[ad_1]

یک گروه از دو حزب از قانون گذاران پیشنهاد کرده است که تقاضای تخفیف COVID-19 را به دو لایحه جداگانه تقسیم کند ، به امید غلبه بر بن بست سنا ، اما سرنوشت آن هنوز قطعی نیست.

بعد از ظهر روز دوشنبه ، گروهی از قانون گذاران به رهبری سناتور جو مانچین ، DW.Va ، از طرحی رونمایی كردند كه شامل كمك های همه گیری در یك لایحه است ، در حالی كه دو نكته را در لایحه جداگانه ای با هم دارند.

هزینه کل بسته ، چیزی بیش از 900 میلیارد دلار ، بسیار کمتر از آنچه دموکرات ها می خواستند بود.

“در اصل ، ما چارچوب را دو هفته پیش باز کردیم و اکنون امروز اینجا هستیم. منچین گفت: “من می دانم که بسیاری از شما افتضاح هستید که فکر می کنید این کار انجام نمی شود ، مطمئناً موفق به دستیابی به همه موارد توافق شده و وارد لایحه ای نشده اید ، اما حدس بزنید که ما چه کار کردیم”. در یک کنفرانس مطبوعاتی ، با چاپ نسخه ای از قانون تریبون. “و سپس ، برای بهتر کردن اوضاع ، ما دو مورد داریم ، زیرا با هر جستجوی خوب مذاکره ، شما می خواهید مطمئن شوید که همه موارد را پوشش داده اید.”

مانچین افزود: “ما برای کریسمس به خانه نخواهیم رفت تا قانونی را تصویب کنیم که مردم آمریکا را تسکین دهد.”

سناتور سوزان کالینز ، R-Me ، که بخشی از گفتگوها بود ، گفت: “من فکر می کنم ما در واشنگتن معجزه کریسمس داریم.” “ما بیش از یک ماه شبانه روز کار می کنیم. به معنای واقعی کلمه در روز شکرگذاری ، با پیام های متنی و تماس های کنفرانسی و مقیاس بندی برای تهیه یک بسته کمک اضطراری برای COVID. “

بخش اول شامل حدود 748 میلیارد دلار در اقدامات مختلف ، از جمله افزایش بیمه بیکاری فدرال ، برای 12 میلیون آمریکایی است که در غیر این صورت مزایای خود را در 26 دسامبر از دست می دهند. ، سلامت روان و شیوع واکسن ها نیز در این لایحه گنجانده شده است.

این قانون همچنین مهلت قانونی اخراج را تا 31 ژانویه تمدید می کند ، به طور بالقوه مهلت می دهد که رئیس جمهور بایدن پس از سوگند در 20 ژانویه آن را تمدید کند. میلیون ها آمریکایی در تاریخ 31 دسامبر ، هنگامی که مهلت قانونی فدرال منقضی می شود ، با اخراج روبرو می شوند. اعلام قانون پیشنهادی در همان روزی اعلام شد که ایالات متحده از 300،000 کشته شده از COVID-19 عبور کرد.

ایالات متحده آمریکا - 1 دسامبر: نماینده جوش گوتهایمر ، DN.J. ، سمت چپ ، نماینده.  آنتونی گونزالس ، اوهایو ، سناتور جو مانچین ، DW.  واشنگتن ، سناتور بیل کسیدی ، R-La.  و نماینده فرد آپتون ، R-Mich. ، در یک کنفرانس مطبوعاتی با گروهی از قانون گذاران دو حزب برای کشف چارچوب اضطراری برای COVID-19 در ساختمان دفتر سنا در Dirksen ، واشنگتن در سه شنبه ، 1 دسامبر 2020 شرکت کرد (عکس: Caroline Brehman / CQ-Roll Call، Inc. از طریق گتی ایماژ)
ایالات متحده آمریکا – 1 دسامبر: نماینده جوش گوتهایمر ، DN.J. ، سمت چپ ، نماینده. آنتونی گونزالس ، اوهایو ، سناتور جو مانچین ، DW. Va. ، سناتور بیل کسیدی ، R-La. و نماینده فرد آپتون ، ایالت میشیون ، در یک نشست خبری با گروهی از قانون گذاران دو حزب شرکت کرد تا سه شنبه ، 1 دسامبر سال 2020 در ساختمان دفتر سنا Dirksen در واشنگتن یک چارچوب اضطراری برای COVID-19 را کشف کند. (عکس: کارولین) Brehman / CQ-Roll Call، Inc. از طریق گتی ایماژ)

حساب دوم 160 میلیارد دلاری شامل دو عنصر است که به عنوان ناقض معاملات دو طرف محسوب می شوند. دموکرات ها برای تأمین بودجه دولت های ایالتی و محلی که به دلیل همه گیر شدن کسری بودجه مواجه شده اند ، تلاش می کنند ، در حالی که جمهوری خواهان در صدد تهیه مقرراتی برای محافظت از مشاغل در برابر دعاوی کارمندان COVID-19 هستند.

هیچ تضمینی وجود ندارد که این قانون همان چیزی باشد که رهبر کنگره – نانسی پلوسی رئیس پارلمان و میچ مک کانل رهبر اکثریت مجلس سنا – با رأی گیری موافقت خواهند کرد ، اگرچه مک کانل قبلاً پیشنهاد کرده بود که کمک های دولت و محلی و سپر محروم شود. مسئولیت ناشی از معامله مانچین هر دو لایحه را “برای مردم آمریکا مهم” خواند.

در حالی که مذاکرات درباره COVID ادامه دارد ، دولت همچنین در حال کار بر روی لایحه بودجه برای باز نگه داشتن دولت است. اگر آنها نتوانند قانون را تا روز جمعه تصویب کنند ، دولت روز شنبه تعطیل می شود. تلاش هایی برای درج تخفیف همه گیر در حساب بودجه صورت گرفته است ، اما جزئیات نهایی نشده است.

استنی هویر ، نماینده مجلس ، نماینده مجلس ، روز یکشنبه به سی ان ان گفت: “در حالی که من فکر می کنم کمک های دولتی و محلی بسیار مهم است ، بقیه موارد نیز بسیار مهم هستند.” “ما میلیون ها نفر داریم که از نظر روانشناسی در معرض خطر بسیار بالایی قرار دارند. ما باید عمل کنیم “

به طور خاص ، این قرارداد فاقد هرگونه پرداخت مستقیم انگیزه ای است ، مانند 1200 دلار که در بهار به عنوان بخشی از قانون مراقبت ارائه شد. حس ها برنی سندرز ، I-Vt. ، و جاش هاولی ، R-Mo. ، از صریح ترین حامیان چنین پرداخت هایی بودند. هفته گذشته ، هاولی گفت که وی به رئیس جمهور ترامپ گفته است که هر قانونی را که شامل این اندازه گیری نیست ، وتو کند.

“من گفتم ،” من فکر می کنم ضروری است که هر نوع تخفیف شامل پرداخت های مستقیم باشد ، و اگر چنین نباشد ، به آن رأی نمی دهم. هاولی گفت: “من همچنین از او دعوت کردم که هر حسابی را که پرداخت مستقیم ندارد وتو کند.”

روز دوشنبه سندرز در مصاحبه با پولیتیکو س questionال کرد که چگونه دموکرات ها می توانند از لایحه ای حمایت کنند که تاکنون از پیشنهادهای قبلی به کل دلار کاهش یافته است.

“چه نوع مذاکراتی است که شما از 3.4 تریلیون دلار به 188 میلیارد دلار برسید؟” این مذاکره نیست. این یک فروپاشی است. ” “ما نمی توانیم به آنجا برویم [are] مزایای بیکاری شدید به علاوه 1200 دلار به ازای هر بزرگسال ، 500 دلار به ازای هر کودک برای هر فرد شاغل و خانواده در این کشور. “

قانون مراقبت ، که در ماه مارس تصویب شد ، شامل پرداخت طولانی مدت بیمه بیکاری (UI) 600 دلار در هفته علاوه بر بررسی های تشویقی یکبار مصرف 1200 دلاری است و در واقع منجر به کاهش فقر می شود ، آمریکایی ها را در شرایط اقتصادی سرپا نگه می دارد کاهش می یابد. با این حال ، مزایای عمده بیکاری فدرال در اواخر ژوئیه بدون تمدید یا جایگزینی توسط کنگره پایان یافت ، زیرا طرح 3 تریلیون دلاری مصوب مجلس دموکرات در ماه مه به رای مجلس سنا ارائه نشد.

هفته گذشته ، دیک دوربین ، رتبه دوم مجلس سنا در ایلینوی ، گفت که هزینه پرداخت های مستقیم برای جلب حمایت جمهوری خواهان بسیار زیاد است.

دوربین گفت: “1200 دلار هزینه چک ، 300 میلیارد دلار هزینه ملی دارد. دموکرات ها همیشه خواهان چیزهای بیشتری بودند ، اما به ما گفته شده است که به غیر از 900 میلیارد دلار نمی توانیم از طریق جمهوریخواهان چیزی دریافت کنیم. “

_____

بیشتر بخوانید از یاهو نیوز:

[ad_2]

منبع: fizik-news.ir