[ad_1]

معاون رئیس جمهور مایک پنس پس از انتخابات 3 نوامبر ، در اولین جلسه عمومی جلسه ویژه گروه ویژه ویروس کرونا ، هرگونه استعاره ای را که در همه گیری مشاهده کرد ، دور ریخت ، اما سرانجام بدون توجه به س fromالات جلسه خبرنگاران ، از اتاق جلسات کاخ سفید خارج شد.

“همانطور که رئیس جمهور ترامپ اغلب می گوید ،” با دیدن این خط پایان ، چراغی در انتهای تونل مشاهده می کنیم. و در اینجا شما باید شواهدی را مشاهده کنید که نشان می دهد ما از رو گوشه بیرون می رویم تا روزی که برای مردم آمریکا واکسن بزنیم. ” “همه ما در این امر با هم هستیم ، و همانطور که بارها و بارها از این تریبون بارها و بارها گفته ام ، من می دانم که با کمک مردم آمریکا ، با پزشکان و پرستاران شگفت انگیز و اولین پاسخ دهندگان ، با مشارکت انحصاری با فدرال و ایالت و مقامات محلی بهداشت ، و به یاری خدا ما این مسئله را پشت سر خواهیم گذاشت و با هم بر آن غلبه خواهیم کرد.

نه پنس و نه رئیس جمهور ترامپ پس از پیروزی رئیس جمهور منتخب جو بایدن از مطبوعات کاخ سفید س Whiteال نکردند. از آن زمان ، موارد جدید COVID-19 در سراسر کشور 77 درصد افزایش یافته است و مرگ و میر ناشی از این بیماری در ایالات متحده بیش از 251،900 است. مبارزه با همه گیری – به ویژه پیشرفت حاصل شده در مورد واکسن در چارچوب عملیات دولتی “سرعت پیچ”.

وقتی خطوطش را بست ، دفتر خود را بست و از تریبون پا شد. اما پس از ارائه سخنرانی های پنس ، دکتر دبورا بیرکس ، دکتر آنتونی فاوسی ، مدیر CDC رابرت ردفیلد ، وزیر بهداشت و علوم انسانی الکس هازارد ، رهبران نظامی و یک متخصص بهداشت روان ، خبرنگاران ناامیدی خود را ابراز داشتند.

عصبانیت پنس از امتناع از اجازه دادن به خبرنگاران برای پرسیدن س ofالهای گروه کاری انباشته با تعداد ناامیدکننده گزارش شده در ایالات متحده. در روز چهارشنبه ، 172391 مورد جدید ویروس و 1923 مورد مرگ جدید گزارش شده است.

در ابتدای جلسه توجیهی ، پنس اذعان کرد که “ما شاهد افزایش موارد و بستری شدن در بیمارستان هستیم” ، اما او تا حد زیادی نسبت به احتمال واکسنی خوش بین است که به گفته وی “در عرض چند هفته کوتاه” خوشبین است. حداقل دو واکسن نامزد در کارآزمایی های کلینیکی بزرگ ، کارآیی بهتر از 95 درصد را نشان داده اند.

ارزیابی هوشیارانه تری از چالشهای پیش روی کشور به بیرکس سپرده شد ، که طی هفته ها در جلسات عمومی دیده نشده است.

بیرك با ارائه نمایش اسلایدی ناخوشایند در تشریح افزایش موارد و بستری شدن در بسیاری از كشورها ، افزود: “در واقع وقت آن است كه از همه آمریكایی ها بخواهیم كه بیشتر مراقب باشند” ، افزود: “این موارد بیشتر است ، قبلاً دیده بودیم “

بیرکس گفت که میزان آزمایش ویروس کرونا در این کشور به “حدود 10 درصد” رسیده است. این دو برابر نرخ هدف تعیین شده توسط متخصصان بهداشت برای دولت ها برای حذف ایمن محدودیت های ویروس کرونا است.

بیرك گفت: “مردم ویروس را شیوع می دهند زیرا نمی دانند كه آلوده شده اند.” وی افزود: بنابراین مردم در محیط داخلی جمع می شوند ، همه افراد سالم به نظر می رسند ، اما ممكن است در بین افرادی كه قبلاً آلوده شده اند ، هیچ علامتی ندارند و ندانسته ویروس را به دیگران منتقل می كنند ، وجود دارد.

بعد از شکرگذاری ، بیرکس خاطرنشان کرد که اجتماعات بزرگ داخل منزل به ویژه خطرناک است ، زیرا داده ها نشان می دهد که “بیش از 50 درصد افراد ، به ویژه افراد زیر 35 سال ، می توانند آلوده شوند.”

واشنگتن ، دی سی - 19 نوامبر: مایک پنس ، معاون رئیس جمهور ایالات متحده ، در جلسه مطبوعاتی کاخ سفید کاخ سفید در جلسه توجیهی کاخ سفید جیمز بردی در 19 نوامبر سال 2020 در واشنگتن سخنرانی کرد.  کاخ سفید اولین توجیهیه خود در مورد گروه ویژه ویروس کرونا را پس از ماهها با گسترش موارد COVID-19 در سراسر کشور قبل از روز شکرگذاری برگزار کرد.  (عکس از تاسوس کاتوپودیس / گتی ایماژ)
معاون رئیس جمهور مایک پنس روز پنجشنبه در جلسه مطبوعاتی گروه ویژه کاخ سفید درباره ویروس کرونا صحبت کرد. (عکس از تاسوس کاتوپودیس / گتی ایماژ)

فاوسی در اظهارات خود سعی کرد تا به آمریکایی ها ، که بسیاری از آنها نسبت به اصرار دولت مبنی بر تولید واکسن در زمان رکورد ، نسبت به ایمن بودن واکسن تردید دارند ، اطمینان دهد.

فائوسی گفت: “تنها راه برای دستیابی به یك برنامه م isثر این است كه افراد واكسن می زنند.” “آیا خیلی سریع بود؟” “آیا واقعاً بی خطر است و واقعاً م effectiveثر است؟” روند سرعت به هیچ وجه ایمنی یا یکپارچگی علمی را به خطر نمی اندازد. “

یاهو نیوز / نظرسنجی YouGov در ماه سپتامبر نشان داد که فقط 32 درصد از آمریکایی ها قصد واکسیناسیون COVID-19 را دارند. اما از آن زمان که مرگ و میرها به شدت افزایش یافته است ، نظرسنجی گالوپ که روز سه شنبه منتشر شد نشان داد 58 درصد آمریکایی ها مایل به دریافت این واکسن هستند. تخمین ها متفاوت است ، اما بیشتر متخصصان اپیدمیولوژی معتقدند که آستانه “ایمنی گله” که از کل جمعیت محافظت می کند ، میزان تلقیح حداقل 60 تا 70 درصد است.

با این حال ، قبل از ورود واکسن ، فاوسی گفت که ایالات متحده “در حالی که منتظر می مانیم کمک کند ، اقدامات بهداشت عمومی را دو برابر می کند.” وی پیش بینی می کند که موارد با اولویت بالا – احتمالاً کارگران بهداشتی و پرخطر – می توانند واکسن را “تا پایان دسامبر” شروع کنند.

هازارد در بیانیه ای گفت كه Pfizer ، یكی از دو شركت در حال انجام آزمایشات بالینی مرحله III ، روز جمعه درخواست استفاده اضطراری از واكسن خود را خواهد كرد. هازارد افزود: “انتظار داریم مدرن را به زودی ببینیم.”

هازارد نیز با تمجید از ترامپ ، سعی کرد بر نکات مثبت تأکید کند.

هازارد گفت: “ما امروز خیلی بهتر از ماه ها قبل هستیم.” پیام من به مردم آمریکا این است كه با ما در ارتباط باشند.

در حالی که پنس قول داده بود كه یك شبكه توزیع می تواند حمل واكسن را به سراسر كشور یك روز پس از تأیید FDA آغاز كند ، او همچنین اذعان كرد كه می تواند “در چند هفته كوتاه” باقی بماند.

معاون رئیس جمهور ، که در ماه ژوئن به اشتباه اعلام کرد که موج دوم عفونت های ویروس کرونا وجود نخواهد داشت ، تا حدی اطمینان مبهمی به کشور با بیشترین تعداد قربانیان در جهان ارائه داد.

وی گفت: “آمریكا هرگز آمادگی بهتری برای مبارزه با این ویروس نداشته است.”

_____

بیشتر بخوانید از یاهو نیوز:[ad_2]

منبع: fizik-news.ir