پالس های XBODY چیست ؟

.پالس های الکتریکی تولید شده به وسیله دستگاه ایکس بادی از طریق کابل به الکترودهایی که بر بر روی تراز پوست و بر بر روی عضله‌ها قرار گرفتهاند. آموزش EMS ایکس بادی XBODY چیست علاوه بر این، هر جلسه تمرینی ایکس بادی زمان کمی را از مادران جوان می‌گیرد که در کنار گوشه و کنار دوستانه این ورزش را به مورد قابل قبولی برای ما‌درها تبدیل میکند. طی هر جلسه تمرینی ایکس بادی به عامل به کار گیری موءثر و بهینه عضلات تعدادی برابر ورزش عادی انرژی مصرف میشود. ایکسبادی حساس استفاده از این تمرینات میتواند به طور مختص ماهیچه ها Deep seated essential stabilizing (تثبیت کننده) و عضله‌ها پوسچر که از ستون فقرات، لگن، کمربند شانه، زانوها و پاها پشتیبانی می نماید را فعالکند که همین خویش یاری دوچندان متعددی به بهبود طریق ایستادن می کند. تمرینات ایکسبادی میتواند به مادرها امداد کند تا پس از وضع حمل دوباره تناسب اندام خودشان را بدست آورند. در این شیوه از دانش Electric Muscle (تحریک الکتریکی عضلات) استعمال می شود که به اختصار به آن EMS نیز می گویند. ورزش با ایکس بادی نه صرفا می تواند عضلات عمیق اسکلتی را فعال کند بلکه به بهبود کارایی عضله‌ها و استخوان هایی که تن را راست نگه می دارا‌هستند نیز یاری می کند.

 

در اخیر سفارش می کنیم در صورتی که قصد دارید از طریق متد ایکس بادی، ورزش کنید و به اندام ایده آل خود برسید مطلقا پس از مطالعه و تحقیق این شیوه را امتحان کنید. چنانچه شما نیز از جمله اشخاصی می‌باشید که حیاتی مشکلات دارای ربط کلیدی سیستم اسکلتی دست و پنجه نرم می کنید تمارین ایکس بادی به کمتر این درد امداد اکثری می کند. انقباض عضلانی یکی از موثرترین روشهایی است که می تواند در جنگ حساس سلولیت و مشکلات پوستی مشابه آیتم استفاده قرار گیرد. همین متد به معنای تحریک الکترونیکی عضلات است.در همین طریق دستگاه پالسهای الکترونیکی را به شکل مستقیم به عضلات ارسال میکند.سرعت چربی سوزی این ورزش ۳ برابر ورزشهای دیگر است. در هر جلسه تمرین دارای ایکس بادی چربی سوزی سرعت بالا می شود ( مصرف حدود ۲۵۰۰ کالری) که می تواند کاهش سایز و لاغری را توجیه کند. چنانچه می خواهید نتایج ایکس بادی را مشاهده نمایید علاوه بر شرکت در جلسات ورزشی بایستی به موارد دیگری هم توجه کنید، از گزاره این‌که در بین جلسات می بایست ۴۸ ساعت روزگار به جهت ریکاوری عضلات اختصاص داد. کلیه شرایط قبل از شروع تمرین باز‌نگری می شوند و در صورتی که محدودیتی وجود داشته باشد در حیث گرفته می شود.

 

 

دستگاه لاغری ایکس بادی این متد پر بازده اهمیت کمتر چربی های موضعی سبب تغییر و تحول سایز حتی در جلسات ابتدایی می شود. ارتقاء روند عضله سازی و چربی سوزی در این نحوه به دلیل اخذ پالس های الکتریکی مضاعف پرسرعت خیس از روش های سنتی صورت می دهد. سازمان طعام و داروی آمریکا نیز نگرانی خود را از عوارض EMS به عامل به کار گیری بی راه و بیش از حد مجاز، اعلام کرده است البته این دستگاه و متد را رد نکرده میباشد بلکه سفارش های اضطراری را مطرح نموده است. جلسات ایکس بادی معمولا ۲۰ دقیقه هست و شما در این مدت زمان حدود دربین ۵۰۰ تا ۷۰۰ کالری رامیسوزانید و 48 ساعت آن‌گاه از ورزش به استدلال ریکاوری ماهیچه‌ها ،حدود ۱۸۰۰ کالری می سوزانید. ایکس بادی در سلامت دستگاه قلبی عروقی، تنظیم قند خون، کاهش چربی احشایی، تقویت عضلات اسکلتی، پیشگیری از تحلیل قوای بدنی در سنین بالا، بهبود پوست و همچنین در شادابی روحیه افراد زیاد موثر است.

 

 

در ایکس بادی علاوه بر دستگاه نیاز به لباس ایکس بادی منحصر به فرد میباشد تا پالس های الکتریکی از الکترود ها و کابل های تعبیه شده در آن بر عضله‌ها تن برسند و فرآیند چربی سوزی و عضله سازی را تسریع کنند. اگرچه درباره اثرات و نتیجه های ایکس بادی مطالعات عالی و قابل اتکا مقداری شکل گرفته هست البته کاهش گزارشی مبنی بر وجود عوارض و معایب آن منتشر شده است. بارداری و پس از آن زایمان، خیر صرفا بیشتر وزن زیادی به مادر تحمیل می کند بلکه تناسب اندام او را هم پایین اثر گذاری قرار می دهد البته دارای ایکس بادی دستیابی به اندام ایده آل رویایی هست که پر سرعت محقق می شود. در چهار آگوست 2015 یک مرد 20 ساله به علت تمرینات شدید ای ام اس طی یک جلسه بدنسازی در بیمارستان تحت محاسبه قرار گرفت.رابدومیلیزی تشخیص دیتا شد و به مدت 5 روز مهم تزریق درون وریدی 0.9٪ سالین درمان شد.رابدومیولیز، تجزیه بافت عضلانی است که فیبر عضلانی را به خون منتقل می کند و به طور بالقوه سبب ساز از میان رفتن همه ها می شود. هنگامی که عضله ها فعالیت می نمایند چگالی داخلی به شدت تحریک می شود و جریان خون ارتقاء یافته که این امر سبب اثر مثبت بر روی پوست و ارتقا هماهنگی بدن شده و همینطور سلولیت به طور موثری کمتر می یابد به طوری که پس از تمرین شما احساس متانت و شادابی خواهید کرد.