[ad_1]

جراردو سانچز ، شهردار سان لوئیس ، آریزونا ، به اندازه کافی از فرمانداران جمهوریخواه شنیده است که سعی کرده اند مهاجران در حال عبور از مرز را به دلیل پناهندگی برای آخرین جهش در موارد COVID-19 در ایالات متحده متهم کنند.

سانچز ، دموکرات ، به یاهو نیوز گفت: “برای هر فرمانداری که بحران کووید را به گردن پناهجویانی که پناهجو هستند اندازد ، واقعاً عادلانه نیست.” “این فقط یک راه دیگر برای سرزنش شخص دیگری است [a] به نظر من عدم مسئولیت شخصی “

سانچز همچنین یک دستیار پزشکی در شهر مرزی 25000 نفری است و از نزدیک مشاهده می کند که چگونه گزینه دلتا در میان کسانی که از واکسیناسیون خودداری کرده اند در حال رشد است. اگرچه او اذعان می کند که بعداً آزمایش کووید -19 برای برخی از مهاجران که از مرزهای آمریکا عبور می کردند مثبت بود ، اما او با رعشه می لرزید که آنها به نوعی ریشه جهش فعلی موارد هستند.

یک پناهجو و فرزندش در ماه آوریل توسط گشت مرزی ایالات متحده در نزدیکی یوما ، آریزونا بازداشت شدند.

یک پناهجو و فرزندش در ماه آوریل توسط گشت مرزی ایالات متحده در نزدیکی یوما ، آریزونا بازداشت شدند. (جیم اورکوهارت / رویترز)

سانچز گفت: “بله ، برخی از بیماران مبتلا به کووید مثبت که از مرز عبور می کنند ، اما لازم نیست مدارکی بدون سند داشته باشید ، نیازی به درخواست پناهندگی ندارید تا در مورد COVID مثبت باشید.” “این سومین موج ما در حال حاضر است [in the U.S.]به ما دو موج بزرگ داشتیم ، نمی توانیم همه آنها را سرزنش کنیم. این فقط یک راه آسان است یا یک متخلف برای سرزنش دیگران است. من افراد واکسینه نشده بیشتری را می بینم که نمی خواهند واکسینه شوند ، و موارد شدیدتر این موارد است. “

داگ دوسی از آریزونا و ران دسانتیس از فلوریدا از جمله فرمانروایان لهستان هستند که موج فعلی کرونا را با افزایش تعداد مهاجران در حال عبور از مرز برای درخواست پناهندگی مرتبط می دانند.

“جو بایدن تلاش کرد تا فلوریدا را به دلیل COVID مشخص کند. این مردی است که نامزد ریاست جمهوری شده و می گوید ویروس را متوقف می کند. و او چه کار کرد؟ او این ویروس را از سراسر جهان با مرز وسیع جنوبی باز کرده است. “دی سانتیس در یک کنفرانس خبری در 4 آگوست گفت.

دوسی در ماه ژوئیه نامه ای به رئیس جمهور بایدن ارسال کرد و از او خواست عنوان 42 را حفظ کند ، سیاست بهداشت عمومی دوران ترامپ که اجازه می دهد مهاجران را در تلاش برای جلوگیری از شیوع COVID-19 اخراج کند.

یک پناهجوی آمریکای مرکزی در ماه مارس در ایستگاه اتوبوس در براونزویل ، تگزاس آزمایش COVID-19 انجام داد.

یک پناهجو در ماه مارس در ایستگاه اتوبوس در براونزویل ، تگزاس در حال آزمایش COVID-19 است. (ورونیکا جی کاردناس / رویترز)

در نامه دوسی آمده است: “همچنان که آریزونا به مقابله با بحران ناشی از انسان در مرزهای ما می پردازد ، خاتمه عنوان 42 نه تنها سلامتی و ایمنی نه تنها آریزونا بلکه همه آمریکایی ها را به خطر می اندازد.”

در ماه ژوئیه ، گمرکات و مرزبانان با بیش از 200،000 نفر در مرز ایالات متحده با مکزیک ملاقات کردند ، که دو دهه است که دیده نشده است. در حال حاضر ، هنگام بازداشت مهاجران به طور خودکار از نظر کروناویروس مورد آزمایش قرار نمی گیرند. به گفته نیویورک تایمز ، آنها فقط در صورت وجود علائم واضح یا جدی علائم مرتبط با ویروس مورد آزمایش قرار می گیرند.

در حالی که جمهوری خواهانی مانند دوسی و دسانتیس مرز ایالات متحده را “کاملاً باز” توصیف کردند ، CBP ، با استفاده از عنوان 42 ، بیش از 750،000 نفر را که از مارس 2020 از این کشور عبور کرده بودند اخراج کرد ، روشی که در دوران دولت بایدن ادامه یافت.

برای سانچز ، این نقص منطقی در بحث وجود دارد که می خواهد مهاجران را متهم به جهش اخیر در دلتا کند ، به ویژه با توجه به سطح پایین واکسیناسیون در ایالات متحده.

یک خانواده مهاجر پناهجو از برزیل پس از عبور از سد کلرادو از مکزیک در یوما ، آریزونا ، در ماه ژوئن در خاکریزی برای رسیدن به ایالات متحده تلاش می کنند.

خانواده ای از پناهجویان برزیلی در ماه ژوئن پس از عبور از سد کلرادو از مکزیک در یوما ، آریزونا ، در حال خاکریز هستند. (یوجین گارسیا / AP)

“منظور من این است که این سومین موج ما در حال حاضر است. با آمدن هفته چه اتفاقی می افتد؟ آیا ما شخص دیگری را مقصر می دانیم؟ مسئولیت شخصی را بر عهده بگیریم. من بر این مسئولیت شخصی تأکید می کنم. سانچز گفت: واقعاً آسان است که شخص دیگری را به خاطر بی مسئولیتی یا عدم مسئولیت خود سرزنش کنید.

در فلوریدا ، کشوری که با مکزیک مرز مشترکی ندارد و در آن میزان آزمایش مثبت کووید -19 نزدیک به 25 درصد است ، تمرکز بر مهاجران پناهجو به ویژه برای سانچز ناخوشایند است.

وی گفت: “بسیار سخت است که برخی سیاستمداران شروع به سرزنش و اشاره کنند تا … حتی نیمی از جمعیت ما واکسینه شده باشند.”

____

بیشتر از یاهو نیوز بخوانید:

[ad_2]

منبع: fizik-news.ir