در تجمعات اوباما برای نامزدهای سنای دموکرات دموکرات گفته شد که انتخابات ژانویه “روند ریاست جمهوری بایدن را تعیین خواهد کرد”.


فقط یک روز قبل از عزیمت رئیس جمهور ترامپ به جورجیا برای مبارزات انتخاباتی برای دو سناتور جمهوری خواه آمریکایی که کاندیدا می شوند ، باراک اوباما ، رئیس جمهور پیشین ، بعد از ظهر جمعه ، یک گردهمایی مجازی را به نام “برو به رای گیری” که توسط دموکراتها در جورجیا برگزار شد ، عنوان کرد در حمایت از دو نامزد دموکرات در دور دوم ژانویه.

اوباما در جریان این مراسم گفت: “انتخابات ویژه گرجستان در نهایت دوره ریاست جمهوری بایدن و اینکه آیا جو بایدن و کامالا هریس می توانند به طور قانونی تمام تعهدات خود را انجام دهند تعیین خواهد کرد.”

رهبر سابق اقلیت جورجیا ، استیسی آبرامز ، گردهمایی مجازی را برگزار كرد كه شامل كیشا لنس قایق ، شهردار آتلانتا ، نیكما ویلیامز منتخب جمهوری خواهان و دو دموكرات در دور دوم ژانویه بود.

دو دور دوم گرجستان مشخص خواهد کرد که کدام حزب ماه آینده کنترل سنا را در دست خواهد گرفت. جمهوری خواهان در حال حاضر 50 کرسی مجلس را کنترل می کنند ، در حالی که دموکرات ها 48 کرسی را در اختیار دارند. در صورت پیروزی هر دو وارنوک و اوسوف ، به لطف رای گیری کمالا هریس ، معاون منتخب رئیس جمهور ، دموکرات ها در سنا برتری خواهند داشت.

اوباما گفت: “اگر سنا توسط جمهوری خواهانی کنترل شود که به موانع و ازدحام علاقه مند هستند ، نه به پیشرفت و کمک مردم ، تقریباً می توانند جلوی هر چیزی را بگیرند.” “ما به سیاستی احتیاج داریم که برای افراد عادی کار کند ، نه برای افراد داخلی یا افراد قدرتمند.”

رئیس جمهور سابق باراک اوباما. (گتی ایماژ)

در یک سخنرانی پرشور حدود 20 دقیقه ، اوباما از تلاش های دموکرات ها در گرجستان برای سرنگونی این کشور برای اولین بار از سال 1992 به نفع رئیس جمهور منتخب جو بایدن قدردانی کرد.

اوباما گفت: “اولین پیام من متشکرم ، جورجیا”. “مشکل انجام یک کار خوب این است که مردم می خواهند شما دوباره این کار را انجام دهید. این تصمیم خواهد گرفت که رئیس جمهور منتخب بایدن چه کاری می تواند در دوران ریاست جمهوری خود انجام دهد. “

اوباما به توانایی وارنوک و اوسوف در اتحاد گرجی ها پس از ریاست جمهوری ترامپ اطمینان داد ، که به گفته وی “تقسیم” مشخص شده است. وی گفت: وارنوک و اوسوف در حال ایجاد ائتلافی بودند كه شامل هر نژاد ، قومیت و گروه درآمد باشد ، كه اوباما آن را “چشم انداز آنچه نه تنها جورجیا بلكه آمریكا می تواند باشد” خواند.

رئیس جمهور سابق همچنین از طریق بلیط وارد بایگانی زن و شوهر جمهوری خواه شد: منظور دیوید پوردو و کلی لوفلر است که هر دو به دلیل معاملات سهام خود با انتقاد روبرو می شوند.

اوباما گفت: “شما دو سناتور فعلی دارید که در بحبوحه وخیم ترین بحران بهداشت عمومی در زندگی ما ، نگران سهام سهام خود هستند.” “خدا رحمت کند! این به تنهایی باید چیزی به شما بگوید. به نوعی ما به چنین مواردی عادت کرده ایم. “

آبرامز همچنین از گرجی های سراسر کشور برای کارهایی که قبلاً انجام داده اند تشکر کرد ، از جمله بسیاری از آنها که در انتخابات ریاست جمهوری با تعداد رکورد از طریق پست رای دادند. پنجشنبه او توییت کرد بیش از 1 میلیون گرجی برای دور دوم انتخابات مجلس سنا در 5 ژانویه رای های غایب را درخواست کردند. اما او همچنین به بینندگان یادآوری کرد که کار تمام نشده است.

کاندیداهای سنای ایالات متحده در جورجیا جان اوسوف (R) و رافائل وارنوک (L) در هنگام تجمع طرفداران در 15 نوامبر 2020 در ماریتا ، جورجیا آرنج خود را باز می کنند.  (عکس: جسیکا مک گوان / گتی ایماژ)
روحانی رافائل وارنوک ، چپ ، و جان اوسوف در هنگام تظاهرات 15 نوامبر در ماریتا ، جورجیا آرنج شدند (جسیکا مک گوان / گتی ایماژ)

آبرامز گفت: “این انتخابات مهم است ، اما مهمتر از همه ، شما مهم هستید.” “شروع کار اکنون فوق العاده مهم است. ما قدرت تغییر چیزها و … دسترسی به چیزهایی را داریم که لیاقت آنها را داریم. بیایید این کار را انجام دهیم “

وارنوک ، کشیش ارشد کلیسای تاریخی باپتیست Ebenezer در آتلانتا ، افزود که ملت از کمبود منابع رنج نمی برد ، بلکه از کمبود تخیل اخلاقی رنج می برد.

در یک لحظه از سخنرانی اوباما به شوخی گفت: “از آنجا که من راهبان اینجا دارم ، بگذارید شهادت بدهم.

وی افزود: “سنا واقعاً مهم است.” “این برای آمریکا است و برای جهان است.”

در زیر تاریخ های کلیدی ذکر شده است که گرجی ها باید قبل از دور دوم انتخابات مجلس سنا در 5 ژانویه 2021 به خاطر بسپارند:

(تصویر بند انگشتی جلد: اخبار یاهو ؛ عکس ها: گتی ایماژ / گتی ایماژ برای EIF & XQ ، جسیکا مک گوان / گتی ایماژ)

_____

بیشتر بخوانید از یاهو نیوز:
منبع: fizik-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes