چگونه بازی هاکی فلوریدا به یک رویداد COVID-19 “Super Distributor” تبدیل شد


واشنگتن – بر اساس مطالعه جدید مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها که روز پنجشنبه منتشر شد ، پس از یک بازی هاکی تفریحی در تامپا ، بیش از ده نفر به ویروس کرونا آلوده شده اند. این بازی که در تاریخ 16 ژوئن برگزار شد ، منجر به بستری شدن در بیمارستان یا مرگ وی نشد. اما این یکی از معدود موارد مستند شیوع ویروس های ناشی از یک رویداد ورزشی است.

بازیکنان از ماسک صورت استفاده نکردند ، که احتمالاً در عفونت آنها نقش داشته است.

در مطالعه جدید دقیقاً محل وقوع این بازی مشخص نشده است ، فقط این که زمین بازی در جایی از منطقه تامپا بسته شده است. شرکت کنندگان 22 مرد در سنین 19 تا 53 سال هستند. دو قاضی ، یک تماشاگر و حداقل یک کارمند پیست حضور داشتند.

سه روز پس از بازی ، مقامات بهداشتی فلوریدا مطلع شدند که یکی از بازیکنان از روز بعد از بازی از “تب ، سرفه ، گلو درد و سردرد” شکایت کرده است. وی به عنوان بیمار شاخص در نظر گرفته می شود – یعنی کسی که دیگران را آلوده کرده است.

سخنان فرماندار رون دسانتیس در یک میزگرد با رهبران پارک موضوعی در مورد پروتکل های ایمنی و تأثیر همه گیر ویروس کرونا ، چهارشنبه 26 آگوست 2020 (جو بوربانک / اورلاندو سنتینل / TNS از طریق گتی ایماژ)
فرماندار فلوریدا رون دسانتیس در یک میزگرد با رهبران پارک در مورد بیماری ویروس کرونا در تاریخ 26 اوت (جو بوربانک / اورلاندو سنتینل / TNS از طریق گتی ایماژ)

این عفونت ها احتمالاً ممکن بود زیرا طبق تحقیقات بعدی ، “ماسک های پارچه ای صورت برای کنترل بیماری در رختکن یا در طول بازی استفاده نشده بودند”. پرزیدنت ترامپ مرتباً از استتار سوuses استفاده می کند ، مانند رون دسانتیس ، فرماندار جمهوری خواه فلوریدا.

در طول بازی هاکی ، فلوریدا یکی از بدترین شیوع ویروس کرونا را تجربه کرد. DeSantis به دلیل کوچک شمردن شدت شیوع ، پنهان کردن آماری که دامنه واقعی آن را نشان می دهد و ترویج ایده هایی مانند “مصونیت گله” که جامعه علمی آنها را رد کرده است ، مورد انتقاد گسترده قرار گرفته است.

طی چند روز آینده ، هشت هم تیمی بیمار شاخص “علائم و نشانه های COVID-19 را تجربه کردند.” همینطور پنج بازیکن از تیم حریف و همچنین یک کارمند در زمین اسکله. اعتقاد بر این است که همه آنها از ایندکس بیمار که در طول بازی “بدون علامت” بود ، بیمار شدند.

COVID-19 بیماری ناشی از ویروس کرونا است. این تقریباً 16000 نفر را در فلوریدا کشته است ، اگرچه DeSantis در بیشتر بهار شکست خود را توسط ویروس کرونا جشن می گرفت. در عوض ، تعداد عفونت های COVID-19 در این ایالت در بیشتر تابستان افزایش یافته است.

به نظر می رسد عدم وجود صورت و طراحی داخلی ترکیبی ناخوشایند است. محققان CDC نتیجه گیری كردند: “زمین یخ محلی را فراهم می كند كه احتمالاً برای انتقال COVID-19 به عنوان یك محیط داخلی كه تنفس عمیق روی می دهد و افراد در نزدیكی یكدیگر قرار دارند ، مناسب باشد.”

آنها همچنین به مطالعه ای که توسط محققان ایتالیایی انجام شده است ، اشاره می کنند که می گوید: “در طی ورزش های سنگین ، می توان سطح بالایی از انتشار ویروس ها را در هنگام تنفس دهانی به دست آورد.”

تعریف مشخصی از شخص یا رویداد “توزیع کننده بیش از حد” وجود ندارد. به طور متوسط ​​بیمار مبتلا به COVID-19 2.5 نفر را آلوده می کند ، مقداری که R0 یا “r-nich” شناخته می شود. به این ترتیب ، فردی که 14 نفر دیگر را آلوده می کند ، به عنوان یک شیوع دهنده خاص بیماری واجد شرایط است. محققان تخمین زده اند که حدود 20 درصد از این عوامل نسبی در 80 درصد موارد نقش دارند.

متخصصان بهداشت از 1 اکتبر 2020 در اورلاندو ، فلوریدا ، ورود مردم را به سایت آزمایش موقت COVID-19 در پارک شرق اورنج کانتی تبریک می گویند.  (پل هنسی / NurPhoto از طریق گتی ایماژ)
کارگران بهداشتی در محل آزمایش COVID-19 در اورلاندو در تاریخ 1 اکتبر (پل هنسی / NurPhoto از طریق گتی ایماژ)

محققان CDC گفتند که این بازی هاکی “پتانسیل گسترش بیش از حد یک رویداد ، به ویژه با ادامه انتقال COVID-19 به جامعه” را ایجاد می کند. آنها این بازی را یک رویداد هوایی نمی دانند ، اگرچه به نظر می رسد که معیارهای لازم را داشته باشد.

مراسم اخیر کاخ سفید باغ گل رز برای نامزد دیوان عالی کشور امی کانی بارت نیز یک رویداد “فوق العاده” بود که دامنه آن به دلیل تلاش های پیگیرانه برای پیگیری کاخ سفید هنوز مشخص نیست.

معنی همه اینها برای ورزش های حرفه ای مشخص نیست. در فصل بسکتبال حرفه ای که به تازگی به پایان رسیده است ، موردی از ویروس کرونا وجود ندارد ، با بازیکنانی که در یک محیط کاملاً کنترل شده زندگی می کنند و آزمایش های مکرر ویروس کرونا را انجام می دهند. سایر لیگ ها ضعیف تر بودند و بنابراین موارد بیشتری از ویروس کرونا مشاهده شد.

اگرچه به نظر می رسد ورزشکاران دارای سلامتی هوازی هستند ، که باعث می شود آنها کمتر در معرض آسیب تنفسی ویروس کرونا قرار بگیرند ، اما در معرض خطر بیشتری برای ابتلا به بیماری قلبی مزمن هستند. این اختلال یکی از بسیاری از بیماری های ویروس کرونا دراز مدت است که محققان تازه فهمیده اند.

_____

بیشتر بخوانید از یاهو نیوز:


منبع: fizik-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes