معرفی حرف آخر

در سال کنکور ، همیشه مشکلات زیادی در مورد منابع داوطلبان و والدین آنها وجود دارد و بیشتر آنها به دنبال تهیه بهترین منبع ممکن هستند ، اما به دلیل منابع گسترده ، این کار بسیار دشوار است. اما امروز ما موسسه حرف آخر را معرفی می کنیم ، یکی از مارک های برجسته که محصولات آموزشی را برای کنکور تولید می کند. با صرف چند دقیقه برای خواندن این مقاله ، می توانید با معیارهای بسیار خوبی که باید در هنگام انتخاب یک منبع آموزشی در نظر بگیرید آشنا شوید. در ادامه می توانید مقاله بودجه بندی دین و زندگی کنکور را هم مشاهده کنید.

تاریخچه موسسه حرف آخر

موسسه حرف آخر در سال 2011 به راهنمایی پروفسور عبدالرضا منتظری ، که همچنین مربی ریاضی این مجموعه است ، آغاز شد و برای اولین بار در کشور ، او یک آموزش مبتنی بر پویایی را ایجاد کرد. این سبک تدریس از دو پایه تشکیل شده است. اولین رکن ، شهود است که به معنای استفاده از تصاویر در آموزش است و هدف از این کار فهم آسان توسط داوطلب است که داوطلب را به حفظ وادارد.

سطح دوم استفاده از الگو سازی است ، با استفاده از این سبک آموزش ، داوطلب دیگر قرار نیست یک روش و فرمول برای هر سوال یاد بگیرد و با استفاده از یک روش سریع ، می تواند به تمام سوالات مربوط به یک موضوع پاسخ دهد به زودی. شهود حتی در درس دینی نیز کاملاً نفوذ کرده است و عملاً همه دین به صورت شهودی آموزش داده می شود. از نظر مدل سازی می توان به فیزیک و حرکت شناسی نیز اشاره کرد که یکی از فرمول بندی ترین فصل های فیزیک است اما با روش حرف آخر داوطلب دیگر نیازی به استفاده از فرمول سوالات ندارد و می تواند با یک مدل به تمام سوالات پاسخ دهد.

تأثیر این سبک آموزش را می توان در زمان تدریس مشاهده کرد ، که بسیار در وقت صرفه جویی می شود ، به طوری که داوطلبی که با موسسه حرف آخر می رود قادر خواهد بود صفر تا صد کنکور را تقریباً در 4 ماه حل کند و بانک را حل کند تست ها و مرور را تمام کنید. در ادامه می توانید آموزش دروس ابتدایی با تکنولوژی جدید موسسه اجی مجی را هم مشاهده کنید.

مشاوره و برنامه ریزی حرف آخر

موسسه حرف آخر یک موسسه جامع است و نامزدی که با این موسسه کار می کند به منابع دیگری از جمله کتاب ، کلاس و حتی کتاب آزمایشی احتیاج نخواهد داشت ، اما این پایان کار نیست ، اما با حرف آخر دیگر نیازی به آزمایش یا تحقیق نخواهد بود زیرا علاوه بر منابع آزمون و مشاوره ، در اختیار داوطلب نیز قرار می گیرد. در رابطه با مشاوره و برنامه ریزی ، برنامه ای در اختیار داوطلب قرار می گیرد که مشخص می کند داوطلب هر روز دقیقاً چه دوره هایی را می خواند ، در هر درس کدام موضوع را می گذراند و چه مدت زمان برای مطالعه هر موضوع اختصاص می دهد.

با استفاده از این برنامه ، داوطلب تقریباً در مدت 4 ماه در آزمون ورودی خود تسلط کامل پیدا می کند. بعلاوه ، شما می توانید 40 سوال قطعی برای کنکور 1400 را به صورت رایگان با یک بسته 5 روزه با حرف آخر دریافت کنید.

رتبه برتر حرف آخر

قسمت اصلی داستان به اولین رتبه بندی حرف آخر و به طور کلی به نتایج و نتایج آنها برمی گردد ، که تعیین می کند تدریس آنها چقدر در موفقیت دانش آموز تأثیر دارد ، و بنابراین می توانیم به کنکور 98 مراجعه کنیم که سال درخشانی است و رویایی این برای حرف آخر بود و در سال 1998 او توانست حدود 51 زیر 300 و حتی افرادی که می توانند دوره های او را بگذرانند 100. و از این رتبه برتر می توان علیرضا مردانی ، رتبه 10 ، امیر جهاندیده ، رتبه 83 ، آرمان رنجبر ، رتبه 26 ، روژین و هانا یاری ، دوقلوهای افسانه ای ، رتبه 12 و 18 ، سجاد نوری ، رتبه 71 ، تجربی و …

با چه درسی مشکل دارید؟ کافیست “نام دوره” را به سامانه مرکزی حرف آخر 10002907 ارسال کنید تا مشاوران ارشد موسسه در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و علاوه بر ارائه راه حل مناسب ، از حرف آخر نیز هدیه دریافت کنید.

ادامه مطلب

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes