[ad_1]

گرگ ابوت ، فرماندار تگزاس ، علیرغم اینکه روز دوشنبه بیش از 8000 مورد جدید COVID-19 گزارش شده است ، روز سه شنبه اعلام کرد که وی تمام محدودیت های ویروس کرونا را برای مشاغل برطرف کرده و ماموریت خود را در سراسر کشور لغو می کند.

ابوت روز سه شنبه در یک کنفرانس خبری گفت: “امروز من یک دستور اجرایی جدید صادر می کنم که اکثر دستورهای اجرای قبلی را لغو می کند.” “از چهارشنبه هفته آینده ، همه شرکتها از هر نوع حق افتتاح 100 درصدی را دارند. این شامل هر نوع تسهیلاتی در تگزاس است. علاوه بر این ، من در حال پایان دادن به مأموریت ماسک در سراسر کشور هستم. “

تاکنون ویروس کرونا ویروس بیش از 2.66 میلیون نفر از مردم تگزاس را آلوده و بیش از 44000 نفر را در این ایالت کشته است. طبق اطلاعات جمع آوری شده توسط نیویورک تایمز ، روز دوشنبه ، تگزاس 8130 مورد جدید COVID-19 را گزارش کرد. میانگین هفت روزه موارد جدید 7،693 نفر است که بیشتر از رقم هفت روزه 4،212 مورد گزارش شده در 20 فوریه است. از روز دوشنبه ، میانگین هفت روزه برای مرگ ناشی از COVID-19 در تگزاس 228 بود ، بیشتر از زمانی که حکم دولت ماسک در ژوئیه اعمال شد.

ابوت روز سه شنبه در مورد تصمیم خود برای رفع محدودیت های بیماری همه گیر از خبرنگاران سال نکرد. سایر ایالت ها برخی اقدامات مانند ممنوعیت غذا خوردن در خانه را کاهش داده اند ، اما سفارش تگزاس از همه دورتر است.

در سراسر کشور ، به نظر می رسد کاهش شدید موارد جدید COVID-19 و مرگ و میرها در پی افزایش عظیم تعطیلات به طور قابل توجهی کند شده است.

دکتر روچل والنسکی ، مدیر مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ، روز دوشنبه گفت که نگران “تغییر بالقوه در مسیر همه گیری” است.

والنسکی با بیان اینکه “به نظر می رسد روند نزولی اخیر ما در حال کند شدن است ،” افزود: “او واقعاً نگران گزارش هایی مبنی بر لغو سایر كشورها از اقدامات دقیق بهداشت عمومی است كه ما برای محافظت از مردم در برابر COVID-19 توصیه كرده ایم.”

در حالی که ایالات متحده در واکسیناسیون آمریکایی ها در برابر COVID-19 در هفته های اخیر پیشرفت چشمگیری داشته است ، رئیس جمهور بایدن هفته گذشته در مورد خطر کنار گذاشتن محافظت از کشور هشدار داد.

“وقت آرامش نیست. ما باید به شستن دستان خود ادامه دهیم ، از نظر اجتماعی فاصله داشته باشیم و به خاطر خدا ماسک بزنیم. “بایدن در مراسمی به منظور اجرای 50 میلیون واکسن در ایالات متحده گفت.

____

بیشتر بخوانید از یاهو نیوز:

[ad_2]

منبع: fizik-news.ir