[ad_1]

شهرستان لس آنجلس در هفته جاری همچنان به لایه نارنجی آلودگی های جدید COVID-19 نزدیک شد و به طور متوسط ​​در هفت روز گذشته 576 مورد را گزارش کرد که نسبت به دو هفته قبل 62٪ کاهش داشته است.

اگر این شهرستان – بزرگترین کالیفرنیا با 10 میلیون نفر ساکن – بتواند به مسیر فعلی خود ادامه دهد ، محدودیت های بیشتری در مورد محرومیت اجتماعی تعدادی از مشاغل ، از جمله رستوران ها ، سالن های سینما ، موزه ها و مراکز خرید ، حذف یا کاهش می یابد.

اگر این منطقه در دو هفته متوالی بتواند نرخ پرونده خود را زیر 3.9 به ازای هر 100،000 ساکن نگه دارد ، در حال حاضر با رنگ قرمز ، شهرستان لس آنجلس می تواند در هفته اول آوریل به مرحله نارنجی برسد. در این هفته ، میانگین عفونتهای روزانه COVID-19 وی به 3.7 در 100،000 رسید.

این کاهش تا حدی با ورود واکسن ها امکان پذیر شده است. تا به امروز ، شهرستان لس آنجلس 3.7 میلیون دوز از مایه زنی را انجام داده است ، که نشان داده شده است در جلوگیری از COVID-19 بسیار موثر است. تقریباً 6/15 درصد از جمعیت این شهرستان کاملاً واکسینه شده اند.

لس آنجلس ، کالیفرنیا - 15 مارس: مردم در صف ایستاده در چندین بلوک برای دریافت واکسن های باقیمانده در مرکز بهداشت جامعه Kedren منتظر می مانند ، زیرا امروز واکسیناسیون برای افراد معلول از دوشنبه 15 مارس 2021 در لس آنجلس ، کالیفرنیا آغاز شد.  (جیسون آرموند / لس آنجلس تایمز)

لس آنجلس ، کالیفرنیا – 15 مارس: مردم در صف ایستاده از چندین بلوک برای دریافت واکسن های باقیمانده در مرکز بهداشت جامعه Kedren منتظر می مانند ، زیرا واکسیناسیون امروز برای افراد معلول از روز دوشنبه ، 15 مارس 2021 در لس آنجلس ، کالیفرنیا آغاز شد. (جیسون آرموند / لس آنجلس تایمز)

روز پنجشنبه ، فرماندار گاوین نیوزوم اعلام کرد که تا 15 آوریل ، کالیفرنیایی های 16 ساله و بالاتر می توانند واکسینه شوند. این خبر تلاشهای واکسیناسیون این ایالت را از هدف رئیس جمهور بایدن برای انجام واکسیناسیون برای همه بزرگسالان آمریکایی تا اول ماه مه پیش می برد.

اما فرماندار گاوین نیوزوم هشدار داد که حتی با کاهش تعداد ، افزایش فرصت های واکسیناسیون و پیشرفت سطح ، این یک “ماموریت انجام شده” برای دولت نیست ، زیرا مقامات همچنان بر گزینه های انگلیس ، برزیل ، آفریقای جنوبی ، نیویورک و نیویورک نظارت می کنند خود کالیفرنیا.

“وقت آن نیست که گارد خود را بردارید یا به معنای واقعی کلمه ، مانند مورد ، ماسک خود را بردارید. نیوشام گفت: “قدرتمندترین و قدرتمندترین کاری که می توانید انجام دهید پوشیدن کاور صورت است.” “بیایید برای چند هفته آینده کار کنیم تا به این مکان فراوانی برسیم ، و از فکر کمبود دور شویم ، جایی که اساساً می توانیم بدون تغییراتی که در حال حاضر تجربه می کنیم ، اقتصاد را دوباره باز کنیم.”

باربارا فرر ، مدیر بهداشت عمومی شهرستان لس آنجلس ، همان احساس نیوزوم را تکرار کرد.

فرر روز چهارشنبه در جلسه توجیهی درباره COVID-19 گفت: “ما متعهد هستیم که با همه پیش برویم و از این فرصت برای ادامه مسیر بهبودی بسیار هیجان زده هستیم.” “اما ما باید این کار را به گونه ای انجام دهیم که ایمنی را به خطر نیندازد و ما باید این کار را به روشی انجام دهیم که به آنچه که تعداد ما انجام می دهند و آنچه در اطراف سایر کشورها و سایر کشورها می بینیم توجه کند. منطقی باشید در حالی که جلو می روید. “

تلاش برای رفع محدودیت های ویروس کرونا در سراسر کشور درحال افزایش است ، اگرچه تنها 36 درصد بزرگسالان در ایالات متحده حداقل یک دوز واکسن COVID-19 دریافت کرده اند. در یک کنفرانس خبری روز پنجشنبه ، بایدن اعلام کرد که دولت وی اهداف خود را برای واکسیناسیون تا 200 میلیون دوز تا 30 آوریل بررسی کرده است تا تلاش کند جلوی پیگیری ویروس را بگیرد.

