محصولات همچنین می توانند برجسته شوند – مانند نقاشی های قاب دار بر روی دیوار ، یا یک لامپ که با دقت روی یک محصول خاص تابیده شده است. اپوکسی را روی سطوحی مانند سنگ، بتن یا موزاییک می توان به کار برد. پوشش دهید. البته در این شرایط موزاییک همواره به صرفه تر است. کفپوش اپوکسی پوششی از جنس پلیمر است که روی سیمان، بتن یا موزاییک در لایه های مختلف اجرا می شود. بلکه باید گرایش تنوع از روی رنگ بر روی نوع و مدل منتقل شود. دکوراسیون داخلی مغازه روی محبوبیت اون و ایجاد مشتریهای دائمی و همچنین فروش بالا، بسیار تاثیرگذاره. دکوراسیون تجاری با جذب مشتری و میزان فروش ارتباط مستقیمی دارد و تاثیر زیادی در شهرت و موفقیت های برند و کار و تجارت مورد نظر دکوراسیون داخلی مغازه خرازی دارد. وسایلی که ظرافت یا کمی هوس بازی را نشان می دهد به شما کمک می کند تا خریدار شما را در مورد تجربه ای که قصد دارد در فروشگاه شما داشته باشد ، مطلع سازد. رنگ سفید نیز می تواند برای خریداران تحریک کننده باشد ، اما همچنین می تواند حس تمیزی را منتقل کند. چه نوع پیام هایی را می توان با انتخاب رنگ ارسال کرد؟

ایرانادکور با احترام و توجه به سلیقه و ایده های شخصی صاحبان کسب و کار، پس از نیاز سنجی و تعیین ملزومات لازم، ایده هایی را پیشنهاد می دهد که می توانید برای طراحی دکوراسیون مغازه خود از آن ها بهره مند گردید. به جرات می توان گفت در مشاغل این چنینی همانند فروشگاه و مغازه الکتریکی تعیین و پیاده سازی دکوراسیون مطلوب کار ساده ای نیست؛ زیرا علاوه بر اینکه باید فضای مناسب برای چیدمان، قرار دادن و نظم بخشیدن به کالاهای ریز و درشت مختلفی وجود داشته باشد، دکور باید به میزان زیادی جذاب و گیرا باشد تا مشتریان بیشتری را به داخل مغازه جذب نماید، به ویژه اگر فروشگاه لوازم الکتریکی شما در محلی واقع شده باشد که سایر مغازه داران نیز در صنف شما فعال باشند. هیچ شخصی حاضر نیست در داخل مغازه ای کم نور به خرید جواهرات مورد نظر خود بپردازد، زیرا مکان کم نور احساس ناامنی را در مشتری بوجود می آورد و در کنار اینکه نمی تواند دید خوبی بروی اجناس موجود در مغازه داشته باشد، از بالابردن بودجه خود برای خرید نمونه های بهتر و سنگین تر نیز هراسناک است. پس از فراهم کردن جای مناسب و اجناس مورد نظر به مرحله چیدمان میرسیم.

احساس سردرگمی فرد در مشاهده و انتخاب کالا و اجناس مورد نظر خود از بین انواع محصولات متنوع فروشگاه تاثیر منفی بر فروش خواهد گذاشت و ممکن است او را مجبور به ترک محل مورد نظر کند. در طراحی داخلی مغازه، هر یک از این مغازه ها یا فروشگاه ها با توجه به شرایط و وضعیت، ضوابط و اصول خاص خودشان را برای طراحی دارند که لزوما به کارگیری این اصول باعث تاثیر زیادی بر رشد اقتصادی و فرهنگی آن مکان خواهد شد. جوان ترها نسبت به رنگ های تند واکنش بهتری نشان می دهند و افراد مسن تر رنگ های خنثی را دوست دارند. مغازه طراح دکوراسیون داخلی دکوراسیون مغازه به نوع بکارگیری رنگها و چیدمان مغازه و همچنین زاویه دید مشتری نسبت به کالاها و نور پردازی ها توجه کنید. در طراحی دکوراسیون مغازه با ویترین های خاص خود خلاقیت ایجاد کنید و برای دکوراسیون عینک فروشی یک طرح خلاقانه انتخاب کنید و انتخاب عینک را برای مشتریانتان متمایز کنید.

استفاده از طراحی نمای تجاری بصورت تک رنگ یک نقطه تمرکز ایجاد می کند ، این موضوع باعث برجسته شدن فروشگاه می شود، شما میتوانید رنگ موردنظر را براساس محصولات فروشگاه یا یک برند خاص انتخاب کنید و توجه بیشتری را به خود جذب کنید. اگه مغازه خیلی کوچک باشه، میتونیم با استفاده از یه ایدههایی توی همون محیط کوچیک جلوهای خاص ایجاد کنیم. ترکیبی از این سبک های کفپوش می تواند برای هدایت ترافیک نیز استفاده شود. علاوه بر سبک های گفته شده، سبک های دیگری مانند سبک سنتی خاورمیانه، سبک انتقالی، سبک سنتی شرق دور و … اما اگر سبک کارهای شما جدید و امروزی است، ما به شما پیشنهاد میکنیم که از طراحی با سبک مدرن استفاده کنید. یکی از مواردی که این روزها در طراحی دکوراسیون مغازه عینک فروشی مورد توجه قرار گرفته است، شکل مدرن و لوکس بودن فروشگاه است. ایرانادکور، مرجع معماری و دکوراسیون داخلی همواره تلاش میکند تا بهترین و خاصترین دکورها را برای شما همراهان گرامی به ارمغان آورد. شرکت دکوراسیون داخلی هیرادانا با فعالیت موفق خود در زمینه طراحی داخلی و اجرای دکوراسیون مغازه و طراحی دکوراسیون تجاری با تکیه بر تجارب گذشته و خلاقیت و نوآوری و تکنولوژی های نوین در عرصه طراحی و اجرا توانسته پروژه های بسیاری را به انجام برساند.