[ad_1]

واشنگتن – جمعه ، سخنگوی کاخ سفید روز جمعه گفت ، همه مدارس باید برای آموزش شخصی باز باشند ، نگرانی در مورد گزینه دلتا ویروس کرونا را رد کرد ، که به طور بالقوه می تواند دانش آموزان آمریکایی را به یک سال دیگر از راه دور آموزش دهد.

پسکی در طی یک جلسه مطبوعاتی در کاخ سفید گفت: “برنامه ما و هدف ما و آرزو و تعهد ما این است که به جلو حرکت کنیم و اطمینان حاصل کنیم که 100 درصد مدارس در سراسر کشور باز است” ، و افزود که گزینه Delta – که بیشتر قابل انتقال است ، اما لزوماً باعث موارد شدیدتر COVID-19 نمی شود – “دستورالعمل های بهداشت عمومی ما را تغییر نداده است.”

در اوایل این ماه ، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها دستورالعمل هایی را صادر کردند که به شدت از بازگشت به دستورالعمل های شخصی حمایت می کرد. دکتر CDCEL WALENSKY مدیر CDC به یاهو نیوز گفت که “این امر به یادگیری کامل ، شخصی و ایمن برای همه مدارس متکی است.”

پسکی روز جمعه اذعان کرد که “از سرگیری کامل کار کاخ سفید در نهایت باید توسط مناطق مدارس به پایان برسد.” نه دولت فدرال و نه CDC سرانجام کنترل بازگشایی مدارس را کنترل نمی کنند. این تصمیمات در سطح ایالت یا حتی محلی است و ممکن است نتیجه توسعه سیاسی و همه گیر به دور از کاخ سفید باشد.

دانش آموزان

دانش آموزان مدرسه کاتولیک سنت مری جوزف در لا پوونته ، کالیفرنیا ، نوامبر 2020 (فردریک جی براون / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ)

همانطور که رئیس او ، رئیس جمهور بایدن ، معمولاً این کار را می کرد ، پساکی اظهار داشت که مدارس 122 میلیارد دلار در بسته امداد ویروس کرونا گرفتند که در اوایل سال جاری تصویب شد ، که به گفته وی “بودجه ای برای اقدامات تخفیف مدارس فراهم می کند. آنها می توانند در فرصت های فاصله اجتماعی سرمایه گذاری کنند. ترمیم دریچه های مورد نیاز برای بهبود تهویه. “

معلمان در سراسر کشور با اشاره به وضعیت جسمی وحشتناک مدارس آمریکایی خواستار بهبود هستند.

طبق CDC ، بیشتر مربیان آمریکایی واکسینه می شوند و تقریباً 8 میلیون نوجوان نیز واکسینه می شوند. با این حال ، کودکان زیر 12 سال هنوز مجوز واکسیناسیون ندارند و ممکن است ماهها قبل از تأیید لازم توسط سازمان غذا و دارو باشد.

طبق وب سایت تجزیه و تحلیل داده های Burbio ، حدود 28٪ از دانش آموزان سال تحصیلی 2020-21 را در یک کلاس ترکیبی به پایان می رسانند ، به این معنی که آنها فقط بخشی از هفته در مدرسه خصوصی تحصیل می کنند. از آنجا که بیشتر مناطق مدارس قصد دارند چنین ترتیباتی را کنار بگذارند ، کلاسهای درس پنج روز در هفته با ظرفیت کامل دوباره برگزار می شود.

سال گذشته ، به طور گسترده اتحادیه های صنفی معلمان مخالف بازگشت به کلاس بودند (و انتقاد کردند). آنها از آن زمان در حمایت از دستورالعمل های شخصی آمده اند ، اما اقدامات حفاظتی مانند بهبود تهویه و ماسک را درخواست کرده اند.

ملیسا مال من است

ملیسا موی ، معلم مدرسه دولتی در نیویورک ، به همراه دانش آموزانش. (مایکل لوخیسانو / گتی ایماژ)

آکادمی اطفال آمریکا استتار جهانی را برای دانشجویان توصیه می کند و محله های بزرگی مانند شیکاگو این راهنما را پذیرفته اند. “تدابیری که از دانش آموزان محافظت می کند هم از معلمان و هم از کارمندان محافظت می کند” ، دکتر سابق CDC ، دکتر تام فریدون در توییتر نوشت. “داده ها نشان می دهد که معلمان بیش از سایر کارگران اصلی در معرض خطر Covid نیستند. واکسیناسیون و اقدامات سختگیرانه ایمنی خطر را پایین نگه می دارد.

سیاست های مبدل سازی مدارس به صراحت در برخی از ایالت های دارای فرمانداران جمهوری خواه رد شده است. در میان آنها فرماندار فلوریدا رون دسانتیس است که انتظار می رود در سال 2024 کاندیدای ریاست جمهوری شود. “او این هفته در فلوریدا این کار را نمی کنیم.” . (دولت فدرال نمی تواند چنین حکمی را اجباری کند ، اما فقط آن را توصیه می کند.)

چشم پوشی فرماندار از قوانین جدید در مورد ماسک های مدارس زمانی صورت گرفت که فلوریدا مانند تابستان گذشته دوباره به کانون ویروس کرونا تبدیل شد. اوایل این هفته پسکی به موضع DeSantis در برابر ماسک روی آورد. وی گفت: “اگر من در فلوریدا پدر و مادری بودم ، این مسئله من را بسیار نگران می کرد.”

فریدن ، مدیر سابق CDC ، فراتر رفت و خواستار آن شد كه برخی از جمهوری خواهان استتار مدرسه را رد كنند “وحشت آور”.

____

بیشتر بخوانید از یاهو نیوز:[ad_2]

منبع: fizik-news.ir