[ad_1]

واشنگتن – برجسته ترین مقام عمومی در زمینه بهداشت عمومی انتخاب روشنی را به جوامع کشور ارائه می کند ، با گزینه های دشوار چگونگی پیشبرد ایمن در ماه های احتمالاً موذی بیماری همه گیر ویروس کرونا مواجه است.

دکتر آنتونی فاوچی ، مدیر انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی ، صبح روز دوشنبه به یاهو نیوز گفت: “اگر بین تعطیلی مدارس و بستن میله ها انتخاب دارید ، میله ها را ببندید.”

آنتونی فاوسی ، مدیر انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی ، روز پنجشنبه 19 نوامبر 2020 در یک کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید در واشنگتن دی سی صحبت کرد (کریس کلپونیس / CNP / بلومبرگ از طریق گتی ایماژ)
دکتر آنتونی فاوشی در کنفرانس مطبوعاتی کاخ سفید در 19 نوامبر (کریس کلپونیس / CNP / بلومبرگ از طریق گتی ایماژ)

این راهنما درست چند روز پس از اعلام تعطیلی کلاسها و بازگشت به آموزش تمام وقت نیویورک ، بزرگترین منطقه مدارس کشور ارائه می شود. از سرگیری مجدد مدرسه خصوصی اوایل پاییز ، هر چند تا حدی ، با موفقیت روبرو شد.

مدارس در نیویورک تعطیل شد ، اگرچه سطح مثبت بین 0.19٪ در میان جمعیت مدارس پایین است. در عوض ، آنها بسته شدند زیرا کل شهر با 3 درصد درجه مثبت مطابقت داشت که شهردار بیل دو بلازیو گفته بود که باعث بسته شدن خودکار خواهد شد.

به نظر می رسد میزان مثبت بودن در شهر توسط افرادی كه در بارها ، رستوران ها و سایر فضاهای اجتماعی جمع می شوند تعیین می شود. به عنوان مثال ، در آخر هفته ، مقامات یک مهمانی جنسی را در کوئینز بستند.

بسیاری از مناطق دیگر نیز در همین راستا حرکت می کنند و به طور بالقوه کودکان را در ماه ها بیش از ساعت بزرگنمایی می کنند. این باعث شده است که عده ای فکر کنند که چرا بزرگسالان در فضاهای بزرگسالان به نظر می رسد ویروس را منتقل می کنند چرا مدارس مجبور به تحمیل بیماری همه گیر هستند.

داده ها به وضوح نشان می دهد که مدارس مکان انتقال قابل توجه ویروسی نیستند ، نه بین کودکان و نه بین کودکان و بزرگسالان. این امر به ویژه در مورد كودكان كوچكتر ، كه بیشترین تلاش را برای یادگیری آنلاین دارند ، صادق است. به نظر می رسد این خطر با افزایش سن به دلایلی که هنوز به طور کامل شناخته نشده اند افزایش می یابد.

فاوسی به یاهو نیوز گفت كه معلمان ممكن است تمایلی به تدریس در “منطقه گرم” نداشته باشند ، حتی اگر مدارس خود جزایر عاری از عامل بیماری زا در هوا باشند. “آنها نگرانند – به طور قابل فهم نگرانند – درمورد آمدن به مدرسه به روشی شخصی و برخلاف مجازی.”

در شهرهایی مانند نیویورک ، واشنگتن ، شیکاگو و لس آنجلس ، اتحادیه های قدرتمند معلمان با پیوندهای عمیق با رهبری دموکراتیک می توانند معلمان را ترغیب کنند تا “به قول فوسی اهداف خود را با پای خود اعلام کنند” و به راحتی پاسخ منفی دهند. شخصاً آموزش دادن.

یک زن در 19 نوامبر 2020 از ورودی مدرسه دولتی در نیویورک ، ایالات متحده آمریکا عبور می کند (وانگ یینگ / شین هوا از طریق گتی)
مدرسه ایالتی نیویورک. (وانگ یینگ / شین هوا از طریق گتی ایماژ)

در ماه ژوئیه ، نزدیک به 20 درصد معلمان به هفته آموزش گفتند که “اگر منطقه شان ساختمان مدرسه را دوباره باز کند ، آنها به کار خود بر نخواهند گشت.” با توجه به دشواری نسبی در استخدام ، صدور گواهینامه و آموزش معلمان ، اعتصاب غیررسمی معلمان می تواند برنامه های افتتاحیه را فلج کند. عدم تمایل معلمان برای بازگشت به آموزش شخصی مانع از طرح برخی از دانش آموزان به کلاس در واشنگتن شده است.

اتحادیه ها اصرار دارند که آنها می خواهند به دستورالعمل های شخصی خود بازگردند ، اما بسیاری از رهبران می گویند هنوز انجام این کار ایمن نیست. فوزي گفت: “شايد تقريباً مجبور باشيد مدرسه اي را باز نكرده باشيد كه مبتني بر علم آلوده كردن كودكان نباشد.”

اتحادیه ای در شهرستان فیرفکس ، ویرجینیا ، یک حومه آن سوی رودخانه پوتوماک در واشنگتن دی سی ، از این مدرسه خواست که تا اوت 2021 مجازی بماند.

پرزیدنت ترامپ ابتدا خواستار افتتاح مدارس در ماه جولای شد ، اما به معلمان دولتی هیچ بودجه ای را كه گفتند باید با خیال راحت باز می شد ، ارائه نداد. مشارکت وی صرفاً سیاسی کردن این موضوع بود ، بسیاری از دموکرات ها مخالفت خود را با بازسازی مدارس نشان دادند ، حداقل تا حدی ، زیرا آنها همه جنبه های پاسخ ترامپ را سمی می دانستند.

خود فاوسی منتقد مکرر رئیس جمهور است که گفته است وی یک ایمونولوژیست برجسته را برکنار خواهد کرد. به نظر می رسید که این دو نفر در مورد این یک سوال در مورد مدارس به توافق رسیده اند.

فاوتی به یاهو نیوز گفت: “تا آنجا که می توانید ، سعی کنید بچه ها را در مدرسه نگه دارید.”

_____

بیشتر بخوانید از یاهو نیوز:

[ad_2]

منبع: fizik-news.ir