[ad_1]

ساختمان مسکونی در واشنگتن دی سی
ساکنان یک مجتمع مسکونی در واشنگتن دی سی ، در ماه اوت اعتصاب اجاره کردند. (سارا سیلبیگر / رویترز)

مهلت قانونی اخراج توسط مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری در ماه سپتامبر پایان یافته است و کنگره و کاخ سفید هنوز قادر به تصویب لایحه جدیدی برای تسکین ویروس کرونا نیستند ، نماینده ایلان عمر ، دی مین . ، فراخوان خود را برای وضع قانون برای لغو پرداخت وام های رهنی و اجاره بها در طول بیماری همه گیر تمدید کرد.

در ماه آوریل ، عمر در ابتدا قانونی وضع کرد که کلیه پرداخت وامها و اجاره بها را در طی همه گیری لغو می کند ، موضع مورد درخواست فعالان در سراسر کشور. این طرح شامل صندوق امداد برای مالکان و وام های رهنی برای جبران خسارات وارده در صورت پرداخت های از دست رفته است.

“کنگره وظیفه دارد برای مداخله در ثبات جوامع محلی و بازار مسکن در شرایط عدم اطمینان و بحران مداخله کند. ما وال استریت را در سال 2008 نجات دادیم. ” “این بار زمان نجات مردم رنج دیده آمریکاست.”

روز چهارشنبه ، با برآورد نشان می دهد که حدود 40 میلیون آمریکایی به زودی با احتمال مهاجرت روبرو می شوند ، عمر توئیتر طرح خود را نوشت.

وی در حالی که کنگره در مورد فاجعه تخلیه احتمالی بحث می کرد ، نوشت: “لغو پرداخت اجاره و رهن”.

طبق این قانون ، دوره تعلیق پرداخت اجاره و رهن از تاریخ 1 آوریل خواهد بود و پس از برداشتن وضعیت اضطراری اعلام شده برای بیماری ویروس کرونا در مارس توسط آژانس مدیریت اضطراری فدرال ، تا 30 روز ادامه خواهد داشت. پیش فرض ها بر عملکرد اعتبارات تأثیر منفی نمی گذارند یا منجر به جریمه می شوند.

لایحه عمر فقط 30 حامی مالی دارد ، همه دموکرات ها ، و تقریباً قطعاً در مجلس سنا تحت کنترل جمهوری خواه ، که رأی به تعدادی از لوایح تسکین COVID-19 تصویب شده توسط مجلس دموکرات ها را رد کرده است ، محکوم خواهد شد. مذاکرات در کنگره برای دور جدید مشوق ها ادامه دارد ، با لایحه 900 میلیارد دلاری پیشنهاد شده توسط یک گروه دو جانبه سناتور 25 میلیارد دلار کمک اجاره ای. کارشناسان می گویند که بدون نوعی کمک اجاره ای ، عواقب فاجعه باری به دنبال خواهد داشت و میلیون ها آمریکایی را بی خانمان خواهد کرد.

بسیاری از ایالت ها و شهرها مجازات خود را برای اخراج افرادی که به دلیل بیماری همه گیر از دست داده اند ، دارند و در نتیجه یک سیستم وصله ایجاد می شود که در صورت عدم گسترش فدرال ، می تواند از برخی آمریکایی ها محافظت کند. بر اساس مطالعه ای که اوایل هفته جاری منتشر شد ، طرفداران مهلت قانونی می گویند که این موارد به ویژه در هنگام شیوع همه گیری مهم است ، زمانی که جابجایی و ازدحام بیش از حد می تواند منجر به افزایش مرگ و میر شود.

امیلی بنفر ، رئیس کمیسیون مهاجرت انجمن وکلای دادگستری آمریکا و یکی از نویسندگان این تحقیق ، به یاهو نیوز گفت: “آمریکا گرفتار دو بحران همزمان است: تکثیر COVID-19 به دلیل مهاجرت و خود بحران مهاجرت.” “مهلت قانونی یک م criticalلفه مهم در هر استراتژی تخفیف همه گیر است و به اندازه شستن دست و خود قرنطینه برای جلوگیری از انتقال COVID-19 مهم است. اما بدون تخفیف اجاره بها برای پرداخت 25 تا 35 میلیارد دلار اجاره ، مهلت قانونی به تنهایی نمی تواند بحران تخلیه را خاتمه دهد و خانواده ها را در برابر خسارات شدید و ویرانگر اخراج و ضمانت ها در صورت پرداخت نشدن اجاره محافظت کند. “

ایلهان عمر
ایلهان عمر ، نماینده دی مین. (اریک میلر / رویترز)

بنفر خاطرنشان کرد که در مهلت قانونی این واقعیت در نظر گرفته نمی شود که مستاجر و صاحبان خانه که بسیاری از آنها به دلیل بیماری همه گیر شغل خود را از دست داده اند ، مسئول اجاره مجدد یا پرداخت وام مسکن خواهند بود. مشکل دیگر تأثیر دومینو است ، که در صورت انجام پرداخت های منظم به مالکان و رهن ، بازار مسکن بزرگتر را تحت تأثیر قرار می دهد.

ماری کی کانینگام ، معاون رئیس مسکن و سیاست های جامعه در انستیتوی اوربان ، گفت که برای جلوگیری از این عواقب ، باید یک مهلت قانونی برای اجاره و وام مسکن ایجاد شود. وی تخمین می زند که یک طرح امدادی فدرال کافی بین 11 تا 13 میلیارد دلار در ماه هزینه داشته باشد.

کانینگام به یاهو نیوز گفت: “تعدادی از مالکان پول دریافت نمی کنند ، بنابراین آنها در حال حاضر کیف را در دست دارند و بسیاری از صاحبخانه ها صاحبخانه های کوچکی هستند که واقعاً نمی توانند با کاهش اجاره روبرو شوند.” “آنها ممکن است مالیات محلی خود را پرداخت نکنند و یا وامهای خود را پرداخت نکنند و یا اموال خود را حفظ نکنند ، بنابراین من فکر می کنم خطر جدی از دست دادن مسکن ارزان قیمت وجود دارد ، و صاحبان خانه را در چنین موقعیت آسیب پذیر قرار می دهند.”

اینگرید گولد الن ، مدیر دانشکده مرکز املاک و مستغلات و مرکز سیاست های شهری در دانشگاه نیویورک ، در اوایل سال جاری گفت: “مهلت قانونی یک دوره طولانی و بدون پرداخت است.” “اگر صاحبخانه نمی تواند وام های خود را پرداخت کند ، سرمایه گذاران – برخی از آنها صندوق بازنشستگی هستند – نمی توانند پرداخت های خود را دریافت کنند. موجر نمی تواند مالیات املاک خود را پرداخت کند [to support] مقامات محلی ، که قبلاً از اثر مالی این بحران متزلزل شده اند و ممکن است قادر به تأمین هزینه های نگهداری برای حفظ امنیت اموال نباشند.

به همان روشی که همه گیری به طور نامتناسب فقیرتر آمریکایی و جوامع رنگی را تحت تأثیر قرار داده است ، بحران قریب الوقوع مسکن نیز به همان شیوه در حال سقوط است. بررسی ها افزایش اختلاف مسکن را بر اساس نژاد و درآمد همراه با افزایش تخلیه در محله های اقلیت و کم درآمد نشان می دهد.

براساس بانک فدرال رزرو فیلادلفیا ، نسبت به سال گذشته برای افرادی که اجاره را با کارت اعتباری پرداخت می کنند ، 70 درصد افزایش نشان می دهد. انعطاف پذیری صاحبان خانه نسبت به مستاجران در کار با وام دهندگان بیشتر است ، اما از سپتامبر 9 درصد از 48 میلیون صاحب خانه در کشور با وام مسکن در پرداخت خود عقب مانده اند.

بنفر گفت: “اگر آمریکا نتواند به بحران مهاجرت پایان دهد ، این یکی از بزرگترین شکست های کشور ما خواهد بود.” “ایالات متحده هنوز هیچ حمایت یا محافظت قابل توجهی از آسیب پذیرترین جوامع ، همان جوامعی که دسترسی به منابع بهداشتی و درمانی ندارند ، انجام نداده است. حمایت معنادار به معنای ممنوع کردن اخراج ها و مشوق های برگشتی یا تخفیف اجاره برای مقابله با یک سال سختی شدید است. “

_____

بیشتر بخوانید از یاهو نیوز:

[ad_2]

منبع: fizik-news.ir