ویژگی های بهترین کرم های ضد آفتاب و نکاتی که باید موقع خرید بدانید

در واقع SPF فقط میزان ممانعت از اشعه UVB را نشان میداد. همین طور می تواند در پیشگیری از کارسینوم سلول-سنگفرشی که گونهای از سرطانهای پوست میباشد مؤثر باشد. بهتر است بدانید که قدرت اثر ضد آفتاب های رنگی و ساده، هیچ تفاوتی با هم ندارد و این رنگدانهها، تنها برای جلب نظر مشتری و زیباتر جلوه داده شدن پوست به برخی از کرمهای ضد آفتاب اضافه میشوند. حتی زمان هایی که برای شنا به استخر های رو باز می روید نباید از زدن ضد آفتاب غافل شوید. برخی ویژگی های کرم ضدآفتاب گارنیر در زیر ذکر شده است.

به همین علت هم این محصول در فهرست بهترین ضد آفتاب رنگی برای پوست چرب و آکنه دار ایرانی قرار گرفته است. توضیحات: ❇️ این روزها اسم بی بی کرم ها را شنیده اید،محبوب ترین سری کرم های ارایشی پوست که توجه بسیاری از خانم ها در سراسر جهان به خود جلب کرده است. به گزارش خبرگزاری موج، پوست ما هر روز در معرض اشعههای خطرناک خورشید قرار می گیرد، چه در محیط سر بسته و چه در محیط باز پوست ما به محافظی در برابر اشعههای خطرناک خورشید احتیاج دارد.

این اشعهها با تخریب سلولهای پوستی، باعث ابتلا به پیری زودرس پوست، آفتابسوختگی و در موارد شدیدتر هم سرطان پوست، میشوند. کرمهای ضد آفتاب طیف گسترده، به محصولاتی گفته میشود که پوست ما را هم در برابر اشعه UVA و هم در برابر اشعه UVB محافظت میکنند. کرم ضد آفتاب شما ممکن است به دلیل تعریق بدن بعد از مدتی پاک شود، پس اگر به صورت مداوم در آفتاب ایستادهاید، ضد آفتاب خود را هر دو ساعت یک بار تمدید کنید. ضد افتاب های SPF 30 و SPF 50 مقاوت بالایی در برابر نور خورشید و محفوظ نگه داشتن پوست شما دارد.

حتما بخوانید:
کالیفرنیا برای افزایش تعطیلات COVID-19 در حال صفر شدن است

با اینکه برخی از خانم های باردار و شیرده نسبت به استفاده از کرمهای ضد آفتاب در این دوران مردد هستند، اما هنوز نتیجه هیچ تحقیقی ثابت نکرده است که استفاده از ضد آفتابها در دوران بارداری و شیردهی، ضرر دارد. SPF مخفف Sun Protection Factor است، به معنای “میزان محافظت از نور خورشید”. اگر پوستتان خشک است، محصولات بر پایه چربی را انتخاب کنید. اگر پوست چربی دارید، ضد آفتابهایی بر پایه ژل یا الکل بخرید.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از کرم ضد آفتاب تالگو دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma