مارتین آدیسون ، 44 ساله ، از والدویک ، نیوجرسی


این بخشی از a است سری اخبار یاهو به احترام برخی از جان باختن آمریکایی ها توسط COVID-19. داستان های آنها توسط خانواده و دوستانشان روایت می شود که تنها با مرگ ناگهانی آنها کنار می آیند.

مارتین آدیسون ، 44 ساله ، از والدویک ، نیوجرسی ، در 29 آوریل 2020 در اثر COVID-19 درگذشت. وی یکی از صدها هزار آمریکایی است که از ابتدای شیوع ویروس کرونا در اوایل سال 2020 جان خود را به دلیل بیماری از دست داده اند.

وی در بات ، انگلیس متولد شد و در هشت سالگی به آمریکا رفت. همسر وی ، پاملا آدیسون ، به یاهو نیوز گفت که او “علاقه زیادی به باشگاه فوتبال لیورپول داشت” و “یک گیتاریست و گردآورنده مشتاق” بود.

آدیسون یک گفتاردرمانگر در مرکز پزشکی منطقه ای سنت جوزف بود ، جایی که وی در ارزیابی و درمان بیماران با مشکل بلع تخصص داشت. پاملا می گوید که وی علاقه زیادی به کار خود و کمک به بیماران خود داشت ، اما او گفت که او چیزی بیش از نقش خود را به عنوان پدر فداکار برای دخترش ، یک کودک 2 ساله و یک پسر ، به مدت 5 ماه لذت برد.

“او مغرورترین پدر بود. او پدر بودن را دوست داشت. از همان لحظه ای که مارتین پدر شد ، او به سادگی این نقش را به عهده گرفت. “- گفت پاملا آدیسون.

مارتین آدیسون 44 ساله گفتار درمانی در مرکز پزشکی منطقه ای سنت جوزف بود ، جایی که وی در ارزیابی و درمان بیماران با مشکل بلع تخصص دارد.  همسرش ، پاملا آدیسون ، به یاهو نیوز گفت که او علاقه زیادی به کار خود و کمک به بیماران خود دارد ، اما او گفت که او چیزی جز دوست داشتن
مارتین آدیسون ، 44 ساله ، از والدویک ، نیوجرسی ، در 29 آوریل 2020 در اثر COVID-19 درگذشت. همسر وی ، پاملا آدیسون ، به یاهو نیوز گفت که او چیزی بیش از بازی در نقش “پاپ” دخترش ، و پسر ، 5 ماهه. (با احترام از خانواده)

در اواخر مارس سال گذشته ، در آغاز همه گیری COVID-19 و درست چند روز قبل از تولد دوم دخترش ، آدیسون به گفته همسرش در حال معالجه مردی بود که “یک بیمار احتمالی COVID-19” بود. یک روز بعد ، او می گوید ، او با سرفه پایین آمد ، پس از چند روز تب و مشکل تنفس به دنبال او آمد. سرانجام ، آدیسون در بیمارستان بستری شد و پس از نزدیک به یک ماه درگیری به دلیل عوارض COVID-19 درگذشت. وی یکی از هزاران کارمند بهداشتی بود که در معرض بیماری قرار گرفت.

حتما بخوانید:
خرید استخر بادی و قیمت آن با مشاهده انواع استخر بادی در دنیای اینتکس

پس از مرگ مارتین پاملا ، یک معلم کتاب خوانی ، وی یک گروه پشتیبانی در فیس بوک را به نام بیوه های جوان و بیوه های کوید -19 تأسیس کرد. اعضای گروه با افراد دیگری که شریک زندگی خود را از دست داده اند و به عنوان پدر و مادر مجرد در حال جنگ هستند ارتباط برقرار می کنند.

“ناگهان زنان بیشتری شروع به گفتن کردند ،” خدای من ، این داستان من است. ” فکر می کردم تنها هستم. … بنابراین ، به همین دلیل گروه را ایجاد کردم ، زیرا ما باید با هم جمع شویم و از یکدیگر حمایت کنیم و به یکدیگر کمک کنیم تا در این سفر غیر منتظره ای که آغاز کرده ایم ، حرکت کند. گفت پاملا.

____

بیشتر بخوانید از یاهو نیوز:


منبع: fizik-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma