[ad_1]

دالتون ، جورجیا – رئیس جمهور ترامپ روز دوشنبه به مناطق روستایی گرجستان سفر کرد تا برای دو سناتور فعلی جمهوری خواه مبارزات انتخاباتی انجام دهد ، جایی که یک روز قبل از دو دور دوم برای تصمیم گیری در مورد کنترل سنای ایالات متحده ، او همچنان به انتشار ادعاهای بی اساس در مورد کلاهبرداری گسترده ادامه داد. رای دهندگان

ترامپ در یک راهپیمایی در دالتون ، شهری که به عنوان پایتخت فرش جهان شناخته می شود ، به هزاران هوادار گفت: “پس از انتخابات ، ما شواهد غیرقابل انکاری را ارائه کردیم که مستند این تقلب دیوانه است. “من می خواهم از سناتور جاش هاولی و تد کروز ، و همچنین از همه سناتورهای شگفت انگیز که برای مبارزه قدم برداشتند تشکر کنم زیرا آنها دیدند چه اتفاقی می افتد. آنها می دانند که این یک کلاهبرداری است و فقط در اینجا نیست. “

حامیان ترامپ در هنگام تجمع به هر کلمه او پایبند بودند و در چندین نقطه شبانه بارها شعارهای “سرقت را متوقف کنید” و “ایالات متحده” شعار دهند. در مصاحبه با یاهو نیوز ، آنها توضیح دادند که چرا ، با وجود فقدان شواهد برای اثبات ادعاهای رئیس جمهور ، آنها مرتباً آنها را تکرار می کنند.

“من باور دارم [Trump] در انتخابات با پیروزی چشمگیر پیروز شد. “گفت دبی ادواردز 67 ساله از رم ، گاوازیا. “ما برای جلوگیری از سرقت اینجا هستیم!”

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، در حین تجمع در حمایت از سناتورهای کنونی جمهوری خواه کلی لوفلر و دیوید پوردو این صحنه را تماشا کرد.  (عکس از MANDEL NGAN / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ)
دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، در حین تجمع در حمایت از سناتورهای کنونی جمهوری خواه کلی لوفلر و دیوید پوردو این صحنه را تماشا کرد. (عکس از MANDEL NGAN / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ)

با وجود سابقه تلخ مبارزات انتخاباتی ترامپ در دادگاه که نتایج انتخابات را به چالش می کشد ، دوروتی هارپ از آتلانتا ، که در تجمع روز دوشنبه شرکت کرد ، گفت ترامپ باید دوره دوم را بدست آورد زیرا انتخابات “تقلبی” بود.

“[Trump] کارهای بزرگی برای این کشور انجام داد. “هارپ در 70 سالگی به یاهو نیوز گفت:” ترامپ شغل هایی را در این كشور به وجود آورد و “کارهای بزرگی” برای سیاه پوستان انجام داد.

وی افزود: “من اعتقادی به انتخابات ندارم ، اما قبلاً رأی داده ام.” “من فکر می کنم رای [in November] تقلب شد و انتخابات یک تقلب بود. ما شواهد کافی برای اثبات تقلب در انتخابات داریم “، وی با بیان اینکه آرا in در شهرستان فولتون پنهان بود ، گفت:

جیم ارنهاردت از کانتون 76 ساله گفت که از نظر ریاضی هیچ راهی برای پیروزی دموکراتها در جورجیا وجود ندارد.

ارنهارد گفت: “دموکراتها آن را دزدیدند.” “آنها به اندازه کافی هوشمند نیستند و این اعداد جمع نمی شوند.”

حامیان سخنان رئیس جمهور ایالات متحده را هنگام تظاهرات حمایت از سناتورهای جمهوری خواه فعلی در دالتون ، جورجیا در 4 ژانویه 2021 گوش می دهند (عکس از SANDY HUFFAKER / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ)
حامیان سخنان رئیس جمهور ایالات متحده را هنگام تظاهرات حمایت از سناتورهای جمهوری خواه فعلی در دالتون ، جورجیا در 4 ژانویه 2021 گوش می دهند (عکس از SANDY HUFFAKER / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ)

فرد هیکس ، استراتژیست سیاسی مستقر در آتلانتا به یاهو نیوز گفت که او معتقد است این چرخه انتخابات رأی دهندگان را مجبور به “توجیه” تصمیمات خود کرده است.

وی گفت: “این فصل انتخابات ، شاید بیش از هر دوره دیگر ، رأی دهندگان را مجبور به توجیه خود و خانواده شان برای تصمیمات خود کرده است.” “من فکر می کنم به همین دلیل ترامپ گرجستان را از دست داد در حالی که جمهوری خواهان در این ایالت در کل روز خوبی داشتند.

هیکس افزود جمهوری خواهان بار دیگر برای این رقابت در مجلس سنا در موقعیت دشواری قرار دارند ، اما دموکرات ها تنها با لفاظی ها علیه ترامپ پیروز نخواهند شد.

هیکس گفت: “جمهوری خواهان در آنچه من رمز و راز ترامپ می خوانم هستند.” “آن ها نیاز دارند [Trump’s] رأی می دهد تا شانس پیروزی داشته باشد ، اما ترامپ جورجیا را از دست داد و بزرگترین مسئولیت آنها است. “

“دموکرات ها از طریق ضد ترامپ می توانند به 48 یا حتی 49٪ برسند ، اما باید بگوییم که اگر پیروز شویم چه خواهیم کرد و اگر بخواهیم مردم ، به ویژه اقلیت هایی که خارج از مترو آتلانتا زندگی می کنند ، چگونه درد و رنج را کاهش می دهیم ، برای رای دادن و بیش از 50٪ به دست آوردن “، وی افزود. “عامل اصلی تعیین کننده نتیجه این خواهد بود که آیا گروههای متمایل به چپ می توانند امتیازات رأی دهندگان را بین این انتخابات و زندگی روزمره خود پیوند دهند.”

(عکس روی جلد: پل هنسی / تصاویر SOPA / LightRocket از طریق گتی ایماژ)

_____

بیشتر بخوانید از یاهو نیوز:

[ad_2]

منبع: fizik-news.ir