[ad_1]

واشنگتن – رئیس جمهور منتخب جو بایدن صبح روز دوشنبه درمورد ویروس کرونا به ملت توضیح داد و بر استفاده جهانی از ماسک ها اصرار کرد و اذعان کرد که موارد در ماه های زمستان مطمئناً افزایش خواهد یافت.

“ما آماده رسیدگی به نیازهای مردم آمریکا هستیم. امروز این کار شروع می شود. بایدن شروع به کنترل COVID-19 می کند. “بایدن به جمع خبرنگاران در تئاتر کوئین در ویلمینگتون ، دل گفت.

بایدن و معاون تازه انتخاب شده كاملا هریس قبل از سخنرانی ، از مشاوران جلسه توجیهی اقتصادی و COVID-19 دریافت كردند.

بایدن برای به ارث بردن جزر و مدی ویروس کرونا در موقعیت قرار گرفته است. به گزارش نیویورک تایمز ، از هر 144 آمریکایی 1 نفر در هفته گذشته آزمایش ویروس مثبت داشته است. و آخرین داده های دانشگاه جان هاپکینز در مجموع بیش از 10 میلیون عفونت و بیش از 237000 مرگ را نشان می دهد.

بایدن با اشاره به اینکه هم عفونت ها و هم مرگ و میر در حال افزایش است ، ادامه داد: “ما هنوز زمستان بسیار تاریکی را در پیش داریم.”

جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب ایالات متحده و کمال هریس ، معاون جدید رئیس جمهور ، روز دوشنبه جلسه ای مجازی با اعضای هیئت مشورتی COVID-19 خود در ویلمینگتون ، دلاور برگزار می کنند.  (جاناتان ارنست / رویترز)
رئیس جمهور منتخب جو بایدن و معاون تازه انتخاب شده كاملا هریس عملا روز دوشنبه با اعضای هیئت مشورتی COVID-19 خود در ویلمینگتون ، دل دیدار می كنند. (جاناتان ارنست / رویترز)

در تلاش برای رسیدگی به اقدامات کاهش همه گیر پیش از آغاز به کار ، تیم انتقال بایدن-هریس هیئت مشورتی COVID-19 خود را صبح روز دوشنبه اعلام کرد. این کمپین تیم ویروسی کرونا را داشت ، اما آنها بیشتر در مورد مسائل لجستیکی مشاوره می دادند – انحلال ستاد شخصی در فیلادلفیا ، پیشنهاد کارمندان برای کار در خانه ، ارائه توصیه هایی در مورد اینکه چه تعداد از افراد می توانند با خیال راحت در مدار معاون رئیس جمهور سابق باشند لحظه

برخی از آنها بازداشت شدند ، از جمله دیوید کسلر ، کمیسر سابق غذا و دارو ، و ژنرال سابق جراح ویوک مورتی. قابل ذکر است ، شامل ایمونولوژیست ریک برایت ، کارمند سابق دولت ترامپ برای خدمات بهداشتی و بشردوستانه ، که پس از هشدار به وی در مورد “سو abuse استفاده از قدرت یا سو gr مدیریت فاحش” در آژانس ، از دفتر برکنار شد.

بایدن در اظهارات روز دوشنبه خود گفت که کارشناسان بیشتری به هیئت مدیره اضافه می شوند. وی قول داد آزمایش رایگان را گسترش دهد ، یک طرح توزیع واکسن ایجاد کند و تولید تجهیزات محافظت شخصی را گسترش دهد.

بایدن گفت: “نتیجه نهایی: من وقتی تلاش می کنیم 20 ژانویه قسم بخورم از هیچ تلاشی فروگذار نخواهم کرد.

رئیس جمهور منتخب جو بایدن هنگام صحبت با خبرنگاران در مورد تلاش برای مقابله با بیماری ویروس کرونا بعد از ملاقات با اعضای گروه خود ، ماسک صورت را در دست دارد.  هیئت مشاوره انتقال COVID-19 & quot؛  روز دوشنبه در ویلمینگتون ، دلاور.  (جاناتان ارنست / رویترز)
بایدن پس از ملاقات با اعضای هیئت مشورتی با خبرنگاران صحبت کرد. (جاناتان ارنست / رویترز)

اعلامیه بایدن در حالی است که شیوع ویروس کرونا در کاخ سفید و مدار رئیس جمهور ترامپ رخ داده است. در روزهای اخیر هم رئیس ستاد مارک میدوز و هم وزیر مسکن و شهرسازی از نظر آزمایش ویروس مثبت بوده اند. به گزارش بلومبرگ نیوز ، کارسون و میدوز سه شنبه گذشته در یک شب انتخابات در کاخ سفید حضور داشتند ، به همراه دادستان کل دادگستری ویلیام بار ، وزیر خزانه داری استفان منوچین ، وزیر HHS الکس هازارد و دیگران.

رئیس جمهور ، که به تازگی از یک مبارزه با COVID-19 بهبود یافته است ، بارها اصرار داشت که این کشور ویروس را “جمع می کند” ، اگرچه شواهد نشان می دهد که این مورد نیست ، با عفونت های جدید به سطح رکورد می رسند.

در طول سخنرانی های خود ، بایدن چندین بار تکرار کرد که او هنوز رئیس جمهور نیست ، اما می خواست بیرون بیاید تا بر ماسک زدن اصرار ورزد و بر مشارکت دو جانبه در تلاش های کاهش فشار اصرار ورزد.

وی گفت: “لطفاً ، لطفاً ، ماسک بزنید.” “اگر همه فقط ماسک بزنند ، می توانیم ده ها هزار نفر را نجات دهیم. زندگی دموکراتیک و جمهوری خواه نیست – زندگی آمریکایی ها. “

_____

بیشتر بخوانید از یاهو نیوز:

[ad_2]

منبع: fizik-news.ir