تاج گل انواع مختلف و متنوعی دارند که به طور کلی آن ها را می توان به دو دسته چون تاج گل ترحیم و تاج گل عروسی و یا تولد دسته بندی کرد که هر کدام ویژگی های منحصر به فردی دارند. تاج گل هایی که برای مراسم عروسی و تولد آرایش می شوند جلوه ای شاد دارند، اما تاج گل های ترحیم و تشییع برای عرض تسلیت آرایش می شوند. در اینجا قصد دارید به بیان قیمت تاج گل ترحیم ارزان بپردازیم و همچنین ویژگی های آن ها، عوامل تاثیر گذار در قیمت نهایی آن ها و ….. را بیان خواهیم کرد.

قیمت تاج گل ترحیم ارزان است؟

ممکن است سوال های مختلفی در ذهن خریداران تاج گل ایجاد شود. به عنوان مثال یکی از سوال هایی که ذهن خریداران را درگیر کرده است این است که قیمت تاج گل ترحیم ارزان است ؟ در این باره باید گفت قیمت تاج گل ترحیم نسبت به دسته گل، سبد گل و …. بالا تر می باشد اما عوامل مختلفی در قیمت نهایی آن ها تاثیر گذار خواهد بود که در ادامه به بیان آن ها پرداخته ایم. قیمت تاج گل های ترحیم نسبت به تاج گل های عروسی و تولد، مناسب تر می باشند.

قیمت تاج گل ترحیم و عوامل تاثیر گذار در آن

از عوامل تاثیر گذار در قیمت تاج گل ترحیم ارزان می توان به حجم تاج انتخابی، نوع گل های انتخاب شده و یا مصرف شده، تعداد گل های مصرفی و یا انتخابی، هزینه گل آرایی، نوع تاج گل و ….. اشاره کرد. به عبارت دیگر :

1) حجم تاج گل و یا پایه گل: یکی از عوامل تاثیر گذار بر قیمت تاج گل ترحیم ارزان، حجم پایه انتخاب شده می باشد. در حقیقت هر چقدر پایه انتخاب شده بزرگ تر باشد، قیمت نهایی تاج گل نیز بیشتر خواهد شد، زیرا به تعداد گل بیشتری جهت آرایش و گل آرایی نیاز می باشد.

تاج گل

2) نوع گل استفاده شده در تاج گل: یکی دیگر از عواملی که در قیمت نهایی تاج گل تاثیر گذار است، نوع گل های مصرفی و یا انتخاب شده می باشد. از بین انواع گل های مناسب جهت مراسم ترحیم مانند گل رز سفید، گل زنبق، گل گلایول، گل داوودی و ….. گل رز قیمت بالا تری دارد. در نتیجه هر چقدر قیمت گل های انتخاب شده مناسب تر باشد، قیمت نهایی تاج گل نیز کمتر خواهد بود.

3) تعداد گل های استفاده شده: تعداد گل در قیمت نهایی تاج گل ترحیم و یا تشییع تاثیر خواهد داشت. در واقع قیمت نهایی تاج گل با تعداد گل ها رابطه مستقیم دارد، هر چقدر تعداد گل ها بیشتر باشد قیمت نهایی تاج بیشتر خواهد شد.

4) هزینه گل آرایی و آرایش پایه گل: افرادی که به گل آرایی و یا آرایش تاج گل اقدام می کنند، هزینه ای را به عنوان مزد دست و یا هزینه آرایش دریافت می کنند که این هزینه در قیمت نهایی تاج گل تاثیر خواهد داشت. برای کاهش قیمت نهایی تاج گل ترحیم می توانید از افرادی کمک بگیرید که هزینه مناسب تری را جهت آرایش تاج گل در خواست می کنند.

5) نوع پایه گل و یا تاج گل انتخابی: توجه کنید که نوع پایه انتخابی و یا تاج گل انتخابی در قیمت نهایی تاج گل تاثیر دارد. هر چقدر کیفیت پایه انتخاب شده بهتر باشد و از استحکام بالا تری برخوردار باشد، قیمت بالا تری  خواهد داشت. پایه ها را می توان بر اساس اندازه، جنس و یا متریال به کار رفته در آن ها، مقاومت آن ها و …. می توان از یک دیگر تفکیک کرد.

6) هزینه حمل: اگر تاج گل مورد نظر را خودتان به محل مورد نظر مقصد می رسانید، هزینه ای در این زمینه نباید پرداخت کنید اما اگر قصد دارید ارسال آن به مقصد توسط افراد مربوطه انجام شود باید هزینه ایاب و ذهاب نیز پرداخت کنید. هزینه ایاب و ذهاب در قیمت نهایی تاثیر خواهد داشت.

سفارش تاج گل ترحیم ارزان

برای سفارش انواع تاج های گل ترحیم ارزان قیمت می توانید به نکات مختلف و متعددی توجه کنید تا بهترین تاج گل را انتخاب کنید. برای سفارش تاج گل ترحیم اولین نکته ای که باید به آن توجه کنید، نوع گل استفاده شده در آن ها می باشد. استفاده از گل های رز قرمز، رز صورتی، رز زرد و …. برای مراسم ترحیم مناسب نیست. از بین گل های رز می توانید از رز سفید استفاده کنید زیرا این نوع گل پیام آور صداقت، پاک بودی، روشنی، پاکی روح، معصومیت و …. می باشد. از این نوع گل در زمان باستان به عنوان الهه عشق شناخته شده است.

تاج گل

از دیگر گل هایی که می توانید در تاج های گل ترحیم استفاده کنید گل گلایول، گل زنبق، گل داوودی و … می باشند که از بین آن ها گل گلایول و گل زنبق از محبوبیت ویژه ای برخوردار خواهند بود. در اکثر تاج های گل ترحیم از گل های گلایول سفید، رز سفید و زنبق استفاده شده است.

از دیگر نکاتی که در سفارش تاج گل ترحیم باید مورد توجه قرار داد، پیام تسلیت می باشد. برای سفارش چنین تاج هایی باید از پیام هایی استفاده کنید که خواننده متوجه ابراز ناراحتی شما بشود. در حقیقت پیامی اندوهگین را انتخاب کنید.

تاج گل ترحیم ارزان قیمت یا گران قیمت؟

هنگام خرید و یا سفارش تاج گل ترحیم از iusnews.ir بهتر است به قیمت آن توجه کنید. قیمت تاج گل ترحیم ارزان دلیل بر بی کیفیت بودن آن ها نمی باشد. ممکن است عده ای بر این باور باشند که تاج گل ترحیم ارزان قیمت کیفیت خوبی ندارد. در این باره باید گفت لزوما قیمت بالا نشان دهنده کیفیت بالا نیست. تاج گل های ترحیم که قیمت مناسبی دارند اغلب دارای حجم کمتری می باشند، از تعداد گل های کمتری در آن ها استفاده شده است، گل های استفاده از این نوع تاج های گل قیمت مناسب تری دارند، هزینه گل آرایی آن ها مناسب تر بوده است و …. در نتیجه خرید تاج گل ارزان دلیل بر بی کیفیت بودن آن نمی باشد.