مرگ روزانه ناشی از COVID در ایالات متحده به زیر 300 می رسد


واشنگتن – برای اولین بار در حدود 15 ماه گذشته ، مرگ و میر روزانه ناشی از COVID-19 در سراسر کشور طی هفت روز گذشته به زیر میانگین 300 کاهش یافته است ، که شواهد دیگری در مورد راکد بودن همه گیری در ایالات متحده ارائه می دهد.

این میانگین هفت روزه هم اکنون 286 مرگ ناشی از COVID-19 است ، بیماری ناشی از ویروس کرونا. آخرین بار که میانگین هفت روز زیر 300 بود ، در تاریخ 27 مارس سال 2020 بود.

عفونت های جدید نیز در حال سقوط است که فقط در هفته گذشته 12322 عفونت وجود دارد. و در این حالت ، از مارس سال 2020 چنین تعداد کمی مشاهده نشده است – و این به این دلیل بود که همه گیری ها به سختی در ایالات متحده حرکت می کردند.

در مقابل ، در ژانویه این کشور به طور متوسط ​​بیش از 200000 عفونت و 3000 مرگ در روز متحمل شد.

در این زمان ، واکسن ها شروع به پخش می کنند. آنها اکنون به طور گسترده ای در دسترس هستند ، که کاهش سریع عفونت و مرگ را توضیح می دهد.

دکتر روچل والنسکی ، مدیر مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها ، در جلسه روز پنجشنبه تیم واکنش همه گیر کاخ سفید گفت: “این ارقام مشخص است.” “واکسیناسیون ما را به حالت عادی برمی گرداند.”

جاستینگ کانسپسیون ، 12 ساله ، یک دوز واکسن ویروس کرونا ویروس Pfizer-BioNTech (COVID-19) را از پرستار ثبت شده آنجلا نیارکو در طی یک رویداد واکسیناسیون برای نوجوانان و بزرگسالان محلی خارج از مدرسه نوشتن برانکس در برانکس ، نیویورک ، نیویورک دریافت کرد. ، ایالات متحده ، 4 ژوئن 2021 (مایک سگار / رویترز)

پرستار آنجلا نیارکو یک شلیک Pfizer هنگام واکسیناسیون در محله برانکس نیویورک در 4 ژوئن انجام می دهد (مایک سگار / رویترز)

اکنون حدود 147 میلیون آمریکایی کاملاً واکسینه شده اند. آنها 44 درصد از جمعیت را تشکیل می دهند که به اندازه کافی بزرگ نیست تا بتواند به طور کامل از گسترش جامعه جلوگیری کند. متخصصان اپیدمیولوژی به خصوص در مورد نوع دلتا ، که در هندوستان ظاهر شده و در انگلستان به سرعت در حال رشد است ، نگران هستند. مطالعات در آنجا نشان می دهد که افرادی که فقط تا حدی واکسینه شده اند ، محافظت کمی در برابر نوع دلتا دارند ، در حالی که فقط یکی از این دو دوز باعث محافظت در برابر ویروس های دیگر کرونا می شود.

حتما بخوانید:
آموزش کامل راهاندازی وردپرس روی سی پنل - دانشجویار

روز پنجشنبه ، طی جلسه توجیهی ، دکتر آنتونی فاوسی ، مدیر انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی و مشاور سراسری همه گیر در دولت بایدن ، اعلام کرد که دولت فدرال 3 میلیارد دلار برای درمان درمانی علیه ویروس کرونا اختصاص می دهد.

دکتر دیوید کسلر ، مشاور همه گیری دیگر دولت بایدن ، در بیانیه نامه الکترونیکی توضیح داد که “حتی با وجود واکسن های بسیار موثر ، برخی از افراد ممکن است در برابر ویروس آسیب پذیر بمانند ، از جمله افرادی که سیستم ایمنی ندارند یا واکسینه نشده اند.”

کسلر گفت که “یک داروی ضد ویروسی خوراکی با استفاده آسان بخش مهمی از زرادخانه درمانی ما خواهد بود” ، که نشان می دهد تولید چنین دارویی می تواند برای مبارزه با همه گیری در سایر کشورها نیز استفاده شود.

در بسیاری از مناطق جهان ، اقدامات واکسیناسیون تازه آغاز شده است.

____

بیشتر بخوانید از یاهو نیوز:


منبع: fizik-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma