[ad_1]

با رسیدن مرگ و میر جهانی از ویروس کرونا در روز جمعه به 2 میلیون نفر ، یک نوع جدید از ویروس که در ایالات متحده شروع به گسترش می کند متخصصان بهداشت دارند.

دکتر کاویتا پاتل ، کارمند بهداشت یاهو نیوز ، گفت: “دلیل این نگرانی خاص این جهش ها یا یک سری جهش ها ، واقعاً به دلیل انتقال بیشتر و همچنین پتانسیل موثرتر ساختن واکسن های موجود است.” .

طبق مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها ، بیش از 75 مورد از این نوع ، معروف به B.1.1.7 ، در 12 ایالت شناسایی شده است ، از جمله نیویورک ، جورجیا ، کنتیکت ، کلرادو ، ایندیانا ، مریلند ، مینه سوتا ، پنسیلوانیا ، تگزاس و ویسکانسین. حداقل 32 مورد در کالیفرنیا پیدا شده است ، در حالی که 22 مورد تاکنون در فلوریدا شناسایی شده است.

روز جمعه ، CDC پیش بینی کرد که گزینه B.1.1.7 می تواند تا ماه مارس به فشار اصلی در ایالات متحده تبدیل شود.

گزینه B.1.1.7 ، که اولین بار در انگلستان گزارش شد و تقریباً 50 درصد قابل حمل تر از نسخه اصلی است ، تنها ویروس جدید ویروس کرونا نیست که در هفته های اخیر ظاهر شده است. گزارشاتی از سایر افراد در آفریقای جنوبی و برزیل وجود دارد که این س questionsال را در مورد موثر بودن واکسن های فعلی علیه همه آنها مطرح می کند.

پاتل افزود كه اگرچه جهش جدید كشنده تر از سویه قبلی نیست ، اما سرعت انتقال نگران كننده است.

وی افزود: “اگر صد نفر به آنچه قبلاً دیده ایم آلوده شوند و سپس همین صد نفر در انگلیس به این گزینه آلوده شوند ، 50 نفر دیگر در این گروه دوم خواهند بود كه فقط به دلیل احتمال زیاد این گزینه آلوده می شوند. آنها افراد دیگر را آلوده می کنند. ” “وقتی تعداد زیادی از افراد آلوده می شوند ، برخی از آنها به بیمارستان می روند. برخی از این افراد ممکن است بمیرند. “

پاتل گفت ، به همین دلیل ، فقط ممکن است جوامعی که گزینه جدید مسری تر وجود دارد ، باید اقدامات ایمنی بیشتری را در نظر بگیرند.

در حال حاضر ، بیشتر کارشناسان بهداشتی اعتقاد ندارند که B.1.1.7 مسئول جهش پس از تعطیلات در برخی از مناطق کشور است. با این حال ، رئیس مitسسات ملی بهداشت ، فرانسیس کالینز ، روز چهارشنبه به واشنگتن پست گفت که اگر پرونده های گزینه B.1.1.7 ایالات متحده “خیلی سریع” رشد کند تعجب نخواهد کرد و هشدار داد که ایالات متحده باید اقدامی انجام دهد. اقدام فوری برای به حداقل رساندن آسیب احتمالی ناشی از این گزینه جدید.

یک گام مهم در کاهش سرعت انتشار نوع جدید ، افزایش ظرفیت نظارت ژنومی کشور است تا بتوان ویروس را ردیابی کرد و انواع جدیدتر قابل انتقال را ردیابی کرد.

برخلاف انگلستان و سایر کشورها ، ایالات متحده در حال حاضر یک سیستم متمرکز و ثابت برای شناسایی انواع ژنتیکی ویروس کرونا ندارد. با این حال ، از ماه نوامبر ، CDC در حال افزایش اقدامات خود برای نظارت بر فشار بر اساس ثبات است.

پاتل گفت ، با استفاده از گزینه در حال گردش B.1.1.7 ، افزایش واکسیناسیون هرگز مهمتر نبوده است. اما از آنجا که انتشار واکسن ها تاکنون کند بوده است ، نمی توان منتظر واکسن ها بود. پاتل قدم هایی را تشریح کرد که عموم مردم آمریکا باید اکنون برای کمک به کنترل انتشار نسخه جدید بردارند. خوشبختانه ، آنها به هیچ وجه با موارد توصیه شده برای ماهها تفاوتی ندارند تا از ابتلا به سویه اصلی جلوگیری کنند.

ویال های نمکی برای نمونه های سواب بینی در محل آزمایش Covid-19 ، شنبه ، 2 ژانویه 2021 توسط شهرستان سن دیگو در محوطه دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در سن مارکوس (CSUSM) در سان مارکوس ، کالیفرنیا ، ایالات متحده آمریکا اجرا می شود. شهرستان سن دیگو روز چهارشنبه تأیید کرد که نوع Covid-19 ، در انگلیس و کلرادو ، در یک بیمار در سن دیگو پیدا شده است.  عکاس: بینگ گوان / بلومبرگ
ویال های نمکی برای نمونه های سواب بینی در محل آزمایش Covid-19 ، شنبه ، 2 ژانویه 2021 توسط شهرستان سن دیگو در محوطه دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در سن مارکوس (CSUSM) در سان مارکوس ، کالیفرنیا ، ایالات متحده آمریکا اجرا می شود. شهرستان سن دیگو روز چهارشنبه تأیید کرد که نوع Covid-19 ، در انگلیس و کلرادو ، در یک بیمار در سن دیگو پیدا شده است. عکاس: بینگ گوان / بلومبرگ

مراحل جلوگیری از شیوع ویروس جدید کرونا

  • از ماسک مناسب استفاده کنید (روی بینی و دهان).

  • در صورت امکان در خانه بمانید.

  • فاصله اجتماعی حداقل 6 فوت.

  • دستان خود را حداقل به مدت 20 ثانیه بشویید (یا دو بار “تولدت مبارک” را بخوان).

  • از فضاهای داخلی با تهویه مناسب خودداری کنید.

با توجه به ماسک ها ، پاتل خاطر نشان کرد که مهم است که اثربخشی آنها را نیز در نظر بگیریم.

“اکنون می دانیم که کیفیت ماسک و نحوه استفاده از آن مهم است. اگر یک پارچه بسیار نازک دارید که فقط دهان شما را می پوشاند ، این محافظت کافی نیست. در صورت امکان ، استفاده از ماسک سطح بالاتر جراحی یا برخی از کالاهای تجاری موجود KN95 یا N95 بسیار مهم خواهد بود. “

خط پایین: هرچه ماسک بهتر باشد ، از محافظت بیشتری نیز برخوردار است.

واکسیناسیون را افزایش دهید

در مورد واکسن های Pfizer-BioNTech و Moderna که برای استفاده اضطراری در ایالات متحده تأیید شده اند ، پاتل گفت که به دلیل نحوه عملکرد واکسن ها ، تصور می شود که آنها در برابر همه جهش های ویروسی موثر عمل می کنند.

با این حال ، انواع اخیر که شناسایی شده اند نگران کننده هستند زیرا جهش هایی در یک مکان مهم در ژنوم ویروس دارند – پروتئین سنبله ، که ساختار تیز پروفایل ویروس کرونا به تاج و کلیدی است که به سلولهای انسانی اجازه ورود می دهد.

واکسن های موجود در حال حاضر برای تولید آنتی بادی در مناطق مختلف این پروتئین تولید شده است. بنابراین ، کارشناسان اطمینان دارند که برخی از جهش ها در انواع تازه کشف شده ، بر تأثیر واکسن ها تأثیری نخواهد داشت.

“[Vaccines] فقط در برابر یک فرم از این پروتئین کار نمی کنند. آنها به بدن کمک می کنند تا در بسیاری از جنبه های گیرنده های این پروتئین های سنبله پاسخ ایمنی ایجاد کند. “

وی گفت ، مهمترین چیز در حال حاضر تزریق واکسنی است که به افراد در ایالات متحده داده می شود. طبق برنامه نظارت بر واکسن CDC ، بیش از 29 میلیون دوز از روز پنجشنبه توزیع شده است ، اما فقط 10.3 میلیون آمریکایی دوز اول را دریافت کرده اند ، که بسیار کمتر از پیش بینی دولت فدرال برای واکسیناسیون حداقل 20 میلیون با اولین دوز توسط پایان سال 2020

این هفته ، دولت ترامپ روند معکوس را تغییر داد و گفت که دیگر میلیونها دوز را نگه نخواهد داشت تا اطمینان حاصل شود که دوزهای دوم در دسترس خواهد بود. و روز پنجشنبه ، جو بایدن رئیس جمهور منتخب از “طرح نجات آمریکایی” 1.9 تریلیون دلاری خود رونمایی کرد تا به هدف خود برای تزریق 100 میلیون دوز واکسن تا پایان 100 روز نخست ریاست جمهوری خود برسد.

مقیاس گذاری از درمان های سرپایی موثر

تا زمانی که آمریکا تعداد واکسن ها را افزایش ندهد ، درمان درمانی نیز باید افزایش یابد.

پاتل گفت: “در واقع ، ما درمان هایی داریم که هم در کاهش مرگ و میر و هم در مرگ افراد در اثر بیماری و هم در کاهش مدت زمان بستری در بیمارستان مفید بوده است.” درمان شامل تجویز آنتی بادی برای بیمارانی است که COVID-19 داشته اند و همچنین برای آنتی بادی هایی مانند آنتی بادی های مونوكلونال. اگر هر دو روش درمانی زودتر استفاده شود ، می تواند به خنثی سازی عفونت کمک کرده و از نتایج جدی تر جلوگیری کند.

به گفته دکتر اسکات گوتلیب ، کمیسیونر سابق اداره غذا و دارو ، این نگرانی وجود دارد که برخی از درمان های آنتی بادی ممکن است در صورت جهش ویروس به خوبی عمل نکنند. با این حال ، هنوز مشخص نیست که این گزینه های جدید تا چه اندازه درمان آنتی بادی را که در حال حاضر داریم دور می زنند و تحقیقات بیشتری برای تعیین این مورد لازم است.

پاتل گفت این روش های درمانی که هنوز هم گران هستند ، هنوز در حال بررسی عمیق هستند. اگرچه درمان های آنتی بادی سرپایی کامل نیستند ، اما می توانند در یک کلینیک به بیماران خود ارائه شوند و به کاهش کار بیمارستان های شلوغ کمک کنند.

سرانجام ، پاتل اذعان می کند که بسیاری از آمریکایی ها از COVID-19 خسته شده اند ، اما او می گوید که بیش از هر زمان دیگر “مهمترین کاری که می توانیم انجام دهیم تازه سازی و احیای مجدد پایه های” تلاش برای کاهش ویروس است.

[ad_2]

منبع: fizik-news.ir