[ad_1]

یک نماینده دموکرات از نیویورک ، که فرماندار اندرو کوومو را متهم کرد که وی را به دلیل انتقاد از برخورد با مرگ ناشی از COVID-19 در یک خانه سالمندان تهدید کرده است ، روز جمعه گفت که در حال آغاز حمایت در مجلس قانونگذاری ایالت است.

رونالد کیم ، نماینده نیویورک ، نماینده حزب دموکرات از کوئینز ، در مصاحبه با پادکست Yahoo News Skullduggery گفت: “رسیدن به این اجماع مدتی طول می کشد ، اما ما هر روز به سمت روند استیضاح در حال حرکت هستیم.” وی تخمین زد که همراه با “تقریباً” جمهوری خواهان ، بین 25 تا 30 قانونگذار دموکرات در حال حاضر از تحقیق در مورد استیضاح کوومو حمایت می کنند ، تعدادی که به گفته وی در حال افزایش است.

کیم ، که یک سوسیالیست مترقی به حساب می آید ، اظهارات خود را پس از گفتن اینکه چگونه کوومو او را به خانه فراخوانده و “توهین” کرده است ، تهدید کرد که اگر نماینده مجلس بلافاصله نظرات خود را پس نگیرد ، کار خود را از بین خواهد برد ، دولت کوومو را به پنهان کردن شواهد شیردهی در خانواده مرگ. کیم گفت که اظهارات کوومو همسرش را “آسیب رساند” و او را وادار به استخدام وکیل کرد.

کومو قاطعانه اظهارات کیم را تکذیب کرد و روز جمعه طی یک کنفرانس مطبوعاتی در آلبانی ، اتهامات علیه خود را تکذیب کرد و منتقدان خود را به انتشار “دروغ” و “اطلاعات غلط” در مورد مرگ در خانه های سالمندان متهم کرد.

فرماندار نیویورک ، اندرو کوومو ، در طی جلسات توجیهی روزانه پس از شیوع بیماری ویروس کرونا (COVID-19) در منهتن ، نیویورک ، نیویورک در 13 ژوئیه 2020 صحبت می کند (مایک سگار / رویترز)

فرماندار نیویورک ، اندرو کوومو ، در طی جلسات توجیهی روزانه پس از شیوع بیماری ویروس کرونا (COVID-19) در منهتن ، نیویورک ، نیویورک در 13 ژوئیه 2020 صحبت می کند (مایک سگار / رویترز)

“من اجازه نمی دهم با دروغ گفتن در مورد آنچه اتفاق افتاده است ، به نیویورکی ها آسیب برسانید. وی گفت: “این مرگ یک عزیز است.” “بنابراین ، من می خواهم با دروغ ها و بازیگران بی وجدان مقابله کنم ، به خصوص هنگامی که آنها باعث درد و آسیب به نیویورک می شوند.” وی افزود: باید قبلاً این کار را می کردم. و من مجبور شدم این کار را پرخاشگرانه تر انجام دهم. “

جنجال در مورد تماس تلفنی کوومو با کیم ، همراه با اعتراف آشکار یک دستیار ارشد مبنی بر پنهان ماندن مرگ در خانه های سالمندان ، از سوی وزارت دادگستری موجبات نارضایتی در مجلس قانونگذاری را فراهم کرده است ، به طوری که نمایندگان مجلس قول داده اند اختیارات فوق العاده وی برای معامله را از استاندار محروم کنند. بحران COVID.

این ادعاها همچنین باعث شد FBI و دادستان های فدرال در بروکلین تحقیقات جنایی درباره کار دولت کوومو در مورد موضوع خانه های سالمندان آغاز کنند.

در مصاحبه ای با Skullduggery ، کیم گفت که تحقیقات تا حدی “ممانعت از عدالت” متمرکز است و به عنوان بخشی از آن ، او کاملا آماده است تا تلفن خود را به مقامات فدرال بگوید.

وی گفت: “البته ، من حاضرم مطابقت داشته باشم و به همان اندازه كه می خواهند شواهد بدهم و وقت بگذارم.” “من انتظار دارم خیلی زود با بسیاری از ما تماس بگیرم.”

کیم ، که عمویش در خانه سالمندان COVID درگذشت ، از بهار سال گذشته ، هنگامی که دولت فرماندار دستور داد بیماران COVID مثبت در بیمارستان های دولتی را به خانه های سالمندان برگردانند ، خار در گوش کوومو وجود دارد ، که منجر به شیوع بیماری در میان بیماران مسن دستیاران کوومو از این اقدام دفاع کردند و گفتند که کشور در زمان شیوع همه گیر با کمبود شدید تخت مراقبت های ویژه در بیمارستان ها روبرو است.

در 8 ژوئن سال 2020 ، پرونده ای در مورد عکس ، نماینده مجلس رون ، کیمز ، D-Queens ، در یک سخنرانی مطبوعاتی در پایتخت در آلبانی ، نیویورک ، گفت که فرماندار اندرو کوومو قول داده است "از بین رفتن" وی ، هفته گذشته طی یک تماس تلفنی خصوصی برای انتقاد از کار خود با شیوع COVID-19 در خانه های سالمندان.  (AP / هانس پنینک ، پرونده)

در 8 ژوئن سال 2020 ، پرونده عکس ، رون کیم ، نماینده دون کوئینز ، در یک جلسه مطبوعاتی در پایتخت در آلبانی ، نیویورک ، گفت که فرماندار اندرو کوومو قول داده است “آن را نابود کند”. “طی یک تماس تلفنی خصوصی یک هفته برای انتقاد از کنترل شیوع COVID-19 در خانه های سالمندان. (AP / هانس پنینک ، پرونده)

اما مشکلات سیاسی فرماندار در این باره طی هفته های اخیر از سلسله افشاگری ها آغاز شده است ، این کار با انتشار گزارشی توسط دادستان کل نیویورک لتیتا جیمز آغاز شد که نتیجه گرفت این ایالت جمعیت را تا 50 درصد کاهش داده است. یورک ، که در خانه های سالمندان درگذشت.

سپس دستیار ارشد کوومو در گفتگوی خصوصی با قانونگذاران اعتراف کرد که ایالت داده های مربوط به مرگ در خانه های سالمندان را از وزارت دادگستری پنهان نگه داشته است زیرا مقامات می ترسند که این “علیه ما استفاده شود”.

کیم گفت که پنهان سازی داده ها باید همراه با مسئله دیگری مورد بررسی قرار گیرد ، وی گفت: این تصمیم نزدیک است: تصمیم کوومو در حمایت و امضای قانون بهار گذشته به خانه های سالمندان و مدیران ارشد آنها مصونیت از دادخواست های ناشی از بیماری همه گیر ویروس کرونا ، اقدامی که گفته می شود نتیجه تأثیر سیاسی از صنعت خانه سالمندان باشد.

کیم گفت: “اگر ما داده های بلادرنگ – که آنها در اختیار داشتند – داشته باشیم ، برای رفع این مصونیت بحث خواهیم کرد.” “در عوض ، چون ما كلیات تصویر را مشاهده نكردیم ، در ماه ژوئیه سال گذشته توانستیم مصونیت را تا حدی برداریم.

کیم گفت: “بنابراین این یک نمونه بارز از کارهایی است که ما می توانیم از نظر سیاست متفاوت انجام دهیم اگر آنها داده های خود را در زمان واقعی به اشتراک بگذارند.” “اما آنها ترجیح دادند این کار را نکنند. همه این تصمیمات باید بررسی شود. چه کسی به او زبان مصونیت داد؟ [The] صنعت وارد شد و حتی در بیانیه مطبوعاتی گفت و افتخار کرد که ما این کار را برای خانه های سالمندان و بیمارستان ها انجام دادیم. “

iTunes را بارگیری یا مشترک شوید: Skullduggery از اخبار یاهو

____

بیشتر بخوانید از یاهو نیوز:

[ad_2]

منبع: fizik-news.ir