میشل اوباما دموکرات های جورجیا را متحد می کند تا “مسئولیت قدرت شما را به عهده بگیرند”


ATLANA – میشل اوباما ، بانوی اول سابق ، جشن بزرگ جورجیا را پر ستاره بست! کنسرت روز یکشنبه با درخواست شدید ویدئویی برای کمک به دموکرات ها با پیروزی در دو دوره دوم در 5 ژانویه ، کنترل سنای ایالات متحده را به دست آورد.

اوباما در حالی که بیش از 150 ماشین هنگام روشنایی پنج صفحه نمایش بزرگ در پارکینگ سالن آمفی تئاتر سلاریس ، بیش از 150 ماشین بوق زدند ، گفت: “تعداد زیادی از مردم برای رفتن به پای صندوق های رای اعتماد می کنند.” “اما اگر مسئولیت اقتدار خود را بر عهده بگیرید ، شما و افراد جامعه خود می توانید جهت این کشور و این کشور را تعیین کنید.”

وی افزود: “هزاران نفر از ساوانا تا آگوستا تا آتلانتا رأی داده اند.” “ما انتظار داریم که شما با دوستان و خانواده خود صحبت کنید تا در روز انتخابات برنامه ای تنظیم کنید.”

میشل اوباما بانوی اول سابق (گتی ایماژ)

دیگر مهمانان برجسته زنده در این مراسم هنرمندان موسیقی مونیکا ، ریک راس و گیزی بودند که همه آنها اجرا داشتند. رپر مشترک ، تریسی الیس راس بازیگر و کریس پل بازیکن بسکتبال حرفه ای از جمله کسانی بودند که از طریق ویدئو ظاهر شدند.

این رویداد به میزبانی سازمان غیرانتفاعی اوباما “وقتی همه ما رأی می دهیم” برگزار شد و برای افزایش میزان رای دهی و پروژه جدید جورجیا ، یک گروه مترقی که تلاش می کند گرجی ها را برای رأی دادن ثبت کند ، آغاز به کار کرد.

اوباما گفت: “من می دانم که می توانیم روی شما حساب کنیم زیرا شما در مشارکت رای دهندگان پیشرو هستید.” “هنگامی که همه ما رأی می دهیم ، اطمینان حاصل می کنیم که ما هستیم که آینده خود را شکل می دهیم.”

حتما بخوانید:
چگونه مدرک فنی و حرفه ای تعمیرات موبایل و گوشی های همراه بگیریم؟

بر اساس داده های انتخابات ایالتی ، از زمان رای گیری زودهنگام در روز پنجشنبه ، بیش از 3 میلیون گرجی قبلاً در دور دوم سنا رای آورده اند. این نوع رقابت های خارج از رقابت معمولاً میزان مشارکت بسیار کمتری نسبت به مسابقات رده بالاتر ریاست جمهوری را به خود جلب می کند ، اما این دو مسابقه توجه ملی را به خود جلب کرده است.

جمعیت در راهپیمایی سناتور دیوید پوردو (R-GA) و سناتور کلی لوفلر (R-GA) در آگوستا ، جورجیا.  (عکس: جسیکا مک گوان / گتی ایماژ)
جمعیت در راهپیمایی سناتور دیوید پوردو (R-GA) و سناتور کلی لوفلر (R-GA) در آگوستا ، جورجیا. (عکس: جسیکا مک گوان / گتی ایماژ)

در حال حاضر جمهوری خواهان بیشتر کرسی های سنا را 50-48 در اختیار دارند ، این بدان معناست که نامزدهای دموکرات جان اوسوف و رافائل وارنوک باید پیروز شوند تا کمال هریس به معاون منتخب رئیس جمهور رای بدهد. در صورت از دست دادن ، جمهوریخواهان کنترل سنا را حفظ کرده و توانایی جلوگیری از ابتکارات دموکراتیک و سرنگونی انتصابات رئیس جمهور منتخب جو بایدن را دارند.

گرجستان در انتخابات ریاست جمهوری با کسب حدود 12000 رأی ، دمکراتیک شد و این کشور را برای اولین بار از سال 1992 تغییر داد ، اما منتقدان س questionال می کنند که آیا واقعاً ترقی می کند؟ دو روز پس از دور دوم انتخابات ، رئیس جمهور ترامپ همچنان بزرگ است. روز شنبه ، او در تماسی با تهدید وزیر امور خارجه گرجستان براد رافنسگرگر به احتمال اتهامات کیفری در صورت عدم یافتن “11،780 رای” برای لغو نتیجه نهایی در این ایالت ، ثبت شد.

انتخابات دور دوم نشان خواهد داد که آیا جورجیا با دموکرات ها دوستانه تر شده است ، زیرا ترامپ مستقیماً روی صندوق رای نیست.

مدیر اجرایی پروژه نیو جورجیا ، نس یوفوت در مراسم روز یکشنبه گفت: “ما کشور نوسان جدید در آمریکا هستیم.” “رای ما یک ابزار دفاعی است.”

حتما بخوانید:
کیفیت هوای تهران قابل قبول است

پاتریشیا کار ، که در رویداد یکشنبه شرکت کرده بود ، هرگز فکر نمی کرد صدای او قبل از امسال مهم باشد.

کار ، 49 ساله ، به یاهو نیوز گفت: “اکنون که ایالت آبی شده است ، من می دانم که برای رای من مهم است.” “من اطمینان بیشتری دارم که وارنوک و اوسوف روز سه شنبه برنده خواهند شد.”

جان اسف و رافائل وارنوک نامزدهای سنای دموکرات جورجیا در صحنه بر روی یکدیگر سلام می کنند.  (عکس از پاراس گریفین / گتی ایماژ)
جان اسف و رافائل وارنوک نامزدهای سنای دموکرات جورجیا در صحنه بر روی یکدیگر سلام می کنند. (عکس از پاراس گریفین / گتی ایماژ)

نظر ترنر دختر نوجوان خود را برای لذت بردن از هنرمندان و همچنین تأکید بر اهمیت رأی دادن به این مراسم برد.

ترنر 42 ساله به یاهو نیوز گفت: “من رای می دهم زیرا مردم من نمی توانستند رأی دهند و آنها به خاطر آن جان خود را از دست دادند.” “50 سال پیش زنان نمی توانستند رأی دهند.”

ترنر افزود که شنیدن صحبت اوباما به معنای همه چیز است.

وی گفت: “او اولین بانوی سیاه پوش ما بود.” “صحبت های او درباره فرزند من در خانواده ما اهمیت زیادی پیدا می کند. او می داند که وقتی 18 ساله شد ، باید رأی بدهد. “

در زیر تاریخ های کلیدی ذکر شده است که گرجی ها باید قبل از دور دوم انتخابات مجلس سنا در 5 ژانویه 2021 به خاطر بسپارند.

گرافیک: اخبار یاهو
گرافیک: اخبار یاهو

(تصویر کوچک جلد عکس از الیجا نوولاژ از طریق گتی ایماژ)

_____

بیشتر بخوانید از یاهو نیوز:


منبع: fizik-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma