کاخ سفید از فاوسی در برابر حملات علیه ایمیل های تازه صادر شده دفاع می کند


واشنگتن – کاخ سفید در کنار بهترین مشاور پزشکی رئیس جمهور بایدن ، دکتر آنتونی فاوسی قرار دارد ، این بار در مورد آخرین حملات به سمت راست ، این بار به دلیل تعدادی از نامه های الکترونیکی اخیر ارسال شده در طی شیوع ویروس کرونا ویروس کرونا در سال 2020.

ایمیل های ارسالی به رسانه ها به عنوان بخشی از درخواست قانون آزادی اطلاعات نشان می دهد که فاوسی در روزهای ابتدایی همه گیری ، وقتی که به شخصیتی عمومی در پاسخ دولت ایالات متحده تبدیل شد ، جهت گیری کرد. منتقدان فاوسی ادعا می کنند که محتوای نامه های الکترونیکی هم اکنون ثابت می کند که مدیر انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی مردم را در مورد منشا بحث برانگیز ویروس COVID-19 گمراه کرده است.

سخنگوی کاخ سفید ، جن پساکی ، روز پنجشنبه در جلسه توجیهی گفت: “رئیس جمهور و دولت معتقدند که دکتر فاوتسی نقشی باورنکردنی در کنترل همه گیری ایفا کرد ، زیرا در طول همه گیری صدای مردم بود.”

آنتونی فاوسی

دکتر آنتونی فاوسی در جلسه سنا در ماه مه. (سارا سیلبیگر / UPI / بلومبرگ از طریق گتی ایماژ)

فاوسی هنوز در مورد این ایمیل ها اظهارنظر علنی نکرده است ، اگرچه در ماه آوریل از خود در برابر چنین انتقادهایی دفاع کرد.

او در آن زمان به فاکس نیوز گفت: “من برای آنها نمادی از آنچه دوست نداشتند در هر کاری که با چیزهایی که با آنها در تضاد بودند ، چیزی خارج از قلمرو آنها دوست نداشتند ، دوست نداشتند.”

در اواخر ماه مه ، بایدن آژانس های اطلاعاتی خود را به تحقیق در مورد منشا ویروس “از جمله اینکه آیا از تماس انسان با یک حیوان آلوده یا یک حادثه آزمایشگاهی ناشی شده است” در چین هدایت کرد. او ظرف 90 روز ، نزدیک به پایان ماه آگوست ، درخواست گزارش کرد.

حتما بخوانید:
انتقادات از واکنش بایدن به لغو حکم رو چقدر منصفانه است؟

فاوسی مدت هاست که در جنگ فرهنگی COVID به دلیل حمایت از ماسک پوشیدن ، از جمله اقدامات دیگر برای مبارزه با ویروس ، مورد انتقاد قرار گرفته است.

“او كلاهبردار بود. کلاهبرداری گسترده نامه الکترونیکی اخیر به دکتر فاوسی از و به این موضوع کاملاً واضح است. ” توییت سناتور رند پل ، R-Ky. ، با استناد به وب سایت محافظه کار Twitchy.

رئیس جمهور پیشین دونالد ترامپ روز چهارشنبه بیانیه ای صادر کرد و با استناد به ایمیل ها و انتقاد از فاوسی.

پسکی گفت که بایدن از محتوای ایمیل های منتشر شده فاوسی بی اطلاع بود و خاطرنشان کرد که عمر بسیاری از آنها حداقل یک سال و نیم است

پسکی گفت: “وی یک دارایی مسلم در واکنش همه گیر کشورمان است” ، اما بدیهی است تجدیدنظر در ماهیت ایمیل های 17 ماه پیش برای من چندان سودآور نیست.

____

بیشتر بخوانید از یاهو نیوز:
منبع: fizik-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma