[ad_1]

واشنگتن- برخی از بزرگترین اتحادیه های کارگری فدرال این کشور در واکنش به آخرین فرمان کاخ سفید که مستلزم واکسیناسیون علیه کارکنان و پیمانکاران فدرال علیه کووید -19 است ، اختلاف نظر دارند.

سخنگوی سفید گفت که فرمان اجرایی ، که بایدن پس از اظهار نظر در مورد ویروس کرونا ، پنجشنبه بعد از آن امضا می کند ، به مدیران فعلی فدرال 75 روز فرصت می دهد تا قبل از شروع “اقدامات انضباطی تدریجی” واکسینه شوند. پنج شنبه.

جن ساکی سخنگوی کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی کاخ سفید در 9 سپتامبر 2021 در واشنگتن صحبت کرد.  (کوین دیچ / گتی ایماژ)

جن پساکی سخنگوی کاخ سفید روز پنجشنبه در کاخ سفید. (کوین دیچ / گتی ایماژ)

این آخرین نسخه بخشی از استراتژی چندجانبه متحول کاخ سفید در مورد ویروس کرونا است. در اوایل تابستان امسال ، بایدن دستور واکسیناسیون فدرال را اعلام کرد که به افرادی که مایل به واکسیناسیون نیستند اجازه می دهد در عوض الزامات دقیق آزمایش و پوشش را بپذیرند.

در حال حاضر فدراسیون کارکنان ملکی آمریکا ، بزرگترین اتحادیه فدرال ملی با بیش از 300.00 عضو ، در حالی که همه مقامات فدرال را تشویق می کند تا از تیراندازی خودداری کنند ، اما با کاخ سفید مواضع سختی نشان می دهد و می گوید که می خواهد با دولت بر سر حکم مذاکره کند. به این گروه پس از اعلام بایدن در ماه ژوئیه تماس های مشابهی برقرار کرد.

“داده ها روشن است. “اورت کلی” رئیس AFGE پنجشنبه قبل از اظهارات بایدن نوشت: “واکسیناسیون فقط بهترین راه برای پایان دادن به این همه گیری نیست ، این بهترین راه برای محافظت از یکدیگر در محل کار است.”

اما وی اصرار داشت که “در صورت لزوم ، چنین تغییراتی باید با نهادهای مذاکره کننده ما توافق شود.”

“به زبان ساده ، کارگران شایسته صدایی در شرایط کار هستند. هیچکدام از این مواضع تغییر نکرده است. “کلی ادامه داد. “ما انتظار داریم که قبل از اجرا در مورد این تغییر به توافق برسیم و از همه کسانی که قادر به واکسیناسیون هستند به محض انجام این کار درخواست کنیم.”

هنگامی که از طریق ایمیل دریافت شد ، فدراسیون ایالات متحده ، کارکنان شهرستان و شهرداری ، بزرگترین اتحادیه ، که تقریباً 1.3 میلیون کارگر دارد ، یاهو نیوز را به بیانیه کلی موکول کرد.

اورت کلی ، خزانه دار ملی AFGE ، در کنفرانس فدراسیون کارکنان دولت (AFGE) آمریکا در مورد بسیج قانونگذاری و مردمی در واشنگتن ، ایالات متحده ، روز دوشنبه 10 فوریه 2020 (آماندا آندره رودز) / بلومبرگ از طریق سخنرانی گتی ایماژ)

اورت کلی ، خزانه دار ملی AFGE ، در کنفرانس فدراسیون کارکنان ملکی آمریکا (AFGE) در زمینه قانونگذاری و بسیج درجه در واشنگتن ، ایالات متحده ، دوشنبه 10 فوریه 2020 (آماندا آندره رودز) / بلومبرگ از طریق گتی ایماژ)

اتحادیه کارگران پست ایالات متحده ، یکی دیگر از اتحادیه های رو به رشد که نماینده بیش از 300،000 کارمند خدمات پست ایالات متحده و بازنشستگان است ، دوره اولیه بایدن را در ماه ژوئیه رد کرد. این گروه هنوز بیانیه ای در مورد دستور اجرای دقیق تر نداده است و فوراً به درخواست اظهار نظر پاسخ نداده است.

APWU در جولای گفت: “اگرچه مدیریت APWU به تشویق کارگران پست برای واکسیناسیون داوطلبانه ادامه می دهد ، اما این وظیفه دولت فدرال نیست که واکسیناسیون را به کارمندانی که ما نمایندگی می کنیم اعمال کند.”

اتحادیه کارگری فدرال کوچکتر آمادگی خود را برای پذیرش تغییرات جدید اعلام کرده است.

اتحادیه خزانه داری ملی ، گروهی متشکل از 150 هزار کارگر فدرال ، روز پنجشنبه گفت کاخ سفید “حق قانونی” دارد که دستور اجرایی لازم برای واکسیناسیون را صادر کند.

تونی ریاردون ، رئیس NTEU در ایمیلی به یاهو نیوز گفت: “NTEU اجرای این سیاست را در آژانس هایی که ما کارکنان آنها را نمایندگی می کنیم از نزدیک زیر نظر خواهد داشت.”

NTEU قبلاً بر تمدید دورکاری برای محافظت از کارکنان خود در برابر مذاکره با Covid-19 در محل کار تاکید کرده بود.

سرویس پزشکی پیشگیرانه ، گروهبان ارشد NCOIC ، دمتریوس روبرسون ، در 9 سپتامبر 2021 در فورت ناکس ، کنتاکی ، یک واکسن علیه COVID-19 را به یک سرباز تزریق کرد.  (جان گیلاس / گتی ایماژ)

سرویس پزشکی پیشگیرانه ، گروهبان ارشد NCOIC ، دمتریوس روبرسون ، در 9 سپتامبر 2021 در فورت ناکس ، کنتاکی ، یک واکسن علیه COVID-19 را به یک سرباز تزریق کرد. (جان گیلاس / گتی ایماژ)

کاشی سفید جزئیات مربوط به اجرای رهبری هر آژانس را ذکر می کند ، رویکردی که به احتمال زیاد اتحادیه های نمایندگی فردی را مجبور می کند تا اتحادیه های فدرال بین بخش های بزرگ ، بخش عمده ای از مذاکرات را انجام دهند. اگر می خواهند مذاکره کنند اتحادیه ها باید شبانه روزی کار کنند ، زیرا دوره واکسیناسیون در کاخ سفید در ماه دسامبر به پایان می رسد.

و Psaki پیامدهای تناقض رهبری را آشکار کرد.

پساکی گفت: “استثنائات محدودی به دلایل قانونی وجود دارد: معلولیت یا اعتراضات مذهبی” ، و افزود که هر کارگری که از آن پیروی نکند ، “فرایند استاندارد منابع انسانی را که شامل مشاوره و اقدامات انضباطی است” طی خواهد کرد.

او گفت: “امیدوارم به آنجا نرسد.”

____

بیشتر از یاهو نیوز بخوانید:

[ad_2]

منبع: fizik-news.ir