واشنگتن ، تعطیل نیست


واشنگتن – بانوی اول جیل بایدن صبح جمعه وارد موزه ملی تاریخ و فرهنگ آمریکایی آفریقایی در مرکز خرید ملی واشنگتن شد. در آنجا ، در سالن سر به فلک کشیده موزه ، او کار مهمی انجام داد: ماسک خود را برداشت.

بایدن گفت: “حدس می زنم وقتی صحبت می كنم می توانم ماسكم را بردارم.” او قبل از افتتاح موزه در روز شنبه در آنجا بود. با این حال ، هنگامی که او در اطراف تاسیسات می گشت ، ماسک خود را دوباره به دستور مitutionسسه اسمیتسونیان ، که دوباره بازگشایی شد ، قرار داد.

یک روز پس از آنکه مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت آمریکایی های واکسینه شده می توانند ماسک های خود را در داخل و خارج از خانه بردارند ، واشنگتن دقیقاً به چه معنی بود. با صلاحیت پیچیده و همپوشانی خود – ممکن است شنیده باشید منطقه کلمبیا یک ایالت نیست – در واقع این بدان معنی است که مردم (به ویژه افراد قدرت) می توانند تقریباً هر کاری را که می خواهند انجام دهند و از پس آن بر می آیند.

بانوی اول جیل بایدن در بازدید از موزه ملی تاریخ و فرهنگ آمریکای آفریقایی با کارکنان و رسانه های جمع شده با لونی بانچ ، دبیر اسمیتسونیان ، مرکز و مدیر موزه ملی تاریخ و فرهنگ آمریکای آفریقایی ، کوین یانگ ، چپ ، جمعه ، 14 مه 2021 ، در واشنگتن.  (Carolyn Custer / AP)

بانوی اول جیل بایدن هنگام بازدید از موزه ملی تاریخ و فرهنگ آمریکایی آفریقایی با لونی بانچ ، دبیر مرکز اسمیتسونیان و کوین یانگ ، مدیر موزه ملی تاریخ و فرهنگ آمریکایی آفریقایی در مورد بازدید از کارمندان و رسانه های جمع شده صحبت کرد. جمعه. (Carolyn Custer / AP)

گروه هایی از جهانگردان بدون نقاب در اطراف پایتخت ایالات متحده سرگردان بودند. جیگرها آنها را در پیاده رو محاصره می کردند و اگر نفرین هایی درباره افراد کند حرکت در خارج از شهرها وجود داشت ، شواهدی از چنین برداشت هایی در پشت گترها و ماسک ها پنهان بود.

حتما بخوانید:
خانه هوشمند (Smart Home): معرفی تجهیزات خانه هوشمند + عکس

بهار گذشته ، این بازی شرم آور بود ، به گفته خبرنگاران سیاستمداران از ماسک زدن خودداری می کنند. در دولت ترامپ ، که نقاب ها را به یک میدان جنگ فرهنگ تبدیل کرد ، این اغلب اتفاق می افتاد.

اکنون شرم متوجه کسانی است که اصرار دارند ماسک خود را نگه دارند حتی اگر واکسینه شده باشند. حتی رئیس جمهور بایدن پس از تجدید نظر در CDC در رهنمودهای استتار در فضای باز در اواخر ماه گذشته ، مورد انتقاد قرار گرفت.

روز جمعه ، بایدن در خارج از بال غربی مشاهده شد ، و در حال فیلمبرداری با کارکنان عازم بخش خصوصی بود. رئیس جمهور در معرض دید قرار گرفت.

خبرنگاری پرسید: “آیا شما از اولین روز خود بدون نقاب لذت می برید؟”

رئیس جمهور گفت بله.

معاون رئیس جمهور کمالا هریس و رئیس جمهور جو بایدن لبخند می زنند و پس از صحبت درباره دستورالعمل های به روز شده در مورد دستورات در گل رز کاخ سفید ، پنجشنبه ، 13 مه 2021 ، در واشنگتن (اوان ووچی / AP) ترک می کنند

معاون رئیس جمهور کمالا هریس و رئیس جمهور بایدن پس از بحث در مورد دستورالعمل های به روز شده درباره دستورات ماسک در 13 مه (ایوان ووچی / AP)

همه گیری فرصت های بسیاری را برای علائم فضایل و رذایل به وجود آورده است ، به ویژه هنگامی که صحبت از ماسک می شود. این مشکل حتی با رعایت دستورالعمل های جدید نیز ادامه خواهد یافت. در پایان ، میلیون ها نفر واکسینه نشده باقی مانده اند. و بسیاری از دولت های محلی ، مانند ناحیه کلمبیا ، هنوز دارای اختیارات هستند.

از ماسک زدن خصوصاً در سالنهای پرجنب و جوش کنگره ، جایی که سیاستمداران ، لابی گران و روزنامه نگاران از ماه ها قبل با آگاهی از این که شخص مهمی می تواند آنها را در یکی از راهروهای باریک تپه کاپیتول ، که توسط ماسک صورت پنهان شده است ، آزار و اذیت می شوند ، آزار و اذیت خواهد شد. غیر قابل نفوذ در درخواست ها و درخواست ها است.

حتما بخوانید:
حضرت یوسف علیه السلام - دانشنامهی اسلامی

در روز جمعه ، این سالن ها تقریباً خالی از سکنه بودند و فقط چند کارمند – که بیشتر آنها نقاب داشتند – در انتظار تعطیلات آخر هفته به هم زدند.

کوین بردی ، سخنگوی آر-تگزاس که در معرض دید قرار گرفت ، گفت: “اینجا آرام” ، با یک اپراتور مترو ماسک کاپیتول شوخی کرد. هنگامی که نمایندگان مجلس برای رای دادن به این سو و آن سو می روند ، می توان واگنهای جذاب مترو را تنگ کرد. اما روز جمعه رأیی نیامد ، بنابراین بردی ماشین را به حال خودش گذاشت.

(LR) رئیس ستاد کاخ سفید ، ران کلین ، سخنگوی کاخ سفید ، جن پساکی و مدیر ارتباطات کاخ سفید ، کیت بیدینگ فیلد ، منتظرند تا رئیس جمهور جو بایدن درباره برنامه پاسخ COVID-19 در باغ گل رز کاخ سفید در 13 مه 2021 اظهار نظر کند. در واشنگتن  (الکس وونگ / گتی ایماژ)

چپ: رئیس ستاد کاخ سفید رون کلاین ، سخنگوی جن پسکی و مدیر ارتباطات کیت بدینگ فیلد در 13 مه (الکس وونگ / گتی ایماژ)

آرایشگاه سنا نیز ساکت بود ، اگرچه کاملاً عملیاتی بود. آرایشگری به نام کیم ، که واکسینه شده و ماسک زده بود ، در حالی که به این گزارشگر یک مدل موی بسیار ضروری می داد ، گفت: “من هیجان زده هستم.” او مانند بسیاری دیگر از آمریکایی ها خوشحال بود که ماه های قفل و انزوا رو به پایان است.

کیم گفت: “مردم به مردم احتیاج دارند.” برای این ، اگر هیچ چیز دیگری نباشد ، راست و چپ در واقع می توانند توافق کنند.

____

بیشتر بخوانید از یاهو نیوز:


منبع: fizik-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma