مقامات هشدار می دهند که با کاهش تقاضا ، تأخیر در واکسیناسیون در پیش است


واشنگتن – مقامات ارشد دولت بایدن روز جمعه اذعان کردند که سرعت واکسیناسیون ویروس کرونا کاهش می یابد. آنها گفتند که طبق گفته دکتر روچل والنسکی ، مدیر مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها در جمعه در تیم واکنش همه گیر سفیدپوستان ، در حال آماده سازی برای مرحله جدیدی از تلاش تلقیح در کشور هستند ، که به دنبال رفع “شکاف های نگران کننده” است. خانه.

یک گرافیک والنسکی که در طی جلسات توجیهی به اشتراک گذاشته شده است ، چنین شکاف هایی را در بخشهایی از مناطق Deep South ، Midwest و Intermountain West نشان می دهد ، به ویژه هنگامی که صحبت از واکسیناسیون افراد بالای 65 سال است. COVID-19 ، بیماری ناشی از ویروس کرونا ، بیشترین تأثیر را در سالمندان می گذارد ، با میانگین سنی مرگ و میر از COVID-19 یعنی 72.8.

والنسکی گفت: “از آنجا که این ویروس فرصت طلبانه است ، بنابراین ما انتظار داریم مناطقی که کمترین میزان واکسن را دارند اکنون محل ویروس بعدی باشد.”

مسئولان بهداشت عمومی به وضوح نگران ضربه ملت هستند ، که برخی آن را دیواره واکسن می نامند ، زیرا دوزهای کمی از واکسن ها که به دلیل کاهش تقاضا استفاده نشده اند ، نگران نشده اند.

دکتر روچل والنسکی در ماه مارس در Capitol Hill در واشنگتن.  (سوزان والش / پول از طریق AP)

دکتر روچل والنسکی ، مدیر CDC ، در ماه مارس در Capitol Hill. (سوزان والش / پول از طریق AP)

جف زینتس ، رهبر تیم همه گیری کاخ سفید ، روز جمعه در جلسه توجیهی گفت: “ما بیشترین افراد را در معرض خطر و بی تاب ترین ها قرار داده ایم تا در اولین فرصت واکسینه شویم.” “ما این تلاش خود را ادامه خواهیم داد ، اما می دانیم که دستیابی به جمعیت های دیگر به زمان و تمرکز نیاز دارد.”

دولت بایدن کمپین های تبلیغاتی را با هدف حمله به انجیلی های سفیدپوست ، آمریکایی های آفریقایی تبار و سایر جمعیت هایی آغاز کرده است که به گفته آنها هنوز واکسن ویروس کرونا را به طور کامل استفاده نکرده اند. به طور کلی ، نوسانات واکسن از ماه دسامبر به طور قابل توجهی کاهش یافته است ، اما همچنان یک مشکل پایدار است.

حتما بخوانید:
علائم هشدار دهنده ای که بدن شما قبل از حمله قلبی به شما می دهد

مسئولان بهداشت عمومی به ویژه مشتاق حذف بی تفاوتی در برابر واکسن ها هستند ، در مقابل بدبینی و رد صریح. نسخه ای از چنین بی تفاوتی روز پنجشنبه توسط سناتور رون جانسون ، R-Wis ، یکی از طرفداران وفادار ترامپ ابراز شد.

جانسون در یک برنامه رادیویی صحبت می کند که “علم به ما می گوید که واکسن ها 95 درصد موثر هستند ، بنابراین اگر واکسن دارید ، صادقانه بگویم ، برای همسرتان چه چیزی مهم است یا نه؟ چه چیزی است شما یک واکسن دارید و علم به شما می گوید که بسیار بسیار موثر است. پس چرا این یک فشار بزرگ برای اطمینان از واکسیناسیون شدن همه است؟ “

سناتور رون جانسون ، R-Wis ، در ماه مارس در پایتخت آمریکا در واشنگتن سخنرانی کرد.  (Greg Nash / استخر از طریق AP)

سناتور رون جانسون ، R-Wis. ، در ماه مارس در پایتخت سخنرانی می کند. (Greg Nash / استخر از طریق AP)

مرکز زیست پزشکی شروع به تولید و تولید واکسن ویروس کرونا کرد و سپس آن را به طور گسترده در دسترس عموم قرار داد. با این حال ، به نظر می رسد اشتیاق به واکسن جای خود را به دوسوگرایی داده است ، تحولی نامطلوب که دولت بایدن از آن ناامید است.

اوایل ماه جاری تقاضا شروع به کاهش کرد. دکتر فیلیپ قیصر ، پزشک ارشد پزشک در شهرستان گالوستون ، تگزاس ، اخیراً گفت که این تلاش ها “به نقطه اشباع افرادی که واقعاً واکسن می خواهند” نزدیک می شود. اکنون ما به سراغ افراد بی اراده ، ناآگاه و مردد می رویم و همچنین افرادی که دقیقاً مانند “لعنتی ، نه ، من چنین چیزی را نمی خواهم”.

حتما بخوانید:
مزایا و معایب رزین اپوکسی

گزارش های مربوط به لخته شدن خون ناشی از واکسن جانسون و جانسون ممکن است نگرانی های ایمنی را احیا کرده باشد ، حتی اگر موارد جدی لخته شدن تأیید شود. بیشتر دوزهای واکسن در ایالات متحده از Pfizer و Moderna تهیه می شود و با عوارض جانبی جدی همراه نیست.

از ابتدای ماه جاری میلادی کاهش سرعت مشاهده شده است و از میانگین هفت روزه 3.38 میلیون به 13 آوریل رسیده است و به میانگین متحرک 2.95 میلیون در روز جمعه رسیده است. طبق CDC ، حدود 89 میلیون نفر در ایالات متحده كاملا واكسین شده اند ، اما این میزان حدود 27 درصد از جمعیت را نشان می دهد ، بسیار كمتر از آنچه برای جلوگیری از شیوع ویروس در جامعه لازم است.

پرستار مورین گیفن یک سرنگ را با واکسیناسیون COVID-19 در Islesford ، Maine ، جمعه ، 19 مارس 2021 پر می کند (Robert F. Bucati / AP)

پرستار مورین گیفن در ماه مارس در حال پر کردن یک سرنگ با واکسن COVID-19 در آیزلسفورد ، ماین مشاهده شد. (رابرت اف بوکاتی / AP)

زینتس روز جمعه گفت: “در آینده ، ما انتظار داریم سطح واکسیناسیون روزانه متوسط ​​و متفاوت باشد.”

ایالات متحده هنوز هم یکی از پرخاشگرانه ترین اقدامات واکسیناسیون در جهان را دارد. در اوایل این هفته ، رئیس جمهور بایدن 200 میلیونمین دوز از زمان روی کار آمدن را مشخص کرد.

اگر امیدوارند که به بیماری همه گیر پایان دهند ، مقامات بهداشت عمومی برای پیشبرد اقدامات خود به واکسیناسیون نیاز دارند. آنها به ویژه مشتاقند این کار را قبل از پاییز سال آینده انجام دهند ، زمانی که هوای سردتر افراد را به بیرون از منزل سوق می دهد ، جایی که ویروس بسیار راحت تر از خارج از کشور گسترش می یابد. اما این نیاز به واکسیناسیون دارد که برای بیشتر تابستان با سرعت سریع ادامه یابد و رویکرد جدیدتر متمرکز دولت بایدن برای نشان دادن نتایج با اقشار سخت تر از جمعیت باشد.

اسکات گوتلیب ، رئیس سابق اداره غذا و دارو ، اخیراً به NPR گفت: “من فکر می کنم احتمالاً 150 میلیون آمریکایی مشتاق واکسیناسیون هستند.” “علاوه بر این ، من فکر می کنم کار سختی خواهد بود. من مطمئن نیستم که شما در آنجا جستجو کنید. “

____

بیشتر بخوانید از یاهو نیوز:


منبع: fizik-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma