فواید فراوان در آغوش گرفتن عزیزان


“ما افرادی هستیم که می خواهیم در کنار دیگران باشیم. صحبت کردن ، خندیدن ، در آغوش کشیدن ، نگه داشتن یکدیگر. “

رئیس جمهور بایدن در هفته گذشته در اولین سخنرانی های خود به ملت بازگشت روابط فیزیکی را عنوان کرد. وی اذعان داشت که قلب و تنهایی در سال آخر بیماری همه گیر ویروس کرونا جان سالم به در برده است ، همه اینها در تلاش برای محافظت از یکدیگر است.

بایدن در اقدامی برای برگرداندن وضعیت طبیعی ایالات متحده ، قول داد که تا اول ماه مه ، همه بزرگسالان در ایالات متحده واکسن ویروس کرونا را واجد شرایط می کنند. بر اساس داده های مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها ، تاکنون حداقل 11.5 درصد از جمعیت آمریکا واکسینه شده اند.

CDC اخیراً دستورالعمل های جدیدی را منتشر کرده است که بیان می دارد افراد واکسینه شده می توانند “سایر افراد واکسینه شده در داخل خانه را بدون ماسک زدن یا فاصله 6 فوت از یکدیگر” و “با افراد واکسینه نشده از خانه در خانه بدون ماسک زدن یا ایستادن در فاصله 6 فوت در صورت همه افراد در یک خانواده دیگر در معرض خطر کم بیماری جدی قرار دارند. “

این رهنمودها توصیه می کنند که فاصله فیزیکی بین افراد واکسینه شده و افراد واکسینه نشده که در معرض خطر بیشتری از بیماری شدید COVID-19 هستند ، یا هنگام مراجعه به افراد واکسینه نشده از چندین خانه.

راشل والنسكی ، مدیر CDC در بیانیه ای با اشاره به یك سال از شیوع ویروس كرونا گفت: “این توصیه های جدید اولین قدم در روند بازگشت به فعالیت های روزمره است – گذراندن وقت با خیال راحت با خانواده و دوستان ، در آغوش گرفتن پدربزرگ ها و مادربزرگ ها و مادربزرگ ها و جشن گرفتن تولد. و تعطیلات “

حتما بخوانید:
باربری کاشانی - اتوبار کاشانی با بسته بندی اصولی در تهران |44282757|

ویدئوهایی از مادربزرگ و مادربزرگ کاملا واکسینه شده که نوه های کم خطر خود را در آغوش گرفته اند ، ویروسی شده است. بدون موانع پلاستیکی در آغوش گرفتن ، بدون لباس موقت موقت و لباس بادی.

تیفانی فیلد ، مدیر انستیتوی تحقیقات لمسی در دانشکده پزشکی دانشگاه میامی ، به یاهو نیوز گفت: “فواید آغوش گرفتن واقعا شگفت انگیز است.” هنگام آغوش گرفتن ، نه تنها فواید جسمی وجود دارد ، بلکه برای سلامتی عاطفی و روانی نیز فوایدی دارد.

فیلد توضیح داد که وقتی بغل می شوید ، فشار ناشی از آغوش گیرنده های فشار زیر پوست را تحریک می کند ، که باعث کند شدن سیستم عصبی و در نتیجه ترشح هورمون استرس می شود. “وقتی هورمون استرس کمتری داشته باشید ، سلولهای کشنده طبیعی خود را پس انداز می کنید و آنها سلولهای ویروسی ، سلولهای باکتریایی و سلولهای سرطانی را از بین می برند.”

فیلد در ادامه به کنایه ناخوشایند فاصله اجتماعی در طی همه گیری اشاره کرد. “در زمانی که ما به یک تحریک جسمی زیادی نیاز داریم ، مانند یک آغوش ، مقدار زیادی از آن را دریافت می کنیم. و آنچه که باید انجام دهد نه تنها به دلیل داشتن هورمون های استرس بالاتر از سلامتی ما کم خواهد کرد. و سپس سلولهای ایمنی کمتری داریم که می توانند باعث بیماری جسمی ما شوند. “

این رشته می گوید که آغوش می تواند به کاهش استرس و احساس افسردگی و اضطراب کمک کند و در نهایت به افراد کمک می کند تا خواب بهتری داشته باشند. “آنچه اتفاق می افتد کل این مجموعه از وقایع بیوشیمیایی فیزیولوژیکی است. به عنوان مثال ، افزایش سروتونین وجود دارد ، که انتقال دهنده عصبی ضد افسردگی و ضد درد طبیعی در مغز بدن است. فیلد گفت: “اکسی توسین ، که هورمون عشق نامیده می شود ، در حال افزایش است.” او می گوید تحریک گیرنده های فشار زیر پوست قبل از خواب – به عنوان مثال با آغوش – می تواند مفید باشد.

حتما بخوانید:
لس آنجلس آماده است به اولین منطقه بزرگ مدرسه ای تبدیل شود که واکسن COVID را به دانش آموزان تحمیل کرده و زمینه را برای نبرد ملی فراهم می کند

فیلد و همکارانش در دانشگاه میلر پزشکی و فیلدینگ در آوریل سال 2020 ، اندکی پس از قرنطینه شدن ایالات متحده ، مطالعه محرومیت از تماس را انجام دادند. حدود 60 درصد پاسخ دهندگان اظهار داشتند که از لمس محروم هستند. 20 درصد این افراد به تنهایی زندگی می کنند و 40 درصد آنها با شخص دیگری زندگی می کنند ، اما هنوز احساس محرومیت می کنند. “مردم گزارش كردند كه احساس استرس و افسردگی دارند ، خوب نخوابند و غیره. و تنها چیزی که به نظر می رسید باعث نجات آنها می شود ورزش بود. “فیلد افزود: این منطقی است زیرا ورزش گیرنده های فشار زیر پوست را نیز تحریک می کند ، درست مثل بغل کردن.

فیلد می گوید در حالی که آمریکایی ها نمی توانند با خیال راحت در آغوش بگیرند ، مواردی مانند ورزش ، پتوهای سنگین ، مالیدن دست هایشان در زیر آب یا فقط قدم زدن در خانه همه مواردی هستند که می توانند گیرنده های مختلف فشار را تحریک کنند. و هنگامی که مردم می توانند عزیز خود را با خیال راحت در آغوش بگیرند ، او یک آغوش خرس لجام گسیخته را توصیه می کند.

بیشتر بخوانید از یاهو نیوز:


منبع: fizik-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma