[ad_1]

آتلانا – روز سه شنبه گرجی ها با رأی بیش از 4 میلیون رأی ، رکورددار آرا شدند. این مارک پرآب چند هفته پس از عبور ایالت از 5 میلیون رأی ، رکورد دیگری برای انتخابات 3 نوامبر بود.

سوار بر این موج مشارکت ، دموکرات ها کشور را آبی کردند.

روحانی رافائل وارنوک اوایل روز چهارشنبه در انتخابات دور دوم خود در جورجیا با سناتور GOP کلی لوفلر برنده اعلام شد و به عنوان اولین سناتور ایالت سیاه در تاریخ و تنها یازدهمین سناتور سیاه پوست در ایالات متحده تاکنون شناخته شد.

وارنوک اواخر روز سه شنبه گفت: “من از ایمانی که به من نشان داده اید بسیار افتخار می کنم و این را به شما قول می دهم.” “من به سنا می روم تا برای جورجیا ، کل جورجیا کار کنم ، مهم نیست که در این انتخابات به چه کسی رای داده اید.”

جان اوسوف ، دموکرات ، کارآموز سابق تیتان فقید حقوق مدنی جان لوئیس ، نیز در راس رقابت با سناتور جمهوری خواه دیوید پردو ، رئیس جمهور شش ساله است.

جان اسف و رافائل وارنوک نامزدهای سنای دموکرات جورجیا در صحنه بر روی یکدیگر سلام می کنند.  (عکس از پاراس گریفین / گتی ایماژ)
جان اسف و رافائل وارنوک نامزدهای سنای دموکرات جورجیا در صحنه بر روی یکدیگر سلام می کنند. (عکس از پاراس گریفین / گتی ایماژ)

صبح چهارشنبه ، اسوف تصور کرد که قبلاً برنده شده است.

اوسوف گفت: “من متواضعانه از مردم جورجیا تشکر می کنم که مرا برای خدمت در سنای ایالات متحده انتخاب کردند.” “این کمپین در مورد سلامتی و شغل و عدالت برای مردم این کشور است – برای همه مردم این کشور. و آنها اصول راهنمای من خواهند بود. “

یاهو نیوز با چندین رأی دهنده در شهرستان فولتون صحبت کرد که وارنوک و اوسوف به ترتیب 72.5 و 71.6 درصد پیروز شدند. آنها گفتند که چرا رأی دادن برای آنها در دور دوم امسال مهم است.

توبیاس براون ، 56 ساله ، که در محله دونبار در جنوب غربی آتلانتا به اوسوف و وارنوک رأی داد ، گفت: “من احساس می کنم این یک وظیفه است.” “بسیاری از مردم جان خود را از دست دادند. … بنابراین من می دانم که رای گیری چقدر مهم است. به همین دلیل است که من رأی می دهم. “

برنیتا بنکس که مدت ها از این سیاست ناامید شده بود ، گفت که “نمی خواهد رأی بدهد” اما علیرغم نگرانی ، روز سه شنبه به بلیط دموکرات ها به دانبار رأی داد.

وی گفت: “احساس می کنم که رای من در برخی موارد شمارش می شود.” “بنابراین من فقط سعی می کنم اعداد را افزایش دهم.”

رأی دهندگان در حالی که منتظر رأی دادن در دور دوم سنا در یک مرکز رأی گیری در آتلانتا ، جورجیا هستند ، در یک صف از نظر اجتماعی نشسته اند.  (عکاس: Aboubacar Kante / بلومبرگ از طریق گتی ایماژ)
رأی دهندگان در حالی که منتظر رأی دادن در دور دوم سنا در یک مرکز رأی گیری در آتلانتا ، جورجیا هستند ، در یک صف از نظر اجتماعی نشسته اند. (عکاس: Aboubacar Kante / بلومبرگ از طریق گتی ایماژ)

جیسون مک لندون ، که ترجیح داد نگوید به چه کسی رأی داده است ، از اینکه این همه پول ملی به انتخابات ایالت اهدا شده است ، ابراز ناامیدی کرد. اما او گفت که درک کرده است “این کنگره را انجام می دهد یا می شکند.”

مک كلاندون كه روز سه شنبه در مدرسه ابتدایی باكهد رأی داد ، گفت: “من خوشحالم كه تمام شد و ما امیدواریم كه شروع خوبی برای سال جدید برای كشورمان داشته باشیم.” “من فکر می کنم همه ما می توانیم دوست باشیم ، مهم نیست که از کدام کشور باشید ، و این یک شروع عالی برای کشور ما خواهد بود – این که به جای جدا شدن و کنار هم قرار گرفتن ، دور هم جمع شود.”

کری اوبراین ، که نه دموکرات است و نه جمهوری خواه ، نیز ابراز خوش بینی نسبت به آینده سناتورهای جدید نماینده این ایالت کرد.

وی گفت: “من واقعاً دوست دارم که به عنوان یک کشور متحدتر شویم.” “من نمی دانم که این اتفاق خواهد افتاد ، اما من امروز به نامزدهای دموکرات رأی دادم.”

(عکس روی جلد: داستین چمبرز / بلومبرگ از طریق گتی ایماژ)

ویرایش ویدئو توسط Amit Sharmacinemamit

_____

بیشتر بخوانید از یاهو نیوز:

[ad_2]

منبع: fizik-news.ir