لیفت شقیقه و پیشانی در بهترین مرکز تخصصی – دکتر تهران بیوتی

جراحی یا لیفت شقیقه باعث لیفت همزمان چشم و ابرو و از بین رفتن چین و چروک این نواحی میشود. این روشها معمولا ماندگاری مناسبی دارند و نتایج رضایتبخشی را برای شما ایجاد میکنند. رد اسکار ایجاد شده زیر موها است و قابل رویت نیست.این عمل حدود 1 تا 2 ساعت زمان می برد و اگر همراه با بیهوشی باشد باید 8 ساعت قبل از عمل شخص ناشتا باشد و تا چند روز بعد از عمل باید از داروهای انعقاد خون مانند آسپرین خوداری نماید.

1. از نظر نگرانی برای ایجاد جای زخم و اسکار، به دلیل اینکه اثر لیفت شقیقه زیر موی شقیقه قرار میگیرند، جای هیچ مسئله ای نیست. افرادی که در اثر افزایش سن یا به هر دلیل دیگری چربیهای زیر پوست خود را از دست داده و چشمان و ابروهای آنها حالتی افتاده پیدا کرده است، میتوانند از لیفت شقیقه برای جوانسازی چهره خود استفاده کنند. پس از تکمیل جراحی دستورالعمل هایی در خصوص مراقبت از پانسمان به شما داده می شود. به طور کلی افرادی که دچار علائم پیری در اطراف شقیقه ، ابروها و پلک های خود شده و به دلیل افتادگی زوایای گوشه چشم و دم ابرو ، چهره شان خسته و غمگین به نظر می رسد ؛ گزینه بسیار مناسبی برای انجام عمل ليفت لیفت شقیقه با کش شقيقه می باشند.

3. در موضع عمل ، دچار کبودی خواهید شد ؛ کمپرس یخ به کاهش تورم کمک می کند. ولی با تحلیل رفتن استخوان، چربی و کلاژن، پوست نیز به تدریج شل می شود و همین امر باعث تو خال و افتادگی پوست می گردد. جراحی زیبایی لیفت شقیقه ، شامل ایجاد یک برش در پوست سر ؛ دقیقا بالای گوش می باشد. جراحان ما در کلینیک نایذی میتوانند طی جلسهی مشاوره به شما بگویند که آیا کاندید خوبی برای این روش درمانی هستید یا نه. متوجه خواهد شد چقدر این کار در کشیدن چروکهای ایجاد شده در گوشه ی چشمانش و حتی گشاده تر شدن چشم هایش و فاصله گرفتن ابروها از چشم ها تاثیر دارد (فاصله گرفتن ابروها خواسته ی بسیاری از خانمها و آقایان است) و در نهایت، جراحی لیفت شقیقه باعث زیباتر شدن و جوان تر شدن چهره خواهد شد،کمتر کسی این تغییر را نمی پسندد.

حتما بخوانید:
درب و پنجره دوجداره آلومینیومی و Upvc- شرکت الیت (Elite)

5. طی روزهای اولیه بعد از عمل ، فقط به پشت و در حالت نیمه نشسته دراز بکشید ؛ زیرا بالا نگه داشتن سر برای کاهش هر گونه عارضه بعد از عمل مانند خونریزی ، لخته شدن خون یا تورم ؛ وضعیتی ایده آل است. همه پانسمان ها در طول 24 تا 48 ساعت بعد از جراحی برداشته می شود. 2. استراحت طی چند روز ابتدایی بعد از عمل ، بسیار مهم است ؛ لذا تا زمانی که باند برداشته شود به خوبی استراحت کنید. مصرف ویتامین ها ، مکمل های آهن و نوشیدنی های الکلی را از 2 هفته قبل از جراحی لیفت شقیقه به طور کامل متوقف کنید.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از لیفت شقیقه عمل دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma