در سال کنکور ، همیشه مشکلات زیادی در مورد منابع داوطلبان و والدین آنها وجود دارد و بیشتر آنها به دنبال تهیه بهترین منبع ممکن هستند ، اما به دلیل منابع گسترده ، این کار بسیار دشوار است. اما امروز ما موسسه حرف آخر را معرفی می کنیم ، یکی از مارک های برجسته که محصولات آموزشی را برای کنکور تولید می کند. با صرف چند دقیقه برای خواندن این مقاله ، می توانید با معیارهای بسیار خوبی که باید در هنگام انتخاب یک منبع آموزشی در نظر بگیرید آشنا شوید. در ادامه می توانید مقاله بودجه بندی دین و زندگی کنکور را هم مشاهده کنید.

تاریخچه موسسه حرف آخر

موسسه حرف آخر در سال 2011 به راهنمایی پروفسور عبدالرضا منتظری ، که همچنین مربی ریاضی این مجموعه است ، آغاز شد و برای اولین بار در کشور ، او یک آموزش مبتنی بر پویایی را ایجاد کرد. این سبک تدریس از دو پایه تشکیل شده است. اولین رکن ، شهود است که به معنای استفاده از تصاویر در آموزش است و هدف از این کار فهم آسان توسط داوطلب است که داوطلب را به حفظ وادارد.

سطح دوم استفاده از الگو سازی است ، با استفاده از این سبک آموزش ، داوطلب دیگر قرار نیست یک روش و فرمول برای هر سوال یاد بگیرد و با استفاده از یک روش سریع ، می تواند به تمام سوالات مربوط به یک موضوع پاسخ دهد به زودی. شهود حتی در درس دینی نیز کاملاً نفوذ کرده است و عملاً همه دین به صورت شهودی آموزش داده می شود. از نظر مدل سازی می توان به فیزیک و حرکت شناسی نیز اشاره کرد که یکی از فرمول بندی ترین فصل های فیزیک است اما با روش حرف آخر داوطلب دیگر نیازی به استفاده از فرمول سوالات ندارد و می تواند با یک مدل به تمام سوالات پاسخ دهد.

تأثیر این سبک آموزش را می توان در زمان تدریس مشاهده کرد ، که بسیار در وقت صرفه جویی می شود ، به طوری که داوطلبی که با موسسه حرف آخر می رود قادر خواهد بود صفر تا صد کنکور را تقریباً در 4 ماه حل کند و بانک را حل کند تست ها و مرور را تمام کنید. در ادامه می توانید آموزش دروس ابتدایی با تکنولوژی جدید موسسه اجی مجی را هم مشاهده کنید.

مشاوره و برنامه ریزی حرف آخر

موسسه حرف آخر یک موسسه جامع است و نامزدی که با این موسسه کار می کند به منابع دیگری از جمله کتاب ، کلاس و حتی کتاب آزمایشی احتیاج نخواهد داشت ، اما این پایان کار نیست ، اما با حرف آخر دیگر نیازی به آزمایش یا تحقیق نخواهد بود زیرا علاوه بر منابع آزمون و مشاوره ، در اختیار داوطلب نیز قرار می گیرد. در رابطه با مشاوره و برنامه ریزی ، برنامه ای در اختیار داوطلب قرار می گیرد که مشخص می کند داوطلب هر روز دقیقاً چه دوره هایی را می خواند ، در هر درس کدام موضوع را می گذراند و چه مدت زمان برای مطالعه هر موضوع اختصاص می دهد.

با استفاده از این برنامه ، داوطلب تقریباً در مدت 4 ماه در آزمون ورودی خود تسلط کامل پیدا می کند. بعلاوه ، شما می توانید 40 سوال قطعی برای کنکور 1400 را به صورت رایگان با یک بسته 5 روزه با حرف آخر دریافت کنید.

رتبه برتر حرف آخر

قسمت اصلی داستان به اولین رتبه بندی حرف آخر و به طور کلی به نتایج و نتایج آنها برمی گردد ، که تعیین می کند تدریس آنها چقدر در موفقیت دانش آموز تأثیر دارد ، و بنابراین می توانیم به کنکور 98 مراجعه کنیم که سال درخشانی است و رویایی این برای حرف آخر بود و در سال 1998 او توانست حدود 51 زیر 300 و حتی افرادی که می توانند دوره های او را بگذرانند 100. و از این رتبه برتر می توان علیرضا مردانی ، رتبه 10 ، امیر جهاندیده ، رتبه 83 ، آرمان رنجبر ، رتبه 26 ، روژین و هانا یاری ، دوقلوهای افسانه ای ، رتبه 12 و 18 ، سجاد نوری ، رتبه 71 ، تجربی و …

با چه درسی مشکل دارید؟ کافیست “نام دوره” را به سامانه مرکزی حرف آخر 10002907 ارسال کنید تا مشاوران ارشد موسسه در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و علاوه بر ارائه راه حل مناسب ، از حرف آخر نیز هدیه دریافت کنید.

ادامه مطلب