واشنگتن ، دی سی - 25 مارس: جو بایدن ، رئیس جمهور ایالات متحده در اولین کنفرانس مطبوعاتی ریاست جمهوری خود در اتاق شرقی کاخ سفید در 25 مارس 2021 در واشنگتن با خبرنگاران صحبت کرد.  بایدن 78 ساله در 64 امین روز حکومت خود با س ofالاتی در مورد شیوع ویروس کرونا ، مهاجرت ، کنترل اسلحه و موارد دیگر روبرو شد.  (عکس: تراشه Somodevilla / گتی ایماژ)

واشنگتن ، دی سی – 25 مارس: جو بایدن ، رئیس جمهور ایالات متحده در اولین کنفرانس مطبوعاتی ریاست جمهوری خود در اتاق شرقی کاخ سفید در 25 مارس 2021 در واشنگتن با خبرنگاران صحبت کرد. بایدن ، 78 ساله ، در چهل و چهارمین روز حکومت خود ، با س questionsالاتی در مورد بیماری همه گیر ویروس کرونا ، مهاجرت ، کنترل اسلحه و موارد دیگر روبرو شد. (عکس: تراشه Somodevilla / گتی ایماژ)

بایدن گفت: “من می دانم که این بلند پروازانه است.” “دو برابر هدف اصلی ما. اما هیچ کشوری در دنیا به آنچه ما انجام می دهیم نزدیک نشده است – حتی نزدیک هم نیست. و من معتقدم ما می توانیم این کار را انجام دهیم. “

طبق نظرسنجی Axios-Ipsos که روز سه شنبه منتشر شد ، در ماه گذشته تعداد افرادی که برای غذا خوردن یا دیدار با دوستان و خانواده خود بیرون رفته بودند به ترتیب 12 و 9 درصد افزایش یافت. بیست و سه درصد از مردم می گویند که آنها معتقدند شام خطر بزرگی برای سلامتی و سلامتی آنها است ، در حالی که این رقم در یک ماه قبل 33 درصد بود. 48 درصد از آمریکایی های مورد بررسی گفتند که حداکثر از ماه اکتبر با دوستان یا اقوام خود دیدار کرده اند. علاوه بر این ، 55 درصد گفتند که از یک فروشگاه مواد غذایی بازدید کرده اند که بیشترین تعداد از ماه مه است.

این نظرسنجی همچنین نشان می دهد که 59 درصد از مردم معتقدند بازگشت به زندگی قبل از همه گیری خود یک خطر عمده یا متوسط ​​برای سلامتی و تندرستی است. این 7 ماه از ماه گذشته و 11 امتیاز از پایان سال 2020 است.

به گفته کارشناسان بهداشت ، روز چهارشنبه ایالات متحده تنها 80،000 مورد جدید COVID-19 را گزارش کرده است ، که بیش از حد کافی است که برای ادامه بیماری همه گیر و ادامه جهش ویروس امکان پذیر است.

مدیر مراکز کنترل بیماری و گفت: “تداوم تسهیل اقدامات پیشگیری ، در حالی که موارد هنوز زیاد است و گزینه های موثر در ایالات متحده به سرعت در حال گسترش است ، تهدیدی جدی برای پیشرفت ما به عنوان یک کشور است.” راشل والنسکی هفته گذشته در جلسه مطبوعاتی

در حال حاضر ، فقط 666 مورد جدید COVID-19 در شهرستان لس آنجلس گزارش شده است. در ابتدای ژانویه ، این تعداد به 16800 نفر رسید.

نیوزوم روز پنجشنبه گفت: “با افزایش میزان واکسن و با افزایش واجد شرایط بودن برای بیشتر کالیفرنیایی ها ، نور در انتهای تونل همچنان روشن تر می شود.”

با این حال ، دکتر مارک گالی ، وزیر بهداشت و خدمات انسانی کالیفرنیا به سرعت افزود: “ما هنوز آنجا نیستیم. واکسیناسیون تمام کالیفرنیایی های واجد شرایط زمان بر است. در این مدت ما نباید نگهبانان خود را ترک کنیم. “

____

بیشتر بخوانید از یاهو نیوز:

[ad_2]

منبع: fizik-news.ir