مقامات اطلاعات می گویند از اینکه مجبور شده اند به دفتر برگردند ناامید شده اند


واشنگتن – کارمندان یکی از مخفی ترین قسمت های دولت مجبور به بازگشت به دفاتر خود شده اند و همین امر منجر به نگرانی گسترده در مورد قرار گرفتن در معرض COVID-19 شده است.

تنش های موجود در آژانس امنیت ملی ، که مسئول شنود و جاسوسی دیجیتال است ، هفته گذشته آغاز شد و به گفته چهار منبع آگاه در این زمینه ، جلسه چهار دست همه در آژانس برای رسیدگی به شکایات در روز چهارشنبه انجام شد.

یک مقام اطلاعاتی سابق درباره کارمندان فعلی گفت: “مدتی است که نشت می کند.” “نظر کلی این است که NSA نادرست کار کرده است.”

این جلسه به دنبال کارمندانی که اغلب در تابلوهای اعلانات داخلی در مورد ناامیدی خود از بیماری همه گیر و نحوه برخورد آژانس با آن پست می کردند ، می نشست. برخی از این ناامیدی ها مربوط به سردرگمی در مورد استانداردهای نامشخص است ، مانند اینکه چگونه کارکنانی که در معرض عفونت بالقوه ای قرار گرفته اند مجاز به استفاده از مرخصی اداری برای قرنطینه امن هستند ، در حالی که کارمندان بیمار مجبور به استفاده از مرخصی استعلاجی برای ماندن در خانه هستند.

تنش ها در NSA منعکس کننده تقسیم بیشتر دولت است زیرا با شرایط همه گیر سازگار است. در حالی که بسیاری از بخشهای بوروکراسی فدرال به کارمندان آنها اجازه می دهد تا برای مدت نامحدودی از خانه کار کنند ، این سازمانهایی که در زمینه طبقه بندی کار می کنند انعطاف پذیری کمتری دارند و NSA با برخی از طبقه بندی شده ترین برنامه ها در دولت سروکار دارد.

سخنگوی NSA تمام امور مربوط به سیاست جامعه اطلاعاتی در مورد COVID-19 را به دفتر مدیر اطلاعات ملی برد.

سخنگوی دفتر در نامه ای نوشت: “ODNI در حال مشاهده رشد مداوم سطح مثبت COVID-19 در واشنگتن دی سی ، کلانشهرها و سراسر کشور است.” “همانطور که قبلاً اشاره شد ، ما از طریق شیفت های توزیع شده ، برنامه های انعطاف پذیر و اقدامات فاصله اجتماعی ، به تنظیم سطح تماس کارکنان ادامه دادیم.”

NSA ، مانند سایر آژانس های اطلاعاتی ، با استفاده از شیفت کاری و سایر اقدامات امنیتی ، تقریباً به ظرفیت کامل خود در دفتر بازگشته است.

ستاد مرکزی آژانس امنیت ملی
دفتر مرکزی آژانس امنیت ملی در فورت مید ، میشیگان (NSA.gov)

اما برخی از مقامات از کمبود اطلاعات مدیریت در مورد سطح عفونت و اینکه آیا NSA از دستورالعمل های CDC پیروی کرده یا نه ناامید شده اند. یک افسر ارشد اطلاعات سابق با استناد به ارتباط آژانس با کارمندان گفت: “شایعات و حکایات بسیار زیادی است.”

سایر مستخدمین بازنشسته شده اند ، در صورت استحقاق ، تا حدی به دلیل خطرات بیماری همه گیر.

یکی از مقامات امنیت ملی وضعیت متشنج و ترس از دست دادن استعداد را تأیید کرد ، اما خاطرنشان کرد که “مأموریت ها هنوز عمدتا در جریان هستند” و هیچ نگرانی فوری در مورد خلا intelligence اطلاعاتی وجود ندارد.

در کنار نارضایتی داخلی از انتصابات اخیر ، مایکل الیس ، وفادار به ترامپ و دستیار دوین نونس ، یک مشاور کل ، نگرانی های اخلاقی دارد.

در FBI ، آژانس دیگری که به شدت درگیر اطلاعات طبقه بندی شده است ، افسران پس از استفاده بسیاری از افراد در بهار با عدم مرخصی اداری دست و پنجه نرم می کنند. یک افسر اطلاعاتی سابق ، با اشاره به اینکه همه ، از “عوامل خیابان” گرفته تا مقامات ارشد ، “تحت فشار قرار گرفته اند” گفت: “برخی از تماس های ترسناک که افراد را به خانه نیز می فرستد ، باعث می شود آنها احساس آسیب پذیری کنند.”

در اواخر ماه اکتبر ، یاهو نیوز گزارش داد که سایر آژانس های اطلاعاتی ، از جمله آژانس اطلاعات دفاع و آژانس اطلاعات مرکزی ، چالش های مشابهی را پشت سر گذاشته اند.

برخلاف بسیاری از خدمات دولتی ، کارهای اطلاعاتی غالباً باید در مکان های خاص مانند SCIF (مخفف امکانات حساس اطلاعات) که از استراق سمع محافظت می شوند ، انجام شود.

لابی ساختمان مقر CIA در لنگلی ، ویرجینیا.  (لری داونینگ / رویترز)
لابی ساختمان مقر CIA در لنگلی ، ویرجینیا. (لری داونینگ / رویترز)

برخی از SCIF ها می توانند متحرک باشند و بسیاری از کارمندان با بالاترین رتبه دارای چنین امکاناتی در خانه های خود یا در نزدیکی آنها هستند. چندین آژانس حتی موفق شده اند که کارمندان منبع آزاد بتوانند بیشتر از خانه کار کنند و برخی از محافظت های ناشی از شیفت کاری و جابجایی در ساختمان های اداری نیز وجود دارد.

با این حال ، اجازه دادن به افسران اطلاعاتی برای کار در خارج از خدمات ایمن دولت ، نگرانی های قانونی در مورد امنیت دفاتر خانگی را ایجاد می کند ، حتی برای ارتباطات معمول بین افسران اطلاعاتی ، که برخی از آنها ممکن است مخفی باشند و امیدوارند که از توجه ناخواسته خارجی ها جلوگیری کنند. مخالفانی که می توانند تماشا کنند.

با این حال ، این نگرانی نیز وجود دارد که آژانس های اطلاعاتی موظف به همگام سازی با تهدیدهای اخیر آمادگی لازم را برای اجرای استراتژی های محافظت از نیروی کار خود در طی یک بیماری همه گیر ندارند ، چالشی که احتمالاً در آینده ظهور خواهد کرد.

بیل اوانینا ، رئیس ضد جاسوسی ، در ماه مه در یک وبینار گفت که آژانس ها به دنبال راه های جدیدی هستند تا به مقامات فدرال درگیر در امور طبقه بندی شده اجازه دهند از خانه کار کنند.

وی گفت: “ما در حال حاضر در ورطه هستیم تا راه حل های فوری برای کار از راه دور پیدا کنیم.”

تصویر عکس روی جلد: اخبار یاهو؛ عکس ها: یاس مردان / گتی ایماژ ، AP

_____

بیشتر بخوانید از یاهو نیوز:


منبع: fizik-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes