کاخ سفید اذعان می کند که بیماری همه گیر COVID “نهایی” ذکر شده به عنوان دستاورد ترامپ “بد گفته” است.


کاخ سفید روز چهارشنبه اذعان کرد که این گزارش ، “پایان همه گیری COVID-19” یکی از دستاوردهای دولت ترامپ ، “ناقص است”.

آلیس فرح ، مدیر ارتباطات کاخ سفید به فاکس نیوز گفت: “من فکر می کنم متن آن ضعیف بود.” “هدف این بود که بگوییم هدف ما پایان دادن به ویروس است.”

روز سه شنبه ، دفتر علم و فناوری کاخ سفید گزارشی 62 صفحه ای منتشر کرد که آنچه “برجسته” در “پیشبرد رهبری جهانی آمریکا در علم و فناوری” طی چهار سال گذشته “برجسته” خوانده است ، ارائه شده است. پایان بیماری همه گیر COVID-19 در میان آنها بود.

همه گیری تمام نشده است.

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده در طی یک راهپیمایی پیش از انتخابات در فرودگاه بین المللی فرودگاه متروپولیتن در تاریخ 27 اکتبر 2020 در لانسینگ ، میشیگان ، هزاران هوادار را خطاب کرد.  (تراشه Somodevila / گتی ایماژ)
رئیس جمهور ترامپ روز سه شنبه در لانسینگ ، میشیگان تجمع کرد. (تراشه Somodevila / گتی ایماژ)

پرزیدنت ترامپ ضمن دفاع از کار خود با بیماری همه گیر ، بارها سعی کرده است که اهمیت ویروس را نادیده بگیرد. در آخرین نظرسنجی یاهو نیوز / YouGov ، 62 درصد آمریکایی ها “مدیریت COVID” را “شکست بزرگی” برای دولت توصیف کردند. دقیقاً نیمی از این تعداد آن را “یک دستاورد بزرگ” توصیف کردند.

با ادامه روند رشد موارد در غرب میانه بالا ، از جمله کشورهایی که انتظار می رود ترامپ به راحتی پیروز شود ، رئیس جمهور شکایت کرده است که رسانه ها بیش از آنکه به دستاوردهای وی بپردازند ، روی پوشش شیوع تمرکز دارند.

“Covid ، Covid ، Covid شعار منفرد اخبار جعلی رسانه لام استریم است” او روز چهارشنبه توییت کرد. “آنها در مورد چیز دیگری صحبت نخواهند کرد تا 4 نوامبر ، زمانی که انتخابات (امیدوارم!) به پایان برسد. سپس درمورد پایین بودن میزان مرگ و میر ، بسیاری از اتاق های بیمارستان و آزمایشات زیادی برای جوانان صحبت خواهیم کرد. “

حتما بخوانید:
بازیابی اطلاعات هارد،مرکز ریکاوری انواع هارد اکسترنال و اینترنال کانون بازیابی اطلاعات

بیش از 226000 آمریکایی بر اثر عوارض مرتبط با COVID-19 جان خود را از دست داده اند و بیش از 8.6 میلیون نفر از زمان شیوع این بیماری آلوده شده اند.

و مقامات بهداشتی در چندین ایالت ، از جمله آیداهو ، تگزاس و یوتا ، می گویند بیمارستان ها ظرفیت یا بیشتر دارند.

ترامپ همچنین به دروغ گفت که ایالات متحده “ویروس کرونا” را “گرد می کند”. هفته گذشته ، این کشور با ثبت 83757 مورد در 23 اکتبر ، رکورد روزانه جدیدی را در مورد ویروس کرونا ثبت کرد.

فاکس سعی کرد اظهارات رئیس جمهور را برای فاکس توضیح دهد.

وی گفت: “ما هنوز درگیر یک بیماری همه گیر هستیم.” “ما در گوشه و کنار هستیم ، و منظور ما از این کار این است که با درمانگران عجله داریم ، در بهترین مکان برای درمان ویروسی هستیم که تاکنون بوده ایم.”

_____

بیشتر بخوانید از یاهو نیوز:
منبع: fizik-news.ir