مبارزات انتخاباتی ترامپ و بایدن رویکرد کاملاً متفاوتی نسبت به تهدید COVID دارند


ویروس کرونا ویروس کرونا در شش ماه گذشته بر مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری سلطه داشته است ، اما این مسئله وقتی رئیس جمهور ترامپ در اوایل ماه جاری در بیمارستان COVID-19 در بیمارستان بستری شد و ده ها تن از مقامات کاخ سفید و مبارزات انتخاباتی و حداقل سه سناتور جمهوری خواه مثبت آزمایش شدند ، این مسئله جنبه کاملاً جدیدی پیدا کرد. برای ویروس. (کریس کریستی ، فرماندار سابق نیوجرسی ، که به ترامپ کمک کرده بود تا برای اولین مناظره ریاست جمهوری آماده شود ، همچنین در COVID در بیمارستان بستری شد و یک هفته را در مراقبت های ویژه گذراند.) سپس ، همین هفته ، خبر رسید که عضو ارشد کمالا ، هریس آزمایش تیم برای آزمایش ویروس مثبت بود و باعث شد وی سفرها و رویدادهای شخصی مبارزات را به مدت چند روز متوقف کند.

خبرنگاران یاهو نیوز بریتنی شپارد، با مبارزات انتخاباتی بایدن در ویلمینگتون ، دل. و شکارچی واکر، در واشنگتن دی سی ، این گزارش ها را در مورد نحوه مقابله کمپین های مربوطه با تهدیدهای بی سابقه همه گیری ارائه کرده است.

اردوگاه بایدن

جو بایدن ، درست است ، و جورج استفانوپولوس
جو بایدن و مجری جورج استفانوپولوس در تالار شهر ABC News در فیلادلفیا روز پنجشنبه. (جیم واتسون / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ)

روز پنجشنبه ، مدیر ستاد انتخاباتی بایدن ، جنیفر اومالی دیلن به خبرنگاران گفت كه دو نفر درگیر در این كارزار – یك عضو خدمه غیر پرواز و لیز آلن مدیر ارتباطات هریس – از نظر ویروس كرونا مثبت بودند. وی آخرین بار در تاریخ 8 اکتبر با هریس پرواز کرد ، در همان روزی که بایدن و هریس در آریزونا با هم کمپین زدند. دیلن می گوید در طی 48 ساعت پس از تشخیص ، هیچ کس با بایدن یا هریس ارتباط برقرار نکرده است و هیچ نماینده مجلس نیز در طول یک سفر تبلیغاتی در تماس نزدیک با هیچ یک از آنها نبوده است. از آنجا که هریس چهارشنبه شب آزمایش ویروس کرونا را منفی کرد ، این کمپین به دلیل “احتیاط فراوان” سفر وی را تا روز دوشنبه لغو کرد.

بعداً پنجشنبه شب ، دیلن فاش کرد که شخص سوم – کارمند شرکت هواپیمایی اجاره کننده هواپیمای تبلیغاتی بایدن – از نظر ویروس کرونا مثبت آزمایش شده است. در حالی که این شخص در طی سفر اخیر به اوهایو در هواپیمای بایدن بود ، تیم بایدن گفت که هیچ “تماس عبوری” بین این دو وجود ندارد و پزشکان برای قرنطینه دو هفته ای توصیه می کنند. بایدن قصد دارد روز جمعه به میشیگان سفر کند.

کمپین جو بایدن قاطعانه می گوید که تلاش های کاهش ویروس کرونا از ماه ها قبل در جریان بوده و برخلاف دولت ترامپ برای خبرنگاران شفاف است. در اوایل آوریل ، تیم بایدن یک کمیته مشورتی ویژه ویروس کرونا تشکیل داد تا از نظر علمی در مورد این کمپین توصیه کند ، که توصیه می شود دفتر مرکزی فیلادلفیا را تعطیل کنید و کارمندان را ملزم به کار از راه دور کنید ، توصیه ای که بایدن پذیرفت.

با وجود تمسخر رئیس جمهور ترامپ و حتی برخی انتقادات از طرف حزب خود ، بایدن ترجیح داد در اتاق آرامش در خانه خود در ویلمینگتون ، مقابل یک قفسه کتاب معروف بنشیند و جمع آوری کمک های مالی ، مصاحبه های رسانه ای و فیلم های تبلیغاتی را از طریق برنامه کنفرانس تلفنی Zoom در همه جا ضبط کنید. ترامپ اغلب بایدن را مجبور به “بیرون آمدن از زیرزمین خود” می کند و ادعا می کند که بایدن در تجمعات شرکت نمی کند زیرا از عدم اشتیاق برای نامزدی خود می ترسد. طبق تعدادی از برنامه های انتخاباتی وی ، بایدن از زمان ایجاد ویروس کرونا میزبان بیش از 120 مصاحبه با رسانه های مجازی و 52 رویداد مجازی بوده است.

رالی جو بایدن
جو بایدن روز سه شنبه در رانندگی در میرامار ، فلوریدا ، حرکت می کند. (جیم واتسون / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ)

بایدن خارهای ترامپ را رد کرد و تأکید کرد که وی از دستورات پزشکان و CDC پیروی می کند و سعی در محافظت از خود ، خانواده و کارمندانش دارد. سپس ، در اواخر ماه اوت ، بایدن مبارزات انتخاباتی خود را از سر گرفت ، البته به میزان محدود.

دیگر تجمع نیست. دیگر هیچ خط کابلی وجود ندارد. دیگر هیچ کنفرانس مطبوعاتی وجود ندارد. به جای ازدحام هواداران ، تعداد محدودی از گزارشگران کمپین مسافرتی وجود دارند که به محافل دورافتاده اجتماعی محدود شده در هر رویداد محدود می شوند. گاهی اوقات این کمپین میزبان رویدادهای رانندگی است که تعداد محدودی از طرفداران می توانند از راحتی ماشین خود به معاون رئیس جمهور سابق و سایر سخنرانان گوش دهند.

این کمپین یک تست سریع برای خبرنگاران و کارمندان در ویلمینگتون ایجاد کرد و قبل از هر سفر یا تماس با بایدن و دیگران نیاز به یک تست منفی داشت. نامزدی بایدن و کمال هریس معاون رئیس جمهور به طور منظم از نظر ویروس کرونا مورد آزمایش قرار می گیرند (اگرچه مشخص نیست که هر روز وجود دارد) و نتایج به خبرنگاران داده می شود.

کمپین بایدن می گوید آنها به محدودیت های ظرفیت هر کشور احترام می گذارند ، فاصله اجتماعی را تحمیل می کنند و در هنگام رویدادها و مسافرت ها به ماسک نیاز دارند.

“جو بایدن در اوایل متوجه جدی بودن این همه گیر جهانی و پتانسیل آن در برهم زدن و ویرانی زندگی آمریکایی شد. جمال براون ، یکی از دبیران مطبوعات ملی ، به یاهو نیوز گفت ، او همیشه به حرف متخصصان گوش داده و با پوشیدن نقاب ، رعایت فاصله اجتماعی مناسب و جابجایی بیشتر تلاش های ما برای مبارزه مجازی ، از دیگران محافظت می کرده است. . در یک بیانیه. “این همان کاری است که رهبران بزرگ انجام می دهند ، و اقدامات او در طول این مبارزات انتخاباتی نشان می دهد که او به عنوان رئیس جمهور برای مقابله با این بحران در خط مقدم چه کاری انجام می دهد ، زیرا کشور ما برای ساخت بهتر کار می کند.”

اردوگاه ترامپ

دونالد ترامپ
رئیس جمهور ترامپ پس از معالجه COVID-19 در مرکز پزشکی ملی پزشکی والتر رید در اوایل ماه جاری به کاخ سفید بازگشت. (جابین بوتسفورد / واشنگتن پست از طریق گتی ایماژ)

رئیس جمهور ترامپ در اوایل این ماه تشخیص داده شد که COVID-19 پس از آنکه وی و حلقه وی در چندین رویداد شلوغ با شرکت کنندگان بدون نقاب شرکت کردند که تمام دستورالعمل های متخصص را نادیده گرفتند تا خطرات ویروس کرونا را به حداقل برسانند و در بسیاری موارد مقررات محلی را نقض کردند. فاصله اجتماعی رئیس جمهور یکی از بیش از دوازده نفری بود که با این وقایع روبرو بودند و در این ماه مثبت بودند. در کاخ سفید ، بسیاری از کارمندان و بازدیدکنندگان به سرعت مورد آزمایش قرار می گیرند. در حالی که از نظر تئوری در بال غربی ماسک لازم است ، رئیس جمهور و اعضای تیم او مدیریت معمول خود را انجام می دهند.

پس از معالجه ترامپ و بستری شدن در بیمارستان ، وی با تجمع های شلوغ و استتار با مشت یا پاس ، به طور معمول به کار پرمخاطره بازگشت ، مثل معمول در غرب بال و در امتداد راهرو.

حتی به عنوان همکاران نزدیک در تیم انتخاب مجدد وی ، مانند مدیر ستاد انتخاباتی بیل استپین ، از جمله افرادی بودند که مثبت بودند ، سایر دستیارانی که با آنها کار می کردند آنها همچنان به مقر خود ادامه دادند در ویرجینیا

در 8 اکتبر ، یک هفته پس از تشخیص رئیس جمهور ، دکتر کاخ سفید پزشک کاخ سفید یادداشتی را به مطبوعات صادر کرد مبنی بر اینکه “رئیس جمهور دوره درمانی خود را به پایان رسانده است”. کونلی همچنین گفت ترامپ برای “بازگشت مطمئن به تعامل عمومی” در 10 اکتبر آماده خواهد بود ، که وی آن را “روز 10” تشخیص ترامپ توصیف کرد. در واقع ، تنها 9 روز از آزمایش مثبت رئیس جمهور و علائم اولیه آن گذشته بود ، که به این معنی بود که وی هنوز در دوره ای است که مراکز کنترل بیماری توصیه می کنند بیماران مبتلا به COVID-19 جدا و از دیگران دور باشند.

ترامپ به رویدادهای 10 اکتبر بازگشت ، از جمله یک تجمع کاخ سفید که در آن غیر از تماشاگران در بالکن ایستاده بود.

ترامپ تنها دو روز بعد با رویدادی در مقابل جمعیت زیادی در اورلاندو ، فلوریدا ، که شامل بسیاری از افراد نقاب بود ، به تجمع های منظم خود بازگشت. رئیس جمهور هنگام پرواز به Air Force One برای پرواز به ایالت Sunshine یا روی صحنه ، ماسک نپوشید ، جایی که خطرات ویروس را نادیده گرفته و به خود می بالید که پس از درمان احساس “بسیار قدرتمندی” می کند.

کارزار انتخاباتی دونالد ترامپ
ترامپ به یک تجمع در گرینویل ، کارولینای شمالی می رسد (برندان اسمایلوفسکی / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ)

از آن زمان ، ترامپ با انتقام جویی در راهپیمایی هایی در آیووا ، پنسیلوانیا و کارولینای شمالی شرکت کرده است. وی همچنین چهارشنبه در باغ گل رز سخنرانی کرد و پنجشنبه شب برای جمع آوری کمک مالی و تالار شهر به فلوریدا سفر کرد و روز جمعه رویدادهای دیگری از جمله یک رالی داخل سالن برای بزرگسالان دنبال کرد.

و ترامپ تنها کسی نیست که بدون نقاب به مبارزات انتخاباتی حمله می کند. در مبارزات انتخاباتی وی رویدادهای بزرگی برگزار شد که در آن افراد جایگزین ، از جمله مایک پنس معاون رئیس جمهور و پسران ترامپ ، دون جونیور و اریک ، از ماسک های بزرگ بدون ماسک پذیرایی می کردند.

چهارشنبه شب در صحنه تئاتر در آیووا ، ترامپ که از ماسک پوشانده شده بود ، با شخصی که در صحنه بود با او تماس گرفت.

ترامپ گفت: “بیا اینجا ، بیا”. “من ایمن سازی شده ام و نمی توانم آن را به شما بدهم ، بنابراین خوب است.”

با این حال ، این لزوما درست نیست. مراکز مراکز کنترل بیماری در حال حاضر “اطلاعات محدودی در مورد عفونت مجدد” دارند و موارد تأیید شده در افراد پس از بهبودی از ویروس مجدداً به COVID-19 آلوده می شوند. CDC توصیه می کند افرادی مانند ترامپ که قبلاً آلوده شده اند “در صورت امکان حداقل 6 فوت از دیگران دور باشند و ماسک بزنند.”

ترامپ نه تنها در صحنه حوادث خود به دیگران نزدیکتر شده است. رئیس جمهور که عادت دارد هنگام صحبت با خبرنگاران بخواهد نقاب خود را بردارند ، قبل از عزیمت به برخی از وقایع این هفته خود ، در حالی که لباس مبدل بود ، در مطبوعات در مورد چمن کاخ سفید صحبت کرد. در هواپیمای Air Force One ، ترامپ و بسیاری از کارکنانش نقاب نداشتند. روز چهارشنبه در حین پرواز به آیووا ، ترامپ بدون نقاب به مطبوعات هواپیما بازگشت و حدود 10 دقیقه با خبرنگاران آنجا صحبت کرد.

کاخ سفید به درخواستی برای اظهارنظر درباره اینکه تعداد کارمندان از ماه گذشته تاکنون عملکرد مثبتی داشته پاسخ نداده است. بر اساس گزارش ABC News که در 7 اکتبر منتشر شد ، یادداشتی از سازمان مدیریت اضطراری فدرال نشان داد که “34 کارمند کاخ سفید و سایر تماس ها” در طی شیوع اخیر مثبت بوده است.

حامیان ترامپ
طرفداران ترامپ در تجمع در اوکالا ، فلوریدا. (جو رادل / گتی ایماژ)

تیم انتخاب مجدد ترامپ همچنین در مورد خطرات و اقدامات امنیتی COVID-19 ساکت است. این کمپین به درخواست های متعدد برای اظهار نظر در مورد پروتکل های ویروس کرونا پاسخ نداد. به حاضران در رویدادهای این هفته ، یک سلب مسئولیت استاندارد ارائه شد که برای محافظت از ترامپ در برابر مسئولیت حقوقی در صورت آلوده شدن اعضای مخاطبان وی ، ارائه شده است.

“با ثبت نام در این رویداد ، شما درک می کنید و صریحاً تصدیق می کنید که خطر ذاتی قرار گرفتن در معرض COVID-19 در هر مکان عمومی که مردم در آن حضور دارند وجود دارد”. “با حضور در این رویداد ، شما و همه مهمانان به طور داوطلبانه تمام خطرات مرتبط با قرار گرفتن در معرض COVID-19 را پذیرفته و دونالد ج را رد ، آزاد و آزاد می كنید. ترامپ برای رئیس جمهور ، شرکت … از هر و همه مسئولیت تحت هر نظریه ، خواه سهل انگاری یا غیر آن ، در قبال هر بیماری یا جراحت. “

ترامپ علیرغم کل مبارزات انتخاباتی خود ، باید در نظرسنجی ها از بایدن پیروی کند.

یک مشاور سابق ترامپ این هفته در مصاحبه با یاهو نیوز یک مورد از دست دادن قریب الوقوع انتخابات را به رئیس جمهور تشخیص داد. ترامپ از راهپیمایی های خود انرژی می گیرد و مشاور سابق اظهار داشت که تیم رئیس جمهور برنامه دقیق رویدادها را به عنوان نوعی مراقبت از بیمارستان برای کارزار بیماری های سخت تعیین کرده است.

مشاور سابق گفت: “این مانند مریضی است که در معرض مرگ است.” “آنها می دانند که بازگشتی وجود ندارد ، بنابراین آنها فقط سعی می کنند هوی و هوس او را آرام کنند … تا او را راحت کنند ، او را خوشحال کنند.”

_____

بیشتر بخوانید از یاهو نیوز:
منبع: fizik-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes