همه بزرگسالان در ایالات متحده که واکسیناسیون علیه COVID-19 را در 19 آوریل واجد شرایط می کنند


واشنگتن – رئیس جمهور بایدن در آنچه به عنوان نمونه درآمده است ، روز سه شنبه اعلام کرد که از قول نسبتاً ناچیز خود در زمینه شیوع بیماری همه چیز فراتر رفته است ، در این صورت همه بزرگسالان آمریکایی واجد شرایط واکسن ویروس کرونا می شوند تا 1 ماه مه.

رئیس جمهور در صحبت از کاخ سفید گفت که ایالات باید تا 19 آوریل صلاحیت کامل را بدست آورند. تا به امروز ، وی گفت ، “هر فرد بالغ در هر ایالت – هر فرد بالغ در این ایالت – حق دارد به خط دریافت واکسیناسیون COVID برسد. وی افزود: “پیش از این ، وی گفت كه 90 درصد آمریكایی ها تا 19 آوریل واجد شرایط خواهند بود ، و 10 درصد آخر واجد شرایط تا اول ماه مه.

در اوایل روز ، سخنگوی کاخ سفید جن پسکی گفت که هدف تجدید نظر شده در مشارکت 100 درصدی تا 19 آوریل “ارائه وضوح به افکار عمومی آمریکا” است. البته ، کاخ سفید می تواند از همان ابتدا برنامه گلگون تری را ارائه دهد ، اما این باعث می شود دولت فرصت دیگری برای افتخار را نداشته باشد که می گوید مهلت های خودخواسته خود را می زند.

متن وعده در روز سه شنبه همچنین یک واقعیت پیچیده را برجسته می کند: دریافت واکسن مناسب همان تزریق واکسن نیست.

در حقیقت ، انتظار واکسن ممکن است افزایش یابد زیرا افزایش واجد شرایط بودن منجر به افزایش تقاضا می شود. دولت بایدن اخیراً سایتهای واکسیناسیون گسترده را گشود ، ضمن برنامه فدرال ، که به 40000 داروخانه در سراسر کشور امکان ارائه عکس می دهد. این حرکات می تواند به تقاضای روزافزون در 19 آوریل کمک کند.

حتما بخوانید:
دسانتیس دانش آموزان را به خاطر استفاده از ماسک سرزنش می کند

بیشتر سیاست های تغییر یافته در روز سه شنبه عمدتاً فاقد هرگونه تغییر در سیاست ها بود ، اگرچه احتمالاً کشورها را مجبور به حرکت سریعتر در سطح واجد شرایط واکسن می کند. دلیل این امر آنست که وقتی صحبت از تأثیرگذاری روش تلقیح دولت است ، تنها قدرت واقعی رئیس جمهور آزار و اذیت منبر کابینه وی است.

رئیس جمهور بایدن روز سه شنبه در کاخ سفید در مورد وضعیت واکسیناسیون در ایالات متحده اظهاراتی ارائه کرد. (عکس از الکس وونگ / گتی ایماژ)

و حتی بدون درخواست از بایدن ، ایالت ها اخیراً واکسیناسیون را با رضایت خودشان گسترش داده اند ، در حال حاضر 36 کشور واکسن را به افراد بالای 16 سال ارائه می دهند. بسیاری فرمولهای پیچیده ای را که برای پرداختن به عدالت نژادی به نفع رویکرد سنی واضح تری طراحی شده اند رها کرده اند.

ران کلین ، رئیس ستاد کاخ سفید ، روز سه شنبه در یک پیام توییتر ، رهنمودهای واکسیناسیون گیج کننده را تأیید کرد. “همه 50 کشور. هر بزرگسال دیگر هیچ اولویت یا قانونی برای تأیید آنلاین وجود ندارد. ” کلاین گیته. “هر بزرگسال ممکن است از 19 آوریل در هر کشوری واکسینه شود.”

در طی یک رویداد جداگانه در اوایل روز سه شنبه ، بایدن گفت که به زودی “همه افراد بالای 18 سال” می توانند “فقط به طور خودکار حاضر شوند” و بدون نیاز به ثبت نام قبلی ، واکسن دریافت کنند. این یک تغییر اساسی در روش توزیع واکسن تاکنون است.

رئیس جمهور همچنین اعلام کرد که 150 میلیون نفر در ایالات متحده واکسینه شده اند ، به این معنی که دستیابی به هدف 200 مایه كشی تا صدمین روز ریاست جمهوری وی نسبتاً آسان بوده است.

حتما بخوانید:
علی رغم مخالفت با GOP ، نظرسنجی ها نشان می دهد که طرح امداد COVID بایدن همچنان محبوب است

کاخ سفید از “به روزرسانی” ویروس کرونا برای ارتقا accomp دستاوردهای خود استفاده می کند ، که شامل افزایش تولید واکسن از طریق استفاده از تولید دفاعی و کمک به واکسن به ایالات و شهرها از طریق برنامه نجات ایالات متحده ، رئیس جمهور 1.9 تریلیون دلار برای بسته ویروس کرونا.

در بیشتر موارد ، این به روزرسانی ها برای یادآوری مردم آمریكا است كه بایدن كنترل كننده ی یك شرایط دشوار است كه به طور معمول سلف خود را آلوده می كند. بایدن نظرسنجی های بسیار بیشتری درباره کار خود با ویروس کرونا دریافت کرده است.

اکنون رئیس جمهور مجبور است با جمعیتی که به طور فزاینده ای دچار مشکل شده و از طرف دیگر با ویروس های کرونا ویروس قابل انتقال بیشتر برخورد کند ، که به نظر می رسد افراد جوانتر در برخی از مناطق کشور را تحت تأثیر قرار داده است.

افزایش مهلت واکسن یکی از راه های نشان دادن نزدیک بودن پایان آن بود ، اگر در اینجا درست نبود. بایدن گفت: “ما هنوز در حال رقابت برای مرگ بر علیه این ویروس هستیم.” اگرچه قول داد كه “اوقات بهتری در پیش است”.

____

بیشتر بخوانید از یاهو نیوز:
منبع: fizik-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma