فاوسی با ادامه ترس در اروپا از واکسن “خوب” AstraZeneca دفاع می کند


واشنگتن – این حماسه روز چهارشنبه ادامه یافت و مشاور ارشد پزشکی بایدن ، دکتر اول ، از واکسن ویروس کرونا (Coronavirus) این شرکت دفاع کرد ، تنها چند ساعت پس از اینکه آلمان این واکسن را محدود کرد ، با اشاره به لخته شدن خون.

دکتر فاوسی در جریان کارگروه ویروس کرونا در کاخ سفید گفت: “خوب ، داده هایی که اخیراً منتشر کردند به من نشان می دهد که این واکسن خوبی است که نقش مهمی در واکنش جهانی به این شیوع خواهد داشت.” این یافته ها نشان می دهد که واکسن در برابر پیشگیری از COVID-19 ، بیماری ناشی از ویروس کرونا بسیار مثر است و در جلوگیری از مرگ کاملاً مثر است.

با این حال ، واکسن AstraZeneca همچنان بحث برانگیزتر از رقبای خود است ، اگرچه کمبود واکسن در سراسر جهان همچنان ادامه دارد.

آنتونی فاوسی ، مدیر انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی ، روز پنجشنبه 18 مارس 2021 در جلسه استماع کمیته بهداشت ، آموزش ، کار و بازنشستگی سنا در واشنگتن دی سی صحبت کرد (سوزان والش / AP / بلومبرگ از طریق گتی تصاویر)

آنتونی فاوسی ، مدیر انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی ، روز پنجشنبه 18 مارس 2021 در جلسه استماع کمیته بهداشت ، آموزش ، کار و بازنشستگی سنا در واشنگتن دی سی صحبت کرد (سوزان والش / AP / بلومبرگ از طریق گتی تصاویر)

روز سه شنبه ، مقامات بهداشت عمومی آلمان گفتند که با 31 مورد لخته شدن خون ، فقط افراد بالای 60 سال واکسن AstraZeneca را دریافت می کنند. تقریباً 3 میلیون آلمانی واکسن AstraZeneca را دریافت کرده اند.

در اوایل این ماه ، برخی از کشورهای اروپایی استفاده از واکسن AstraZeneca را به طور موقت متوقف کردند. آژانس دارویی اروپا با این اقدام مخالف است و احتمال لخته شدن خون را “بسیار کم” می داند ، در حالی که “اثر اثبات شده واکسن در جلوگیری از بستری شدن در بیمارستان و مرگ ناشی از COVID-19” را ذکر کرده است.

حتما بخوانید:
مقابله با اثرات نامطلوب تغییرات آب و هوایی در دستور کار هلال احمر قرار دارد

آژانس خاطرنشان می کند که “برخی نگرانی ها” در مورد لخته شدن خون در میان “بیماران جوان” وجود دارد. به نظر می رسد آلمان در مورد این نگرانی ها اقدامی انجام داده و دوباره اقداماتی را برای محدود کردن استفاده از واکسن AstraZeneca انجام داده است ، حتی به عنوان تلاش واکسیناسیون.

فاوسی بدون گفتن این حرف ، از این تصمیم انتقاد کرد. وی آژانس دارویی اروپا را نتیجه گیری كرد كه لخته شدن خون “مشكلی نیست”. یک مقام ارشد انگلیس نیز روز چهارشنبه از واکسن AstraZeneca دفاع کرد و گفت که دولت نخست وزیر بوریس جانسون “100 درصد به اثر بخشی واکسن اطمینان دارد”.

برای پیچیدگی بیشتر مسائل ، اتحادیه اروپا و انگلستان در حال جنگ هستند.

این تحولات همزمان با تأیید اضطراری AstraZeneca از سازمان غذا و داروی ایالات متحده صورت می گیرد. اگر تأیید شود – روندی که معمولاً چندین هفته طول می کشد – AstraZeneca ، که در انگلیس مستقر است ، می تواند عکس های آن را از اوایل ماه مه در ایالات متحده مشاهده کند.

جعبه واکسن ، تولید شده توسط AstraZeneca Plc ، در سردخانه در مرکز واکسیناسیون Covid-19 در Gelnhausen ، آلمان ، چهارشنبه ، 31 مارس 2021 (الکس کراوس / بلومبرگ از طریق گتی ایماژ)

جعبه واکسن ، تولید شده توسط AstraZeneca Plc ، در سردخانه در مرکز واکسیناسیون Covid-19 در Gelnhausen ، آلمان ، چهارشنبه ، 31 مارس 2021 (الکس کراوس / بلومبرگ از طریق گتی ایماژ)

اندی اسلاویت ، مشاور ارشد بیماری همه گیر دولت بایدن ، در جلسه توجیهی روز چهارشنبه گفت که FDA “تجزیه و تحلیل کامل و کاملی” از برنامه اضطراری AstraZeneca انجام خواهد داد. به گفته کارشناسان بهداشت عمومی ، سرعتی که FDA استفاده از واکسن کرونا ویروس را تأیید کرده است باعث نگرانی مداوم می شود و ایمنی هرگز به خطر نیفتاده است.

حتما بخوانید:
تخت بادی - خرید آنلاین و بهترین قیمت تخت بادی

با این حال ، اگر نگرانی ادامه پیدا کند ، ممکن است افراد برای جلوگیری از واکسن AstraZeneca بیایند و تلاش برای تلقیح جمعیت آمریکا را طولانی کنند. اگرچه تلاش های واکسیناسیون در هفته های اخیر تسریع شده است ، اما به لطف افزایش عرضه و افزایش تقاضا ، کمتر از یک پنجم جمعیت ایالات متحده واکسینه شده اند.

واکسن های جدید فقط تلاش هایی را تقویت می کنند که AstraZeneca با انتشار اطلاعات مربوط به اثر بخشی که توسط هیئت ایمنی در انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی ، شاخه ای از مitسسات ملی بهداشت که دکتر فاوسی ، ناقص تشخیص داده است ، در مورد خود کمک نکرد. مدیریت می کند Fauci ”از خطا.

یک به روزرسانی نشان داد که واکسن بزرگتر از آنچه در ابتدا تصور می شد ، در 76 درصد موارد از بیماری علامت دار جلوگیری می کند ، در حالی که این رقم در 79 درصد بود. با نتایج اولیه و به روز شده ، واکسن 100٪ در جلوگیری از بیماری های جدی و مرگ موثر است.

این ممکن است مهمترین نتیجه مطالعات AstraZeneca باشد ، اگرچه گاهی در گفتمان عمومی واکسن از بین می رود.


منبع: fizik-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma