البته باید توجه داشت که بسیاری از شهرهای استرالیا همچون ملبورن به عنوان بهترین شهرهای جهان برای زندگی انتخاب شدهاند و ساکنین آن از رفاه بالایی برخوردارند. همچنین دولت استرالیا میکوشد تا در سال 2021 مهاجران را به مناطق حاشیهای این کشور ترغیب ساخته تا رشد اقتصادی این مناطق را ممکن سازد. همچنین به کسانی که تحت حمایت مالی قرار میگیرند ۳۰ روز مهلت داده میشود تا معاینه پزشکی داشته باشند. در طرح کارگر ماهر فدرال (FSWP)، با داشتن یک پیشنهاد شغلی معتبر از طرف کارفرمای کانادایی و کسب حداقل ۶۷ امتیاز (از صد) افراد واجد شرایط مهاجرت به کانادا و کار در این کشور میشوند. از طرفی با توجه به پیشرفتهای این کشور در زمینه حمل و نقل هوایی، احتیاج به نیروی کار ماهر و متخصص در زمینه خلبانی نیز افزایش پیدا کرده اس. بنابراین مزیت تحصیل در کانادا در دریافت پذیرش از اکسپرس اینتری نمود پیدا میکند.

مهاجرت به کانادا علیرضا پارسای
در اکسپرس اینتری افراد نیازی به پیدا کردن پیشنهاد شغلی ندارند و با سیستم امتیازبندی اکسپرس اینتری، امتیاز خود را محاسبه و درصورت داشتن حداقل شرایط، اطلاعات را در سایت کانادا ثبت میکنند. کانادا یکی از بهترین سیستم های آموزشی در دنیا را دارد. برای مرحله دوم، افراد در یک سیستم جامع امتیازبندی (Comprehensive Ranking System) CRS، امتیاز دریافت میکنند. این افراد باید قصد زندگی در استانی که برای آن اقدام میکنند داشته باشند و مایل به دریافت اقامت دائم کانادا باشند. شهر اتاوا به دلیل کیفیت بالای زندگی در سال های اخیر مرتبا درلیست بهترین شهرهای کانادا و قاره آمریکا ارتقاء یافته به طوریکه سال گذشته دررتبه دوم قرار داشت اما اکنون بهترین شهر برای زندگی در کانادا شده است. فرزندان 22 سال یا بیشتر که به طور قابل توجهی به حمایت مالی والدین قبل از 22 سالگی وابستگی دارد و به دلیل شرایط جسمی یا ذهنی (mental) نمی توانند از عهده مالی خود برآیند.

توصیه میکنیم برای مهاجرت به کانادا درست ترین انتخاب را داشته باشید. نخست باید بدانید مهاجرت کاری از طریق سرمایه گذاری ساده ترین روش اخذ ویزای کار می باشد. کار در کانادا یکی از راههای دریافت اقامت کانادا است. به انتهای مقاله مهاجرت به کانادا از طریق تخصص و اخذ اقامت دائم این کشور رسیدیم. اکسپرس اینتری، سیستمی است که دولت کانادا از آن برای مدیریت برنامههای اقامت دائم کانادا و پرکردن نیاز این کشور به نیروی کار از طریق برخی برنامههای مهاجرتی استفاده میکند. متقاضی شرکت در برنامه نیروی کار نیمهماهر حوزه آتلانتیک، برای کار در کانادا، باید در شغلی که نیاز به تحصیل در دبیرستان داشته یا نیاز به آموزش خاصی داشته، تجربه کاری داشته باشد. برای اینکه فرم های ثبت نام اکسپرس انتری را به آسانی و با موفقیت تکمیل نمایید. اگر فرد تا ۱۲ ماه دعوتنامهای از سوی کارفرما دریافت نکرد باید مجدد ثبت درخواست کند.

برای اغاز مراحل ثبت نام ویزای کانادا ابتدا لازم است تا فرم مناسب را دانلود کنید. به عنوان مثال، اجاره یک آپارتمان یک تخته استاندارد معمولاً 1000 دلار در ماه هزینه دارد، در حالی که فضایی با اتاق خواب دیگر حدود 300 تا 400 دلار بیشتر هزینه دارد. دانشجویان مقاطع مختلف در کانادا میتوانند تا ۲۰ ساعت در هفته در خارج از دانشگاه، کار کنند. اگر قصد مهاجرت و کار در کانادا را دارید، بهتر است از نیاز بازار کار این کشور مطلع باشید. رشته های برق صنعتی، الکترونیک، مکانیک، جوشکاری و مشاغل عملیاتی، در کشور آلمان از بازار کاری مناسبی بهره مند هستند.

مهاجرت به کانادا سخته
اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد مهاجرت به کانادا بدون مدرک تحصیلی لطفا از سایت ما دیدن کنید.