مجلس دموکرات ها پس از شورش های کاپیتول نسبت به COVID-19 مثبت است


نماینده بونی واتسون کلمن ، DN.J. ، اعلام کرد که COVID-19 را به نتیجه رسانده است و معتقد است که این اتفاق در حین قفل در پایتخت در محاصره هفته گذشته رخ داده است.

“من از آزمایش COVID-19 نتیجه مثبت گرفتم و در آن زمان در خانه استراحت کردم. کلمن روز دوشنبه در بیانیه ای گفت ، تا زمانی که علائم خفیف مانند سرماخوردگی را تجربه کنم ، روحیه خوبی دارم و به نمایندگی از رأی دهندگان خود به کار خود ادامه خواهم داد.

کلمن گفت که او پس از “پناه دادن به چندین همکار خود که از استفاده از ماسک خودداری کردند” در این آزمون شرکت کرد.

چهارشنبه گذشته ، هنگامی که حامیان رئیس جمهور ترامپ به کاپیتول حمله کردند ، تلاش کردند شمارش آرا elect رسمی جو بایدن را به عنوان برنده انتخابات ریاست جمهوری 2020 متوقف کنند ، قانونگذاران مجبور به برقراری ارتباط نزدیک شدند.، از جمله یک افسر پلیس کاپیتول که بر اثر جراحات وارده در هنگام حمله درگذشت. کنگره چند ساعت بعد پیروزی رئیس جمهور منتخب بایدن را تأیید کرد.

نماینده بونی واتسون کلمن هنگام صحبت با میکروفون به این موضوع اشاره می کند
نماینده بونی واتسون کلمن در جلسه استماع “FBI و DOJ نظارت بر انتخابات 2016” در کاپیتول هیل در سال 2018 ، واشنگتن دی سی صحبت کرد (ایوان ووچی / AP)

دکتر رابرت ردفیلد ، مدیر مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ، روز جمعه گفت که حمله یک رویداد گسترده است.

“من فکر می کنم شما باید پیش بینی کنید که این یک اتفاق دیگر است. شما ردفیلد در مصاحبه ای با مک کلاتچی گفت: شما از راه دور افراد ناشناخته زیادی داشتید که از کاپیتول عبور کرده بودند.

نماینده لیزا بلانت روچستر ، D-Del. ، در حین قفل فیلمبرداری شد ، و سعی داشت ماسکها را به تعدادی از همکاران جمهوری خواه ، از جمله نماینده مارجوری تیلور گرین ، R-Ga تحویل دهد. مارکویین مولین ، R-Okla. اندی بیگز ، آر-آریز. اسکات پری ، R-Pa. مایکل ابر ، آر-تگزاس ؛ و داگ لاملفا ، کالیفرنیا. همه آنها امتناع کردند.

روچستر به سی ان ان گفت: “در انتهای دست ، فقط یک چیز در دست من مانده بود که آن را به همه ارائه می داد.” “من از کسانی که ماسک را قبول نمی کردند ناامید شدم ، اما کسانی که آن را پذیرفتند دلگرم شدند. حداقل ما کمی ایمن تر بودیم. “

سخنگوی پرامیلا جیاپال ، دی واش ، مجله نیویورک گفت که او پس از حمله به دلیل ترس از ویروس جدا شده است.

جیاپال گفت: “اکنون قرنطینه می شوم زیرا اطمینان دارم که هر کجا که بودیم ، در اتاق پناه داده شده – جایی که بیش از 100 نفر بودند و جمهوری خواهان زیادی نیز ماسک زده نبودند – یک رویداد پراکنده بود.”

روز یکشنبه ، نماینده چاک فلیشمن ، R-Tenn ، اعلام کرد که آزمایش مثبت گرفته است برای ویروس است و از چهارشنبه شب در قرنطینه است. سخنگوی دفتر وی به واشنگتن پست گفت که او در منطقه قفل نیست.

نماینده چاک فلیشمان هنگام صحبت با میکروفون با دستان اشاره کرد
نماینده چاك فلیشمن در 23 آوریل در كاخ مجلس نمایندگان آمریكا در واشنگتن سخنرانی كرد. (تلویزیون اتاق از طریق AP)

برایان موناهان ، پزشک معالج در کنگره ، روز یکشنبه در نامه الکترونیکی به اعضا هشدار داد.

مونهان نوشت: “روز چهارشنبه ، 6 ژانویه ، بسیاری از اعضای جامعه مجلس در یک اتاق واقع در یک منطقه شنوایی بزرگ کمیسیون ، در انزوا محافظ قرار گرفتند.” “مدت حضور در این اتاق برای برخی چند ساعت و برای برخی دیگر کوتاهتر بود. در این مدت ممکن است افراد در معرض ساکن دیگری با عفونت ویروس کرونا قرار بگیرند. “

بیش از 374000 نفر در ایالات متحده در اثر COVID-19 جان خود را از دست داده اند. هفته گذشته ، کشور برای اولین بار 4000 مورد مرگ را به یک روز منتقل کرد.

_____

بیشتر بخوانید از یاهو نیوز:
منبع: fizik-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes