دستیاران بایدن به گزارش 11 سپتامبر در مورد خطر تاخیر در ترامپ توسط ترامپ استناد می کنند


واشنگتن – تیم انتقالی جو بایدن رئیس جمهور منتخب با انتقاد از امتناع پرزیدنت ترامپ از شرکت در انتقال سازمان یافته قدرت ، حملات تروریستی 11 سپتامبر را به عنوان نمونه ای از آنچه اتفاق می افتد در صورتی که دولت جدید از حمایت دولت فعلی پشتیبانی کامل نمی کند ، با اشاره به حملات تروریستی 11 سپتامبر.

یک مقام ارشد در حال انتقال به یاهو نیوز گفت: “برای تیم انتقالی مهم است که بتواند با مقامات دولتی که با واکنش همه گیر روبرو هستند دیدار کند ، زیرا COVID-19 در سراسر کشور ما در حال رشد است.” “هر روز که می گذرد ، داشتن تمام اطلاعات لازم برای آماده سازی برای مدیریت حتی برای تیم مهمتر است.”

تاکنون ، دولت ترامپ کمک رسمی برای دو اولویت اصلی بایدن برای ویروس کرونا ارائه نداده است: همانطور که برنامه وی برای مبارزه با همه گیری می گوید ، واکسن را گسترش داده و آزمایشات را “به طور گسترده در دسترس” قرار داده است.

رئیس جمهور منتخب همچنین می خواهد کاخ سفید و آژانس های فدرال اطلاعات بیشتری در مورد آزمایشات روزانه ، تخت های بیمارستانی موجود و سایر شاخص ها به اشتراک بگذارند. در حال حاضر به آژانس هایی که چنین داده هایی را جمع آوری یا می توانند جمع کنند دسترسی ندارد. افراد نزدیک به مرحله انتقال می گویند که تماس های غیررسمی برقرار شده است ، اما چنین ارتباطاتی نمی تواند فقدان روند انتقال رسمی را جبران کند.

از آنجایی که ترامپ هنوز در حال نبردی ناامیدانه برای لغو نتایج انتخابات است ، اداره دولت عمومی از برداشتن گام رسمی برای تعیین نتایج خودداری کرده است. تا زمان انجام این کار ، رئیس جمهور تازه انتخاب شده توسط دولت فدرال ، که از 20 ژانویه فرماندهی می کند ، منجمد خواهد ماند.

سکوت برای بایدن که می گوید ترامپ نه آماده است که به تنهایی با این بیماری همه گیر مقابله کند و نه آماده اجازه این کار را دارد.

سخنگوی یاهو نیوز در مورد انتقال متوقف شده گفت: “گزارش کمیسیون در 11 سپتامبر نشان داد که انتقال تأخیری سال 2000 به طور قابل توجهی توانایی دولت ورودی را برای انجام انتصابات اصلی ، از جمله پرسنل امنیت ملی را مختل می کند و چپ کشور کمتر آماده یک بحران است. “

رئیس جمهور منتخب جو بایدن ، همراه با معاون تازه انتخاب شده كاملا هریس ، در تئاتر ملكه در 16 نوامبر سال 2020 در ویلمینگتون ، دل سخنرانی می كند.  (Andrew Harnick / AP)
رئیس جمهور منتخب جو بایدن و معاون تازه انتخاب شده كاملا هریس در تئاتر كویین روز دوشنبه در ویلمینگتون ، دل. (Andrew Harnick / AP)

در این حالت ، این بحران یک حمله تروریستی توسط القاعده بود. در این حالت ، این یک بیماری همه گیر جهانی است که جان هزاران نفر و شغل های میلیونی را گرفته است.

حتی برخی از متحدان رئیس جمهور از او می خواهند که اقدامات فوری لازم را برای آماده سازی جنبه های مربوط به ویروس کرونا انجام دهد. فاکس و دوستان میزبان برایان کیلمید است گفت چهارشنبه ، “اگر به نفع کشور باشد [Trump] هماهنگی ویروس را شروع می کند و هماهنگی امنیتی را با تیم بایدن شروع می کند و فقط او را مطلع می کند. “ترامپ به عنوان تماشاگر مشتاق برنامه صبح شناخته می شود.

شروع زمستان و مقاومت مداوم برخی مقامات منتخب ، به ویژه فرمانداران جمهوری خواه در ایالت های غربی که به شدت تحت تأثیر قرار گرفته اند ، حاکی از آن است که اوضاع می تواند به ویژه در اواخر ژانویه وخیم تر شود ، درست همانطور که بایدن کار خود را آغاز می کند.

خطرات تأخیر برای متخصصان بهداشت عمومی مشهود است. روز سه شنبه ، رئیس انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی ، رئیس انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی ، در سخنرانی خود در نیویورک تایمز ، دکتر آنتونی فاوسی ، یکی از اعضای بسیار مورد اعتماد گروه ویژه ویروس کرونا در ریاست جمهوری ، با استناد به کار خود ، خواستار سرعت بخشیدن به سرعت شد. روزهای اپیدمی ایدز / اچ آی وی.

فاوتسی گفت: “من پنج انتقال را پشت سر گذاشتم.” “می توانم بگویم که انتقال برای تداوم روان هر کاری که انجام می دهید بسیار مهم است.”

آخر هفته گذشته ، او چندین نکته از رئیس جمهور را دید که می دانست انتخابات از دست رفته است. با این حال ، این نکات بسیار دور از یک امتیاز صریح است که اجازه می دهد انتقال به طور جدی آغاز شود.

یک مقام ارشد انتقال بایدن ، که فقط به شرط ناشناس ماندن با یاهو نیوز صحبت خواهد کرد ، گفت که “دسترسی به دولت جاسوسی اطلاعاتی ، اطلاعات تولید واکسن و برنامه های انتشار به نفع امنیت ملی آمریکا است. ، ارزیابی تهدیدها و کلیه داده های جمع آوری شده توسط مقامات دولتی در مورد تهدیدهایی که با آنها روبرو هستیم. “

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، در 13 نوامبر سال 2020 در واشنگتن در باغ گل رز کاخ سفید سخنرانی کرد.  (ایوان ووچی / AP)
رئیس جمهور ترامپ روز جمعه در باغ گل رز کاخ سفید. (ایوان ووچی / AP)

دو واکسن تقریباً برای توزیع آماده است: یکی تولید شده توسط Pfizer و دیگری توسط Moderna. ترامپ از اینكه اعلام آزمایش های بسیار موفق واكسن بلافاصله پس از انتخابات ریاست جمهوری انجام شد ، عصبانی شد. این شکایت بیانگر وسواس او در مورد یک دولت عمیق دیوان سالار (ساختگی) است ، در این مورد در اتحاد با شرکت های دارویی با هدف تضعیف دولت او و خنثی کردن انتخاب مجدد او.

دلخوری ترامپ از نتایج آزمایش واکسن احتمال همکاری وی با بایدن را کمتر می کند تا مطمئن شود رئیس جمهور جدید قادر به انتشار سریع و موفقیت آمیز واکسن است. گذشته از سخنان روز جمعه گذشته در مورد تلاش های آینده واکسیناسیون گل رز ، ترامپ در ماه های اخیر علاقه کمی به بیماری همه گیر نشان داده است ، پس از یک دوره کوتاه بهار سال گذشته که تقریباً هر روز در جلسات اجرایی گروه ویژه ویروس کرونا شرکت می کرد. این در زمانی به پایان می رسد که وی در سطح بین المللی تمسخر می کند ، زیرا وی اظهار داشت که سفید کننده یا نور ماوراio بنفش ممکن است به عنوان درمانی برای ویروس کرونا عمل کند.

هیچ مشکلی وجود ندارد که کارمندان بایدن با شرکت های خصوصی ارتباط برقرار کنند ، اما این شرکت ها توزیع واکسن را از طریق Operation Warp Speed ​​، برنامه ترامپ امضا کرده اند. این ممکن است دامنه چنین تعاملات را محدود کند تا زمانی که انتقال به طور رسمی آغاز شود.

سخنگوی فایزر ، شارون کاستیلو ، گفت: “ما با همه ذینفعان در سطح فدرال و ایالت در دو طرف راهرو ارتباط منظم برقرار می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که آنها به موقع از پیشرفت ما مطلع می شوند.” “ما در مورد جزئیات هر یک از این مکالمات شخصی اظهارنظر نمی کنیم.”

برایان مورگانسترن ، سخنگوی کاخ سفید ، از کار رئیس جمهور در مورد بیماری همه گیر تمجید کرد ، اما از گفتن اینکه آیا برای تماس با بایدن و اطلاع از شیوع بیماری ، تلاشی صورت گرفته است ، خودداری کرد. در عوض ، وی به “کتاب راهنمای CDC” در زمینه توزیع واکسن و برنامه های تخصیص فردی برای مدیران استناد کرد. به نظر می رسد که این مفهوم این است که خارج از این اسناد در دسترس عموم ، بایدن نمی تواند از ترامپ انتظار کمک داشته باشد.

ران کلین ، رئیس ستاد منصوب بایدن ، یکشنبه گذشته در گفتگو با مطبوعات ، گفت که ضروری است اعضای گروه ویژه ویروس کرونا ویروس بایدن با کارمندان فعلی HHS در مورد اقدامات واکسیناسیون آینده تماس بگیرند ، که این امر به یک تخصص لجستیکی گسترده نیاز دارد.

كلین ، رهبر پاسخ اوباما در دولت اوباما ، گفت: “متخصصان ما باید هرچه سریعتر با این افراد صحبت كنند تا در این تغییر قدرت اتفاقی نیفتد.”

رون کلاین ، هماهنگ کننده پیشین پاسخ کاخ سفید به ابولا ، در جلسه کمیته فرعی امنیت مجلس نمایندگان در واشنگتن دی سی ، سه شنبه ، 10 مارس 2020 صحبت می کند (اندرو هرار / بلومبرگ از طریق گتی ایماژ)
رون کلاین ، هماهنگ کننده پیشین پاسخ کاخ سفید به ابولا ، در جلسه کمیته فرعی امنیت داخلی مجلس نمایندگان در واشنگتن ، دی سی ، سه شنبه ، 10 مارس 2020 صحبت می کند (اندرو هرار / بلومبرگ از طریق گتی ایماژ)

در سال 2000 ، انتقال ریاست جمهوری با سرشماری مورد بحث در فلوریدا با مشکل روبرو شد. سرانجام این پرونده توسط دادگاه عالی ایالات متحده حل و فصل شد که به نفع معاون رئیس جمهور گور به نفع جورج دبلیو بوش رای داد.

گزارش کمیسیون در 11 سپتامبر نشان داد که “اختلافات انتخاباتی و تأخیر 36 روزه ، دوره انتقال عادی را به نصف کاهش داد. با توجه به اینکه انتخابات ریاست جمهوری در ایالات متحده کارکنان زیادی را به خود اختصاص داده است ، این اتلاف وقت برای دولت جدید شناسایی ، استخدام ، اخراج و گرفتن تأیید از سمت سنا برای انتصابات مهم را دشوار کرده است. “

در حال حاضر ، ویروس کرونا تقریباً هر دو روز یازده سپتامبر به طول می انجامد ، که باعث می شود برخی از کارشناسان عمومی وضعیت فعلی را به صورت “کشتار” توصیف کنند. آنها هشدار می دهند که ممکن است بدتر شود.

در بوروکراسی فدرال ، بسیاری می نشینند و منتظر می مانند. توماس اسكینر ، سخنگوی مراكز كنترل بیماری ، نمی تواند درمورد ارتباطی با اعضای گروه ویژه ویروس كرونا بایدن بگوید. اسکینر در یک ایمیل نوشت: “نمی دانم.” “من از هر دو طرف نشنیده ام.” او بعداً توضیح داد كه CDC “تماس ها را در مورد انتقال به HHS” هدایت می كرد ، مرجعی به وزارت بهداشت و خدمات اجتماعی.

از طرف خود ، HHS از اظهار نظر خودداری کرد.

آژانس های فدرال ، از جمله CDC و HHS ، منتظر دولت برای خدمات مشترک هستند. هنگامی که رئیس این آژانس ، امیلی مورفی ، انتخابات را تثبیت کرد ، کارمندان فعلی چراغ سبز برای شروع به اشتراک گذاری داده ها با دولت جدید دارند.

تا آن زمان حداقل به طور رسمی سکوت برقرار خواهد بود. به نظر می رسد برخی ارتباطات از طریق کانال های غیررسمی ، حساب های ایمیل خصوصی و برنامه های رمزگذاری شده وجود دارد. اما آنها هیچ ارتباطی رسمی از ارتباطات رسمی ندارند.

یک مقام GSA به یاهو نیوز گفت که مورفی پس از روشن شدن چالش های حقوقی ترامپ ، به این موضوع پی خواهد برد. این ممکن است هفته های آینده ادامه داشته باشد.

گزارش اضافی توسط بریتنی چوپان.

_____

بیشتر بخوانید از یاهو نیوز:
منبع: fizik-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes