[ad_1]

لوس آنجلس – طبق یاهو نیوز جدید / YouGov ، تنها منطقه مدرسه ای در لس آنجلس آماده تبدیل شدن به اولین سیستم بزرگ K -12 در کشور است که برای همه دانش آموزان واجد شرایط نیاز به واکسیناسیون COVID -19 دارد – حرکتی که اکثر آمریکایی ها از آن حمایت می کنند. نظرسنجی ، اما این به احتمال زیاد باعث واکنش شدیدتری در بین برخی از والدین نسبت به الزامات ماسک مدرسه می شود.

لس آنجلس تایمز روز چهارشنبه گزارش داد که “اکثریت آشکار اعضای هیئت آموزشی لس آنجلس یا از چنین مأموریتی حمایت می کنند یا به آن تمایل دارند ، به طوری که رئیس هیئت مدیره کلی گونسی به روزنامه گفت که انجام یک اقدام معقولانه” در یک برنامه معقول خواهد بود. “

دانش آموزان با ماسک صورت در حیاط نزدیک ساختمان دبیرستان قدم می زنند.

دانش آموزان پس از اولین روز مدرسه در لس آنجلس روز دوشنبه دبیرستان هالیوود را ترک می کنند. (بینگ گوان / بلومبرگ از طریق گتی ایماژ)

متعاقباً ، هیئت مدیره یک جلسه ویژه برای رای گیری در مورد این اقدام تعیین کرد ، که به دانش آموزان بالای 12 سال بدون “استثنائات واجد شرایط و تأیید شده” نیاز دارد تا اولین نوبت واکسن خود را تا 21 نوامبر و دومین آنها تا 19 دسامبر برای شروع ترم بعدی دریافت کنند. به طور کامل تلقیح شده است (به دانش آموزان جوان 30 روز پس از 12 سالگی برای برنامه ریزی اولین عکس).

انتظار می رود این قطعنامه با حمایت گسترده تصویب شود.

تا کنون ، تنها یک ناحیه دیگر در کالیفرنیا ، Culver City Unified ، الزام واکسیناسیون دانش آموزان را صادر کرده است ، که هنوز اجرایی نشده است. او اولین نفر در کشور محسوب می شود.

اما شهر کالور تنها به 7100 دانش آموز K-12 خدمت می کند. LAUSD ، دومین منطقه بزرگ مدرسه در آمریکا ، به بیش از 600000 نفر خدمات می دهد.

نیک ملوین ، عضو هیئت مدیره مدرسه LA ، گفت: “هدف ما این است که کودکان و معلمان را در کلاس درس تا حد ممکن ایمن نگه داریم.” “یک اجماع پزشکی و علمی وجود دارد که بهترین راه برای محافظت از همه در مدارس و جوامع ما برای همه کسانی است که حق واکسیناسیون را دارند.”

همانطور که نسخه بسیار مسری Delta در هفته های اخیر جوامع بدون واکسینه را فرا گرفته است ، لس آنجلس خود را به عنوان فعالترین شهر بزرگ آمریکا معرفی کرده است. او دوباره وظیفه خود را برای استفاده از ماسک های بسته از سر گرفت. او همه دانش آموزان و کارکنان را به صورت هفتگی آزمایش می کرد. ماسک های اجباری در داخل و خارج از کلاس ها وجود دارد. او دستور داد همه کارکنان مدرسه واکسینه شوند (بدون استثنا برای آزمایش).

و او همه این کارها را قبلاً تقریباً در همه جا انجام داده است.

دانش آموزان دبیرستان هالیوود را پس از اولین روز مدرسه در لس آنجلس ، کالیفرنیا ، ایالات متحده ، دوشنبه ، 16 اوت 2021 ترک می کنند (بینگ گوان / بلومبرگ از طریق گتی ایماژ)

دانش آموزان دبیرستان هالیوود را پس از اولین روز مدرسه در لس آنجلس ، کالیفرنیا ، ایالات متحده ، دوشنبه ، 16 اوت 2021 ترک می کنند (بینگ گوان / بلومبرگ از طریق گتی ایماژ)

به دلیل چنین سیاست هایی و همچنین به دلیل اینکه LA از طریق واکسیناسیون و عفونت قبلیبه نظر می رسد موج دلتا تابستان در اینجا با 4 برابر کمتر از فلوریدا به اوج خود رسیده است ، در حالی که موارد در دو هفته گذشته تا 35 درصد کاهش یافته است – بیشتر از هر ایالت در ایالات متحده – در حالی که آزمایش مثبت است. به زیر 2 رسید ٪ برای اولین بار از اوایل ژوئیه.

در نتیجه ، میزان بستری شدن کودکان در لس آنجلس و کالیفرنیا نسبت به موج های قبلی ویروس در واقع کمتر است و تنها 117 دانش آموز از اوایل ماه اوت در شیوع کلاس درس آلوده شده اند.

در همین حال ، گسترش بی رویه به سایر مناطق کشور منجر به تایید موارد مبتلا به کووید در 250،000 کودک در ایالات متحده تنها در هفته گذشته (از فقط 8،400 در هفته در ماه ژوئن) و 2400 بستری در حال انجام کودکان در سراسر کشور (بیش از 300 مورد) درصد سالانه).).

تصمیم LAUSD برای اجرای اولین دستورالعمل مهم واکسن دانش آموز K -12 در آمریکا ، بار دیگر سیستم مدارس لس آنجلس را در کانون توجه قرار خواهد داد و یک نمونه جدید برای شهرها و شهرستانهای آینده با تفکر مشابه خواهد بود – و به احتمال زیاد جرقه ای جدید خواهد بود دور. از جنگهای فرهنگی COVID-19 در اخبار کابلی و جلسات هیئت مدیره مدارس در سراسر کشور.

رفت و برگشت به احتمال زیاد گرم می شود.

طرفداران دستورالعمل واکسن دانشجویی استدلال می کنند که ایالت ها در حال حاضر از دانش آموزان می خواهند قبل از حضور در کلاس ، نشان دهند که در برابر سایر عفونت ها واکسینه شده اند. در کالیفرنیا ، این لیست شامل فلج اطفال ، دیفتری ، کزاز ، سرخک و سیاه سرفه است.

دانش آموز یک دوز واکسن COVID-19 را در دبیرستان وودرو ویلسون در لس آنجلس ، کالیفرنیا ، ایالات متحده ، در 30 اوت 2021 دریافت می کند (شین هوا از طریق گتی ایماژ)

دانش آموز یک دوز واکسن COVID-19 را در دبیرستان وودرو ویلسون در لس آنجلس ، کالیفرنیا ، ایالات متحده ، در 30 اوت 2021 دریافت می کند (شین هوا از طریق گتی ایماژ)

اسکات اشمرلسون ، عضو هیئت مدیره مدرسه LA ، به LA Times گفت: “ما در یک بیماری همه گیر جهانی زندگی می کنیم ، بنابراین اگر واکسن بتواند زندگی یک دانش آموز را نجات دهد و از آن محافظت کند ، شرایط دانش آموزان واجد شرایط واکسن با آنچه که قبلاً انجام شده است چگونه متفاوت است؟” به

مدیر بهداشت عمومی شهرستان لس آنجلس هفته گذشته اضافه کرد: “اگر همه کودکان واجد شرایط واکسینه شوند ، انتقال را در ورزش و مدرسه و فعالیت های فوق برنامه به شدت کاهش می دهیم.” چنین اقداماتی همچنین می تواند قرنطینه های مخرب را به حداقل برساند.

مخالفان استدلال می کنند که خطرات مربوط به COVID در افراد خردسال نسبت به بزرگسالان کمتر است و این خطرات آنقدر کم است – به ویژه در کودکان خردسال – که معرفی واکسن جدیدتر را در مدارس ، حداقل در حال حاضر توجیه نمی کنند.

کارشناسان می گویند هر دو طرف حق دارند. در ایالات متحده ، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در حال حاضر واکسیناسیون را برای همه خردسالان واجد شرایط توصیه می کند – یعنی. افراد 12 سال به بالا – و سازمان غذا و دارو احتمالاً اواخر امسال عکس ها را برای کودکان 5 تا 11 ساله مجاز می کند. دکتر آنتونی فوچی ، کارشناس ارشد بیماری های عفونی کشور ، آخر هفته به CNN گفت: “من معتقدم دریافت واکسن برای ورود کودکان به مدرسه ایده خوبی است.” “ما این کار را برای دهه ها و دهه ها انجام داده ایم و به فلج اطفال ، سرخک ، اوریون ، سرخجه ، هپاتیت نیاز داریم.”

با این حال ، در بریتانیا ، نوجوانان 12 تا 15 ساله هنوز واجد شرایط واکسیناسیون نیستند و روز جمعه یک ناظر واکسن انگلیسی از تأیید واکسن COVID برای کودکان سالم در آن گروه سنی خودداری کرد و به دولت توصیه کرد که مزایای سلامتی است. فقط “کمی بیشتر از آسیب احتمالی شناخته شده” و حاشیه “بسیار کوچک برای ادامه واکسیناسیون جهانی علیه کووید -19 … در آن زمان” بود. به گزارش بی بی سی ، این تصمیم بر اساس نگرانی های مربوط به “عوارض جانبی بسیار نادر واکسن Pfizer و Moderna است که باعث التهاب قلب می شود” و می تواند منجر به تپش قلب و درد قفسه سینه شود.

هنگامی که دانش آموزان به مدرسه در آکادمی کاپلی در 9 سپتامبر 2021 در استالبریج انگلستان باز می گردند ، نشانه های فاصله اجتماعی روی زمین ظاهر می شود.  (آنتونی دولین / گتی ایماژ)

هنگامی که دانش آموزان در 9 سپتامبر 2021 در استالبریج انگلستان به مدرسه باز می گردند ، نشانه های فاصله اجتماعی روی زمین ظاهر می شود. (آنتونی دولین / گتی ایماژ)

در حال حاضر ، به نظر می رسد اکثریت آمریکایی ها تمایل به طرفداری از LAUSD و Foci دارند ، اگرچه بسیاری هنوز مخالف هستند. طبق آخرین نظرسنجی یاهو نیوز / YouGov که از 30 آگوست تا 1 سپتامبر در 1605 بزرگسال در ایالات متحده انجام شد ، 54 درصد موافق هستند که “مدارس دولتی” باید “از دانش آموزان بخواهند واکسن COVID-19 را واکسینه کنند … در صورت و زمان” واکسن “برای استفاده در خردسالان کاملاً تأیید شده است”. کمتر از یک سوم (30٪) مخالف و 16٪ نامشخص هستند.

“کاملاً تأیید شده” کلید است. در پاسخ به این س whetherال که آیا مدارس باید “مدارک واکسیناسیون علیه COVID -19 را از دانش آموزان دریافت کنند” – بدون ذکر تأیید کامل – حمایت به 49 درصد کاهش یافت ، در حالی که مخالفت به 37 درصد افزایش یافت.

این تا حدی توضیح می دهد که چرا Culver City Unified و اکنون LAUSD منتظر نوامبر هستند تا وظایف خود را برای دانش آموزان بالای 12 سال انجام دهند. انتظار می رود که تا آن زمان ، FDA واکسن ها را با تأیید کامل برای کودکان 12 تا 15 ساله ارائه دهد. واکسن های کووید در حال حاضر برای نوجوانان 16 و 17 ساله کاملاً تأیید شده است و تحت مجوز به اصطلاح “استفاده اضطراری” برای نوجوانان جوان در دسترس است. به گفته وزارت بهداشت شهرستان لس آنجلس ، پنجاه و هشت درصد از کودکان 12 تا 18 ساله LAUSD حداقل یک دوز واکسن را دریافت کرده اند.

در هر صورت ، دستورالعمل واکسن برای دانش آموزان – مانند تقریباً هر چیز دیگری در مدارس دولتی ایالات متحده – از اهمیت محلی برخوردار خواهد بود و بسیاری از سیاست های مختلف در زمینه های مختلف ظاهر می شود. در LA بزرگتر ، چندین سیستم مدرسه دیگر نیز در حال بررسی امکان ترم دانش آموزی هستند ، از جمله Baldwin Park Unified ، Santa Monica-Malibu Unified و Beverly Hills Unified. شمال تر ، شورای آموزش اوکلند روز چهارشنبه در حال بحث در مورد این موضوع است.

دانش آموزان برای اولین روز مدرسه به مدرسه دولتی در میامی لیکس ، فلوریدا ، ایالات متحده می آیند ، دوشنبه ، 23 اوت 2021 (اوا ماری اوزکاتی / بلومبرگ از طریق گتی ایماژ)

دانش آموزان برای اولین روز مدرسه به مدرسه دولتی در میامی لیکس ، فلوریدا ، ایالات متحده می آیند ، دوشنبه ، 23 اوت 2021 (اوا ماری اوزکاتی / بلومبرگ از طریق گتی ایماژ)

اما بعید است مدارسی در تگزاس یا فلوریدا – ایالت هایی که مشاغل محلی را از ارائه مدارک واکسیناسیون منع کرده اند و مناطق محلی را از اعمال ماسک منع کرده اند – بعید به نظر برسد.

نه اینکه کنترل محلی از شعله های آتش جلوگیری کند. در حالی که دوسوم والدین فرزندان خردسال اکنون می گویند که “بسیار نگران” (34 درصد) یا “تا حدودی نگران” (32 درصد) از آلوده شدن فرزندانشان به کووید هستند ، اما تعداد کمی از آنها می گویند که فرزندان آنها مبتلا هستند. در حال حاضر واکسینه شده اند (20 درصد) یا اینکه قصد دارند فرزندان خود را هنگامی که واکسن ها به طور کامل تایید شده اند (34 درصد) واکسینه کنند. بخش قابل توجهی از والدین می گویند که فرزندان خود را واکسینه نمی کنند (28 درصد) یا مطمئن نیستند (18 درصد) – از جمله برخی از والدین که کاملاً واکسینه شده اند (11 درصد نه ، 10 درصد مطمئن نیستند).

حتی در لس آنجلس ، دستورالعمل های ایمنی ، مانند آزمایشات در سراسر منطقه و واکسیناسیون کارکنان ، در حال حاضر با شکایت والدین و منتقدان مواجه است. و به نوشته LA Times ، “شهادت عمومی تقریباً همه [school] جلسه هیئت مدیره شامل دوره های طولانی است که طی آن والدین علیه واکسن از کارکنان می خواهند با واکسیناسیون فرزندان خود را در معرض خطر جدی قرار ندهند ، “همانطور که” برخی از والدین نیز ادعا می کنند[ing] حق قانونی برای چنین انتخابهایی برای خود. “

اکنون که دومین مدرسه بزرگ کشور باید دانش آموزان واجد شرایط واکسینه شده داشته باشد ، انتظار داشته باشید که این آرا در شهر و سراسر کشور بسیار قوی تر شود.

____

بیشتر از یاهو نیوز بخوانید:[ad_2]

منبع: fizik-news.ir