عضو پنجم کنگره پس از ناآرامی ها با COVID قراردادی امضا کرد


عضو چهارم کنگره از حزب دموکرات پس از مسدود شدن پایتخت در هفته گذشته از نظر COVID-19 مثبت شد ، افزایش مواردی که در نتیجه اشغال 6 ژانویه پیش بینی شده بود.

به دنبال گزارش های مشابه هفته گذشته نمایندگان بانی واتسون کلمن از نیوجرسی ، پرامیلا جیاپال از واشنگتن و نماینده برد اشنایدر از ایلینوی ، نماینده آدریانو اسپیلات از نیویورک صبح روز پنجشنبه گفت که وی پس از آزمایش مثبت ویروس در حال انزوا است.

چاك فلیشمن نماینده جمهوریخواه از تنسی نیز در 10 ژانویه از نظر ویروس آزمایش مثبت داد ، اما گزارشی از دفتر وی نشان داد كه وی معتقد است كه وی در معرض نماینده دیگری از مجلس بوده است كه با او خانه ای در اختیار داشت نه كاپیتول.

پزشک خانواده ، دکتر برایان مونهان ، روز یکشنبه درباره خطر “بسیاری” از اعضای کنگره و مقاماتی که “ممکن است در هنگام پناه گرفتن در معرض COVID-19 باشند – هشدار داد – در بعضی موارد در اتاق های بدون پنجره محصور شده است. برای چندین ساعت – در جریان شورش 6 ژانویه و اشغال پایتخت.

نماینده مجلس ، آدریانو ایسپایلات در اعتراض به حمایت از راوی روگبیر سخنرانی کرد.  (اریک مک گرگور / LightRocket از طریق گتی ایماژ)
نماینده آدریانو ایسپایلات. (اریک مک گرگور / LightRocket از طریق گتی ایماژ)

بیماری همه گیر COVID-19 تاکنون تلفات نامتناسبی برای جمهوری خواهان داشته است. طبق گزارش GovTrack ، 41 عضو مجلس جمهوری خواه و هفت سناتور جمهوری خواه از ماه مارس آزمایش ویروس کرونا را مثبت اعلام کرده اند ، در حالی که این تعداد از 12 دموکرات در مجلس و هیچ یک در سنا وجود ندارد. ماسک زدن به عنوان احتیاط به نشانه هویت حزب تبدیل شده است و بسیاری از جمهوری خواهان با آن به عنوان نمادی از بی وفایی به رئیس جمهور ترامپ رفتار می کنند.

جیاپال در بیانیه ای که اواخر دوشنبه شب منتشر شد ، گفت: “بیش از حد جمهوری خواهان از جدی گرفتن این بیماری همه گیر و ویروس امتناع ورزیده اند و همه افراد اطراف خود را تهدید می کنند.” “فقط چند ساعت پس از آنكه پرزیدنت ترامپ حمله مهلكی را به پایتخت كشور ، كشور و دموكراسی ما آغاز كرد ، بسیاری از جمهوری خواهان هنوز از حداقل اقدامات احتیاطی برای COVID-19 خودداری كردند و در طی یك بیماری همه گیر به سادگی ماسك لعنتی را در یك اتاق شلوغ استفاده كردند. یک رویداد گسترده در اوج حمله تروریستی داخلی. “

تعداد نتایج مثبت آزمایش شامل قانونگذارانی نیست که آزمایش آنتی بادی مثبت نشان داده باشند (نشان دادن قبل از قرار گرفتن در معرض) یا لوک لتلو ، منتخب جمهوری خواه ، جمهوری خواه لوئیزیانا ، که در اواخر دسامبر قبل از سوگند رسمی به دلیل ویروس درگذشت.

این ارقام همچنین شامل رئیس جمهور ترامپ یا بسیاری از مقامات کاخ سفید که آزمایش مثبت داشته اند نیست. آنها همچنین همسر نماینده ، ایانا پریسلی ، ماساچوست را که در جریان قیام در کاپیتول بود ، در نظر نمی گیرند. خود پریسلی به این ویروس مبتلا نشده است.

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده ، در هنگام ورود به کاخ سفید پس از بازگشت از مرکز پزشکی والتر رید ، جایی که تحت درمان Covid-19 بود ، در واشنگتن دی سی ، در 5 اکتبر 2020 ماسک خود را برداشت (نیکلاس کم / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ)
رئیس جمهور ترامپ پس از بازگشت از مرکز پزشکی والتر رید ، جایی که در ماه اکتبر تحت درمان COVID-19 بود ، به کاخ سفید رسید ، ماسک صورت خود را برداشت. (نیکولا کم / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ)

Del Delicatessen ، نماینده لیزا بلانت روچستر ، در حین قفل عکس گرفته شده است که سعی دارد به تعدادی از همکاران جمهوری خواه از جمله نمایندگان ماسک بدهد. ، مایکل کلود از تگزاس و داگ لامالفا از کالیفرنیا. همه امتناع کردند.

روچستر به سی ان ان گفت: “در انتهای دست ، فقط یک چیز در دست من مانده بود که آن را به همه ارائه می داد.” “من از کسانی که ماسک را قبول نمی کردند ناامید شدم ، اما کسانی که آن را پذیرفتند دلگرم شدند. حداقل ما کمی ایمن تر بودیم. “

روز چهارشنبه در واشنگتن پست ، واتسون کلمن ، یک بازمانده 75 ساله از سرطان که گفت که کمی احساس سرما می کند ، همتایان جمهوری خواه خود را مقصر مذاکره دانست.

واتسون کلمن نوشت: “من عصبانی هستم که پس از گذراندن ماهها در سلول انفرادی ، یک روز آشفته احتمالاً باعث بیماری من شد.” “من عصبانی هستم که چند تن از رهبران ملت نمی خواستند تا چند ساعت با آزار دهنده بودن ماسک مقابله کنند. من عصبانی هستم که حمله به پایتخت و بیماری بعدی من همین دلیل را دارد: ناتوانی همکاران جمهوری خواه من در پذیرش حقایق. “

مارجوری تیلور گرین ، نماینده جمهوری خواه از جورجیا ، نماینده وی در حالی که روز چهارشنبه 13 ژانویه 2021 از سالن مجسمه پایتخت آمریکا در واشنگتن دی سی عبور می کرد ، با یکی از اعضای رسانه صحبت کرد (سارا سیلبیگر / بلومبرگ از طریق گتی ایماژ). )
نماینده مارجوری تیلور گرین. (سارا سیلبیگر / بلومبرگ از طریق گتی ایماژ)

گرین به فاکس نیوز گفت: “کاملاً مضحک و دیوانه است که ما را سرزنش کنید.” “[We] COVID یا علائمی نداشت. “

همانطور که کارشناسان نزدیک به یک سال استدلال کرده اند ، افراد بدون علامت می توانند ویروس را بدون اطلاع از ابتلا به ویروس منتشر کنند ، به همین دلیل پوشاندن و فاصله گیری اجتماعی حتی برای افراد سالم نیز توصیه می شود. دکتر رابرت ردفیلد ، مدیر مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ، هفته گذشته گفت که حمله یک رویداد گسترده است.

“من فکر می کنم شما باید پیش بینی کنید که این یک اتفاق دیگر است. ردفیلد در مصاحبه ای با مک کلاتچی گفت: “شما تا حد زیادی افرادی را که از پایتخت گذر کرده بودند به صورت غیر از راه دور ماسک زده بودید.”

_____

بیشتر بخوانید از یاهو نیوز:


منبع: fizik-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes