برخی از افراد برای جلوگیری از چنین اتفاقاتی برای خرید ردیاب هایی که شناسایی آن ها سخت تر است، اقدام می کنند. این مدل از ردیاب می تواند بر روی انواع خودروها و همچنین موتورسیکلت ها نصب گردد و دارای امکانات زیادی برای امنیت خودرو و موتور سیکلت می باشد.ردیاب خودرو ویگو مرکز فروش انواع ردیاب های مختلف و متنوع و همینطور ردیاب های خودرو می باشد و می تواند برای خرید این محصولات شما را راهنمایی کنند. البته مدل سوم جی پی اس های خودرو که بسیار محبوب تر از دو مدل دیگر هستند را انواع ردیاب آهنی تشکیل می دهند که با مراجعه به صفحه بررسی ردیاب آهنربایی می توانید متوجه دلیل محبوبیت %link1% این مدل شوید.

با ارسال کلمه Where یا اجرای فرمان موقعیت یابی در اپلیکیشن می توانید به موقعیت خودرو دسترسی پیدا کنید . جی پی اس های شارژی همانند جی پی اس فندکی خودرو، به آسانی نصب می شوند و امکان جابجایی دارند و می توانید در صورت تعویض خودرو نیز، جی پی اس خریداری شده را به خودروی جدید منتقل کنید. برای نصب جی پی اس روی ماشین با کمک نوشته ها و رنگ های روی جعبه فیوز ها و با استفاده از کلید سوییچ و فیوز اصلی، سیم ها را به درستی وصل کنید. نصب جی پی اس خودرو برای ردیاب های سیمی کمی مشکل تر از جی پی اس های شارژی است.

در نصب جی پی اس آهنربایی فقط کافیست یک مکان درست را انتخاب نمایید. اما شاید بزرگترین مشکل این جی پی اس ها، تمام شدن باتری آنهاست که باید در فواصل زمانی مشخص شارژ شوند. که آنچه که مشخص است پایه و اساس دستگاه های ردیاب خودرو یکی است. یکی دیگر از مهم ترین ویژگی های جی پی اس خودرو، این است که اگر ردیاب توسط دزد شناسایی شود و فرد اقدام به جداسازی آن کند، شما متوجه خواهید شد.

همچنین گلگیرها، داخل سپر خودرو یا حتی داخل کاپوت نیز محل مناسبی برای نصب جی پی اس خودرو است. البته جی پی اس ها یا همان ردیاب ها مدل های متفاوتی دارند که برای اشخاص و یا حتی حیوانات نیز مورد استفاده قرار می گیرند اما در این مقاله تمرکز ما بر ردیاب خودرو است.