راهنمای خرید بازی فکری برای کودکان و بزرگسالان، انواع بازی های فکری

در واقع بازیکنان با استفاده از صفحهی بازی «راز جنگل» شامل نقشهی جنگل، دهکدهها و قصر به علاوهی ۱۳ کارت از جنس مقوا و ۱۳ درخت، ۱۳ پولک تصویری، ۴ مهره و ۲ تاس پلاستیکی در این رقابت شرکت میکنند تا مخفیگاههای اسرارآمیز جنگلی را که در پولکهایی زیر درختها پنهان است، پیدا کنند؛ محل و موقعیت آنها را به خاطر بسپارند؛ با ابتکار و خلاقیت در نحوهی حرکت مهرهها زودتر خود را به قصر برسانند؛ فرمانروا و جنگلبان را از جای آنها مطلع کنند و در این رقابت پیروز شوند. بازی Sudoku یک بازی فکری و سر گرم کننده است به گونه ای که شامل جداولی از اعداد بوده که می باید بر اساس قوانین بازی سو دو کو (عبارت ژاپنی) مرتب شوند. بنابراین بین ۴ تا ۶ نفر شرکت کننده تاس ریخته می شود و بر روی نقشه حرکت می کنند.

بازی فکری گوشی
روزی روزگاری جنگلبانی خوب و مهربان در کلبه ای میان جنگل با حیوانات به خوبی و خوشی زندگی می کرد و تمامی حیوانات، جنگلبان را دوست و حامی خود می دانستند، سالها گذشت تا اینکه جنگلبان بتدریج پیر و از کار افتاده شد و دیگر نتوانست از حیوانات جنگل مانند گذشته به خوبی مراقبت کند. روزی روزگاری حکمران محبوبی در کنار یک جنگل اسرار آمیز در قلعه ای حکمرانی می کرد. سالها گذشت و حکمران بتدریج پیر شد و نگران اینکه چه کسی باید بعد از او بر این سرزمین بدرستی حکومت کند، از طرفی به او بارها خبر رسیده بود که در جنگل اسرار آمیز گنجینه های عجیب و غریب پنهان شده است. آنها در جستجوی گنجینه ها به جنگل اسرار آمیز خواهند رفت وظیفه آنها یافتن گنجینه و سپس آمدن به قلعه و فاش کردن محل مخفیگاه است.

حتما بخوانید:
فاوسی می گوید همه آمریکایی ها می توانند واکسیناسیون خود را از ماه آوریل آغاز کنند. در اینجا اعدادی برای حمایت از پیش بینی وی آورده شده است.

علاوه بر این امکان بازی کردن با یک کاربر به صورت رندم وجود دارد. 1- قبل از شروع بازی 13 عدد کارت وپولک گنجینه ها را از صفحه کارتها جدا نمائید، 13 عدد پولک را در زیر درختان طوری جا دهید که روی شکلها دیده شود. حالا یک کارت دیگر برگردانده می شود و بازیکن بعدی بازی راز جنگل را ادامه خواهد داد . بازیکنی که بدرستی سه تا از گنجینه ها را بیابد برنده بازی است. 5-کارتها را بُر زده و پشت به رو در حیاط قلعه روی محل کارتها بگذارید، اولین کارت رویی را برگردانید تا تصویر آن پیدا شود و معین شود بدنبال کدام گنج باید گشت. به این صورت که بین هر دو کارت فقط و فقط یک تصویر مشترک وجود دارد و شما باید این تصاویر مشترک را تشخیص دهید.

باید مناسب جنسیت و روحیات پسران باشند. فروشگاه عجیب تو جیب به عنوان یکی از فروشگاه های اینترنتی می باشد که هر وسیله سرگرم کننده برای هر رده سنی و مناسب با هر سلیقه ای را می توان در آن جا انتخاب کرد. برخی از افراد می گویند که این بازی باید حداقل با 10 بازیکن انجام شود، در حالی که تعدادی دیگر معتقدند که حتی با گروه های کوچک 5 نفره نیز می توان این بازی را انجام داد. درست است که بازی فکری محدودیت سنی ندارد و همه افراد از هر گروه سنی میتوانند ذهنشان را با آن به چالش بکشند؛ اما بهتر است برای تهیه این بازیها از دستهی معمایی انتخاب کنید و برای کودکان از دستهی مناسب سنشان بخرید. بازی فکری «راز جنگل» با پشتوانهی داستانی برای حفظ جنگل و حیوانات طراحی شده و برای گروه سنی بالای هفت سال مناسب است.

حتما بخوانید:
کاخ سفید Foki را به دلیل "سیاست" پشت هشدار وحشتناک ویروس کرونا منفجر کرد

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از یک بازی فکری ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma