متخصصان می گویند نگران نباشید که انواع ویروس کرونا نسبت به واکسن ها غلبه دارد


واشنگتن – اخباری به ظاهر نگران کننده در آخر هفته از اسرائیل منتشر شد ، با مطالعه ای نشان داد که واکسن کرونا ویروس تولید شده توسط Pfizer و BioNTech در برابر B.1.351 ، گونه ای که اولین بار در آفریقای جنوبی یافت شد ، کمتر موثر بود. این مطالعه “هشدار دهنده” است. .

در همین حال ، دو مورد از بیشترین خواندن های نیویورک پست صبح روز دوشنبه در مورد زنی 31 ساله در نیویورک است که سه هفته پس از دریافت واکسن ویروس کرونا ویروس کرونا را آزمایش کرد و پیرمرد 52 ساله ای که در بیمارستان بستری شد COVID -19 ، اگرچه آنها نیز واکسینه شده اند.

با هم ، چنین گزارشاتی از عفونت های “موفقیت” در رسانه های واکسینه شده ممکن است این حساب نادرست را که موثر نیستند واکسن COVID-19 ، به ویژه در برابر سویه های جدید ویروس کرونا ، که برخی از آنها هنوز در هنگام تولید این واکسن ها ظاهر نشده اند ، تشویق کند.

امی میدلمن ، پل اوفیت و آلیسون سینگر

متخصص واکسن دکتر پاول اوفیت ، مرکز. (فردریک ام براون / گتی ایماژ)

دکتر پاول اوفیت از بیمارستان کودکان فیلادلفیا ، پیشگام علوم واکسن ، به اخبار یاهو گفت: “رسانه های اصلی می خواهند مردم را بترسانند.” به نظر می رسد که این گزارش توسط گزارش اخیر بروس ساکردوت ، اقتصاددان دارتموث و همکارانش ، مورد تأیید قرار گرفته است که آنها دریافتند 91 درصد از رسانه های ایالات متحده “لحن منفی” دارند ، حتی اگر اخبار مربوط به همه گیری کاملاً دلگرم کننده باشد.

Ofit معتقد است که ما به کلمه ای غیر از “دستیابی به موفقیت” احتیاج داریم زیرا تصویر دفاعهای که به طور گسترده مورد نقض قرار گرفته است به راحتی نادرست است. آفیت گفت: “این واکسن ها آنچه را که باید انجام دهند انجام می دهند.”

دکتر پیتر جی هوتس ، رئیس دانشکده ملی طب گرمسیری در بایلور ، پیش بینی می کند: “موارد پیشرفت ناپدید خواهند شد ، به ویژه با گسترش نسخه قابل انتقال نسخه B.117 – که اکنون در ایالات متحده غالب است – در هفته های آینده

هوتز همراه با سایر مداخلات غیر دارویی مانند فاصله اجتماعی گفت: “تا آن زمان ، ما ماسک را توصیه می کنیم.”

علیرغم تبلیغاتی که نتایج آن برای عفونتهای دستیابی به موفقیت ایجاد کرده است ، مطالعه اسرائیلی روشن ساخت که اقدامات غیر دارویی مانند اقداماتی که ماهها توسط هوتز و دیگران انجام می شود ، به ویژه هنگامی که با واکسیناسیون گسترده ترکیب شود ، مثر است. این مطالعه می گوید که واکسن ها “ایمن ترین و مثرترین راه برای جلوگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا” هستند – از جمله آفریقای جنوبی و سایر گونه ها.

حتما بخوانید:
هدایای سازمانی صنایع دستی - صنایع دستی زبرجد - هدایای تبلیغاتی

دولت بایدن از افزایش واکسیناسیون مأیوس است تا کشور بتواند در تابستان به حالت طبیعی خود برگردد (رئیس جمهور به تعطیلات تقریباً معمول چهارم ژوئیه اشاره کرد). اما گزارش شیوع می تواند مردم را به این نتیجه برساند که واکسیناسیون در ابتدا بی فایده است. احتمالاً نوسانات گسترده واکسن نسبت به آفت شیوع ، باعث طولانی شدن همه گیر می شود.

دکتر آنتونی فاوچی ، مشاور ارشد در مورد بیماری همه گیر دولت بایدن ، در جریان جلسه توجیهی گروه ویژه ویروس کرونا در کاخ سفید گفت: “ما این امر را با همه واکسن ها در آزمایشات بالینی و در دنیای واقعی مشاهده می کنیم.” “هیچ واکسنی 100٪ م orثر و کارآمد نیست ، این بدان معناست که شما همیشه فارغ از تأثیر واکسن خود ، عفونت های مهم را مشاهده خواهید کرد.”

بیمار واکسن COVID

روز دوشنبه یک بیمار در لوئیزویل ، کنتاکی علیه COVID واکسینه شد. (جان چری / گتی ایماژ)

دکتر اریک توپول ، بنیانگذار و مدیر انستیتوی تحقیقاتی Scripps ، در یک ایمیل به یاهو نیوز گفت ، “پیشرفتها” به میزان قابل توجهی کم است “، شاید فقط 0.1٪ باشد. توپول با تکرار آنچه ادعا می شود و دیگران ادعا می کند ، گفت که علیرغم تصاویری که “دستیابی به موفقیت” می تواند به آنها اشاره کند ، چنین عفونت هایی نیز “به طور قابل توجهی خوش خیم هستند ، یعنی. تعداد کمی از آنها با ذات الریه یا بیماری جدی در ارتباط هستند.

واکسن های مورد استفاده در ایالات متحده حدود 90 درصد در جلوگیری از عفونت موثر هستند. مهمتر از همه ، آنها تقریباً 100 درصد در جلوگیری از بیماری های جدی و مرگ موثر هستند. اما آنها بی عیب نیستند و با بیش از 3 میلیون نفر در روز در ایالات متحده چاقو می خورند ، به طور حتم ناهنجاری هایی وجود خواهد داشت.

“برخی از عفونت های موفقیت آمیز انتظار می رود. در غیر این صورت ، تمام آزمایشات واکسن 100٪ موثر خواهد بود کالج دانشگاه لندن ، ژنتیک شناس فرانسوا بالو در توییتر ، در یک موضوع طولانی انتقاد از تحقیقات “خشمگین و هشدار دهنده” ، اشاره واضحی به گزارش اسرائیل است ، که هنوز موضوع بررسی همکارها نبوده است.

حتما بخوانید:
پسر بهترین مشاور علمی بایدن از "طولانی مدت COVID" رنج می برد

بالو افزود: “عفونت های دستیابی به موفقیت یک نگرانی پیش پا افتاده است ، به شرطی که منجر به بیماری جدی در افراد آلوده نشود و انتقال بیشتر ویروس همچنان محدود باشد.”

در طول فصل آنفلوآنزای 2019-2020 ، واکسن آنفلوانزا فقط 39٪ مثر بود ، اما همچنان توانست از 7.5 میلیون مورد آنفولانزا جلوگیری کند ، که 6300 مورد آن دانشمندان می گویند کشنده است. س obviousال واضح بود: حتی واکسنی که بسیار کمتر از واکسنی که در حال حاضر برای ویروس کرونا در دسترس است موثر باشد ، شیوع ویروس را متوقف می کند.

یعنی اگر افراد واکسن بزنند. طبق داده های ارائه شده توسط فاوسی ، میزان واکسیناسیون آنفلوانزا برای دوره 51.8٪ برای کل بزرگسالان آمریکایی و کودکان بالای 6 ماه بود. طبق مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها ، در حدود 19/9 درصد آمریکایی ها کاملاً علیه ویروس کرونا واکسینه شده اند (بخشی از مردم آنتی بادی های COVID-19 را نیز دارند).

آنتونی فاوسی

دکتر آنتونی فاوسی. (سوزان والش / AP / بلومبرگ از طریق گتی ایماژ)

فاوسی افزود: “حتی اگر واکسن نتواند از عفونت جلوگیری کند ، اما در برابر بیماری های جدی محافظت می کند.” به عنوان مثال این زن 31 ساله در مقاله نیویورک پست ، ظاهراً فقط علائم جزئی داشته است.

فاوسی همچنین با انتقاد از مطالعه اسرائیل در مورد نسخه آفریقای جنوبی ، آن را “تا حد ممکن گیج کننده” خواند و از نحوه گزارش یافته های آن انتقاد کرد. وی در بخشی دیگر از جلسه توجیهی اظهار داشت: “اساساً هیچ مرگ یا بستری در افرادی که واکسینه شده اند ، نبوده است” ، وی اظهار داشت که به مطالعه اسرائیلی مراجعه می کند اما صریحاً آن را ذکر نمی کند.

نوع آفریقای جنوبی تنها 1 درصد از کل آلودگی ها را در اسرائیل تشکیل می دهد. در حقیقت ، نویسندگان این مطالعه بر “احتیاط” در برابر “تفسیر بیش از حد” نتایج خود اصرار دارند و خاطرنشان می كنند ، حداقل در مورد اسرائیل ، “انتخاب به شدت گزینه B.1.351 را ترجیح نمی دهد.”

نوع بسیار رایج آن B.117 است که گاهی اوقات به عنوان نوع انگلیسی نیز شناخته می شود. این کشور اکنون فشار غالب در ایالات متحده است. واکسن ها در برابر آن بسیار مثر هستند.

____

بیشتر بخوانید از یاهو نیوز:
منبع: fizik-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma