معرفی بهترین مارک زنون

هنگام استفاده از بهترین مارک زنون ، هنگامی که حالت روشنایی را برای نزدیک شدن تنظیم می کنید ، مسیر پرتاب نور بسیار بیشتر است و می توانید مسافت های طولانی را روشن کنید ، در این صورت محدوده تحت پوشش نور محدودتر است.

توجه داشته باشید که بهترین مارک زنون Police PowerStyle دیگر ساخته و تحویل داده نمی شود بلکه در عوض زوم حرفه ای و چراغ قوه T6 قابل شارژ برای شما ارسال می شود.

برای بررسی دقیق تر میتوانید به سایت زیر مراجعه کنید: https://cavoshkala.ir/best-xenon-bulbs/

این بهترین مارک زنون فوق العاده قدرتمند و قابل شارژ می تواند در هر زمان در مکان های تاریک مورد استفاده قرار گیرد و به راحتی شارژ شود و حتی قدرت آن از نظر W وات بیشتر از مدل PowerStyle باشد.

اگر این بهترین مارک زنون را با مسافت پیموده شده خریداری کردید ، حتماً قبل از استفاده از باتری ابتدا آن را شارژ کنید. روش شارژ اولیه قرار دادن باتری در دستگاه و اتصال دستگاه به منبع تغذیه با آداپتور دستگاه است که به شارژ با برق شهری متصل است.

پس از اتصال چراغ شارژر ، در حالی که چراغ آداپتور کاملاً شارژ می شود ، قرمز می درخشد. آن را سبز کنید. هر لامپ چراغ جلو HID استاندارد

از فیلیپس دارای تجهیزات چاپ با کیفیت اصلی برای قابل اطمینان ترین عملکرد است و با DOT سازگار است.بهترین مارک زنون انواع مختلفی دارد که به آنها زنون نیز می گویند.

چراغ قوه فوق العاده قدرتمند با بهترین مارک زنون چند منظوره ، این چراغ قوه کاربردهای مختلفی دارد و از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است

بهترین مارک زنون
بهترین مارک زنون

محتویات بسته بهترین مارک زنون شامل تمام قسمتهای لازم است که می تواند در هر مکان استفاده شود چراغ قوه زنون چند منظوره با کیفیت عالی و حرفه ای و در بسته اصلی محصول با کلیه لوازم جانبی.

مشخصات بهترین مارک زنون

به مشخصات بهترین لامپ زنون خود توجه ویژه ای داشته باشید ، اما اکثر جایگزین های Sylvania HID 85 ولت و 35 وات با 3200 لومن و دمای رنگ 4150K قیمت دارند.

اما اگر از کامیون خانگی استفاده می کنید ، باید نرم افزار تیونر را تهیه کنید. مصرف برق کم: هنگام روشن کردن چراغ های HID معمولاً از 20 آمپر استفاده می شود.

وقتی بهترین مارک زنون را روشن نگه دارید ، این تعداد به سرعت به 3 آمپر کاهش می یابد. اگر به دنبال یک کیت HID با بیشترین سرعت هستید ، همین.

این بهترین مارک زنون دارای پوشش آلیاژ روی و اتلاف گرمای پیشرفته است. آنها برای استفاده تا 15000 ساعت خوب هستند و عمر آنها 3 برابر بیشتر از یک جفت هالوژن استاندارد است.

بهترین مارک زنون از کجا خریداری کنیم؟

بهترین مارک زنون XenonPro حداکثر قدرت 8000 لومن در هر جفت دارند که باعث می شود 2.5 برابر لامپ های هالوژن کارخانه روشن تر شوند. لومن ها به ذرات نور (فوتون AKA) ساطع شده توسط لامپ اشاره دارند.

لامپ ها برای کارایی آزمایش می شوند و بهترین مدل پرتو ممکن را تولید می کنند. لامپ های HID دوباره طراحی شده اند تا 20٪ بیشتر از لامپ های استاندارد HID نور تولید کنند و در عرض 10 تا 15 ثانیه به روشنایی کامل برسند.

حتما بخوانید:
بررسی تفاوت سایت های خبری و وبلاگ های خبری

رشته های موجود در بهترین مارک زنون معمولاً انرژی بیشتری مصرف می کنند و عمر کمتری دارند. لامپهایی که لومن بیشتری تولید می کنند معمولاً جاده را بسیار بهتر از لامپهای روشن یا تابش خیره کننده روشن می کنند.

بهترین مارک زنون سیلوانیا با مشخصات دقیق مهندسی و ساخت ، نوید می دهند که ماندگاری بسیار بیشتری داشته و از دید بالاتری برخوردار هستند.

در همین حال ، لومن های D2R 3000 (250) با همان دمای رنگ کالیبره می شوند و اگر بهترین مارک زنون Sylvania را خریداری کنید ، احتمالاً یک محصول OSRAM در بسته بندی سیلوانیا خواهد بود.

انواع مارک و برندهای بهترین لامپ زنون

مارک های مختلفی وجود دارد که ممکن است بخواهید آنها را حفظ کنید. در هنگام نصب ، نور کم فقط به HID تبدیل می شود ، در حالی که نور زیاد هالوژن است.

این امر مستلزم این است که شما توضیحات محصول را با دقت بخوانید تا مطمئن شوید هنگام پرداخت کیت HID 55 وات ، لامپ 35 وات یا حتی 40 وات نیست.

اتصال تقویت کننده آن با بیشتر لامپ های HID کار می کند. بهترین مارک زنون برای خرید نوری ایجاد می کنند که از تاریکی و مه غلیظ عبور می کند و دید بهتری به شما می دهد.

بهترین مارک زنون HID: چراغ های جلو را برای نور بهتر و رانندگی ایمن ارتقا دهید و در مورد بهترین کیت های HID که دید در شب و ایمنی رانندگی را بهبود می بخشد اطلاعات بیشتری کسب کنید.

این شرکت لامپ های اضافی را در تجهیزات مختلف ارائه می دهد ، بنابراین تقریباً تضمین می شود که محصولی متناسب با اتومبیل شما وجود دارد.

کیفیت این مدل بسیار بهتر از مدل قبلی Power Style است و فقط رنگ نارنجی آن در بسته بندی این مدل حذف می شود. توجه داشته باشید که در مدل های جدید این چراغ قوه قرمز برداشته شده

و سازنده این محصول را بدون چراغ قوه عرضه کرده است. هنگامی که به دنبال بهترین کیت تبدیل HID هستید ، همیشه می توانید برای یافتن بهترین مارک زنون HID برای خودرو خود تحقیق مقدماتی انجام دهید.

این امر مستلزم این است که شما توضیحات محصول را با دقت بخوانید تا مطمئن شوید هنگام پرداخت کیت HID 55 وات ، بهترین مارک زنون 35 وات یا حتی 40 وات نیست.

میزان شدت نور بهترین مارک زنون

واحد اندازه گیری شدت نور است و چراغ های جلو کارخانه حداکثر شدت نور 4000 لومن دارند اما شدت نور بهترین مارک زنون معمولاً بیش از 4000 لومن است که نور زنون را سه برابر می کند.

بنابراین بهترین مارک زنون برای استفاده از اتومبیل های پر نور مناسب نیست ، زیرا نور زیادی معمولاً به عنوان هشدار استفاده می شود و باید سریع روشن شود. در این حالت چراغ جلو برای این کار مناسب است.

با استفاده از آن ، 35 وات جذب می شود ، لامپ ها می توانند تا 3400 لومن نور تولید کنند. لامپ های HID دوباره طراحی شده اند تا 20٪ بیشتر از لامپ های استاندارد HID نور تولید کنند و در عرض 10 تا 15 ثانیه به روشنایی کامل برسند.

حتما بخوانید:
هفت گام آسان برای یک استراتژی برنده استخر بادی

بهترین مارک زنون HID: چراغ های جلو را برای نور بهتر و رانندگی ایمن ارتقا دهید و در مورد بهترین کیت های HID که دید در شب و ایمنی رانندگی را بهبود می بخشد اطلاعات بیشتری کسب کنید.

بهترین مارک زنون
بهترین مارک زنون

برخی از کاربردهای رایج این چراغ قوه را می توان به عنوان چراغ قوه امنیتی ، چراغ قوه حرفه ای ، چراغ قوه دوربرد ، فروش چراغ قوه زنون و چراغ قوه شکاری عنوان کرد.

فقط مطمئن شوید که آنها در کشور شما قانونی هستند ، زیرا بیشتر بهترین مارک زنون فقط برای استفاده در جاده ها هستند.

بهترین مارک زنون در زمان های مختلف به شما کمک می کند ، می توانید از آن برای تبلیغات در جلوی باغ ها و رستوران ها استفاده کنید یا اگر ماشین شما در جاده خراب است می توانید آن را در پشت ماشین قرار دهید

تا علامت گذاری مکان دیگر اتومبیل ، و همچنین می تواند در فرودگاه ها یا هر مکان برای هدف قرار دادن و علامت گذاری به دیگران استفاده شود. کیت بی زنون: با استفاده از یک لامپ می توان لامپ های زنون دوگانه را از روشنایی کم به زیاد تغییر داد.

قیمت بهترین مارک زنون

بهترین مارک زنون Kensun بسیار ارزان تر از لامپ های Philips Xenon Standard و Sylvania HID هستند ، اما ممکن است دوام زیادی نداشته باشند.

برای شخصی سازی بیشتر اتومبیل ، گزینه هایی برای استفاده در خارج از جاده وجود دارد – از جمله بهترین لامپ های زنون صورتی و سبز.

چراغ قوه فوق العاده قدرتمند با بهترین مارک زنون چند منظوره ، این چراغ قوه کاربردهای مختلفی دارد و از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است

محتویات بسته بهترین مارک زنون شامل تمام قسمتهای لازم است که می تواند در هر مکان استفاده شود تغییر بسیار شدت نور باعث تغییر رنگ نور می شود و به شما رنگ های مختلف آبی ، صورتی ، سبز و سفید می دهد.

این فقط به این دلیل نیست که رنگ های مختلف مانند سایه های آبی می توانند بر دید شما تأثیر بگذارند. خوشبختانه ، ما این تحقیق را برای شما انجام دادیم و لیستی از بهترین لامپ های زنون HID موجود در بازار ارائه کردیم.

بهترین مارک زنون
بهترین مارک زنون

این دو لامپ می توانند به طور مستقل از یکدیگر روشن یا خاموش شوند. چراغ قوه پلیس Power Style همچنین طیف گسترده ای دارد که می تواند برای شکار ، امنیت و مسافرت یا حتی در اتومبیل مورد استفاده قرار گیرد.

اما اگر از کامیون خانگی استفاده می کنید ، باید نرم افزار تیونر را تهیه کنید. همیشه بررسی کنید که کالا دارای گارانتی باشد و گارانتی شامل قسمتهای مهمی از چراغ ها مانند بالاست و لامپ ها باشد.

مصرف برق کم: هنگام روشن کردن بهترین مارک زنون معمولاً از 20 آمپر استفاده می شود. این کیت معمولاً شامل دو بالاست و دو لامپ HID است.

در این حالت ، شما به دو مجموعه نیاز دارید ، یکی برای هر لامپ. با این حال ، ارتقا از HID به بهترین مارک زنون نیاز به یک کیت کامل تبدیل نور HID دارد.

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma