نظرسنجی ها نشان می دهد میزان تأیید بایدن بالاتر از هر زمان دیگری است


تصویب رئیس جمهور بایدن در روزهای آغازین خود بالاتر از آنچه دونالد ترامپ در چهار سال ریاست جمهوری خود به دست آورده است ، دو نظرسنجی جدید نشان داده است

نظرسنجی پیگیری شده توسط مورنینگ کنسولت روز دوشنبه نشان داد که 56٪ از رای دهندگان کار بایدن را تأیید می کنند ، در حالی که 34٪ مخالف هستند. در همان زمان ریاست جمهوری ترامپ ، 46 درصد از آمریکایی های نظرسنجی شده اظهار داشتند که وی کار وی را تأیید کرده اند و بالاترین امتیاز در انتخابات برای دوره وی در مارس 2017 بود که رتبه تأیید وی به 52 درصد رسید.

نظرسنجی دوم توسط Hill-HarrisX ، که روز دوشنبه نیز منتشر شد ، میزان تأیید بایدن را 63 درصد نشان می دهد ، در حالی که 37 درصد اظهار داشتند که آنها کارهایی را که تاکنون انجام داده است رد می کنند. از طرف دیگر ، ترامپ در نظرسنجی آوریل سال 2020 توسط همان جامعه شناس به بالاترین میزان تأیید 52 درصد رسید.

آغاز دوره ریاست جمهوری بایدن با یک سری دستورات اجرایی مشخص شد که هدف آن اصلاح یا لغو سیاست های معرفی شده توسط دستورات اجرایی امضا شده توسط ترامپ ، از جمله الحاق مجدد به توافق نامه آب و هوای پاریس ، لغو ممنوعیت نیروهای تراجنسیتی برای خدمت در ارتش ایالات متحده و ممنوعیت سفر به ایالات متحده از چندین کشور مسلمان و آفریقایی را لغو کند.

تا حدی ، تغییر سریع سیاست های بحث برانگیز ترامپ ، موقعیت بایدن را نسبت به حزب خود تقویت کرده است. نظرسنجی Morning Consult نشان داد که 91٪ از دموکرات ها کار بایدن را تأیید می کنند ، در حالی که فقط 4٪ از دموکرات ها که مخالف هستند و 5٪ که می گویند نظری ندارند. همزمان با ریاست جمهوری ترامپ ، 83 درصد جمهوری خواهان گفتند که کار وی را تأیید می کنند.

حتما بخوانید:
دستورالعمل فروش زمین 99 ساله به صاحب مسکن
رئیس جمهور بایدن پیش از امضای دستورالعمل اجرایی روز دوشنبه در کاخ سفید اظهارات کرد. (جیم واتسون / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ)

یک تحقیق Morning Consult نشان داد که بایدن نیز با رای دهندگان مستقل بهتر از ترامپ عمل می کند. در حالی که 49 درصد می گویند عملکرد اولیه بایدن را تأیید می کنند ، 34 درصد می گویند که این کار را تأیید نمی کنند. رقم تصویب 8 امتیاز بیشتر از امتیاز ترامپ در چهار سال پیش است.

البته ، هر دو نظرسنجی پیگیری شده فقط یک عکس از ابتدای سال سختی برای کشور است. خود بایدن پیش بینی می کند که بدترین بیماری همه گیر ویروسی کرونا هنوز فرا نرسیده است ، زیرا مرگ COVID-19 آماده است تا در ماه آینده به 500000 نفر برسد و اقتصاد هنوز هم در اثر شیوع بیماری همه گیر باشد. بایدن از دستوراتی برای مقابله با بیماری همه گیر استفاده می کرد ، اما با دشواری سنای مساوی آمریکا ، یک بسته محرک جدید برای کمک به آمریکایی ها دست نیافتنی است.

دستورات اجرایی ، که در دوره کنگره چریکی در بن بست به امری عادی تبدیل شده است ، فقط در مقابله با مشکلات بزرگ پیش روی ملت تاکنون حاصل شده است. در نتیجه ، تأثیر آنها بر میزان تایید رئیس جمهور ممکن است کوتاه مدت باشد.

وقتی ترامپ در ژانویه 2017 دوره ریاست جمهوری خود را آغاز کرد ، گالوپ میزان تأیید خود را 45 درصد ارزیابی کرد. در اوایل سال 2020 ، اندکی پس از رای گیری مجلس سنا برای تبرئه وی از اتهامات استیضاح ، وی به 49٪ رأی موافق برای ریاست جمهوری خود رسید. اما هفته قبل از ترک مقام ، تأیید وی فقط به 34 درصد سقوط کرد و گالوپ خاطرنشان کرد که “میانگین امتیاز 41 درصدی وی در کل دوره ریاست جمهوری چهار امتیاز کمتر از سایر اسلاف خود است.”

حتما بخوانید:
اتوبار بلوار تعاون, باربری بلوار تعاون

گالوپ هنوز اولین نظرسنجی خود را برای ردیابی تأیید بایدن منتشر نکرده است.

_____

بیشتر بخوانید از یاهو نیوز:


منبع: fizik-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma