[ad_1]

اگرچه تعداد رکورد واکسیناسیون COVID-19 در ایالات متحده گزارش شده است ، فقط 4.4 میلیون نفر در روز شنبه تزریق شده است ، این کشور هنوز شاهد افزایش موارد است. و از نگرانی های ویژه متخصصان بهداشت ، افزایش اخیر موارد در میان نوجوانان و کودکان است.

میزان ابتلا به ویروس کرونا در بین افراد 19 ساله و کمتر در میشیگان که به شدت تحت تأثیر قرار گرفته اند ، یک رکورد است و از یک ماه پیش بیش از چهار برابر شده است ، بر اساس آمارهای ایالتی منتشر شده در 6 آوریل.

دکتر روچل والنسکی ، مدیر مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها ، توجه به افزایش موارد در میشیگان و مینه سوتا در هفته گذشته را جلب کرد. والنسکی گفت: “در هر دو کشور ، نگرانی هایی در مورد انتقال ورزش جوانان وجود دارد – هم ورزش باشگاهی و هم ورزش مربوط به مدرسه.” وی افزود که با افزایش تعداد موارد در جامعه ، انتظار می رود شاهد افزایش موارد شناسایی شده در مدارس باشد ، اما سریع متوجه شد که این امر به دلیل ثبت نام در مدارس اجباری نیست.

“ما داده های کافی داریم که نشان می دهد وقتی مدارس حداقل 3 فوت فاصله دارند [between students]، اطمینان حاصل کنید که بچه ها از ماسک استفاده می کنند ، مطمئن شوید که ما ایستگاه های شستشوی دست داریم ، این تنظیماتی کاملاً ایمن هستند. ” اما وقتی صحبت از فعالیت های اجتماعی و تفریحی مانند ورزش های سازمان یافته و اردوهای تابستانی می شود ، این موارد را به عنوان یک خطر بزرگ برای ویروس کرونا نشان می دهد.

پاتل دلایل دیگری برای افزایش موارد در کودکان و نوجوانان ذکر کرد.

“ما می دانیم که این انواع ، به ویژه B.1.1.7 ، در ایالات متحده مسری تر و مسلط تر هستند ، بنابراین شما می توانید تصور کنید که آنها فقط همه را با سرعت بیشتری آلوده می کنند ، به خصوص کسانی که واکسینه نشده اند. .

واکسن برای استفاده گسترده در افراد زیر 16 سال هنوز برای استفاده اضطراری توسط سازمان غذا و دارو تأیید نشده است. با این حال ، Pfizer پس از تحقیقات نشان داد که 100٪ موثر در این گروه سنی است ، برای استفاده از واکسن خود در کودکان بین 12 تا 15 سال درخواست تأیید FDA کرده است.

پاتل گفت: “از آنجا كه اكثر افراد مسن ایمن شده اند ، می بینیم كه این انواع وارد بدنهایی می شوند كه ایمن سازی نشده اند و اینها كودكان كوچك تر هستند و این علائم می توانند با علائم مختلف ظاهر شوند.”

پاتل خاطرنشان كرد كه تلاش هاي كاهش در ابتداي همه گيري در حال حاضر در تعدادي از كشورها در حال سست شدن است. “این ترکیبی از احتمالاً این واقعیت است که کودکان قبلاً آلوده شده اند ، اما با سرعت بسیار پایین تر ، زیرا آنها در مدرسه نبودند. آنها در ورزش جوانان حضور نداشتند. ” “در ابتدا ، ما آزمایش منظم کودک را انجام نمی دادیم ، بنابراین من به همه هشدار می دهم که سعی نکنند آن را با یک سال قبل مقایسه کنند.”

پاتل گفت که به احتمال زیاد کودکان ناقل علائم بدون علامت هستند. “ما به یك واقعیت می دانیم كه این مورد در مورد كودكان بالای 12 سال صدق می كند … در سنین پایین ، ما شواهدی داشتیم كه نشان می داد كودكان زیر 12 سال بالای ویروس در بینی خود دارند ، حتی بدون علائم.”

در سویه های ویروس کرونا ویروس قبلی ، متخصصان دریافتند که موارد در مراکز مراقبت شبانه روزی یا مدارس عمدتا از طریق انتقال از بزرگسال به کودک است. اما پاتل گفت كه متخصصان اكنون مشاهده می كنند كه انتقال می تواند بین كودكان یا از كودكان به بزرگسالان انجام شود. “این در متن مدارسی است که استراتژی های تخفیف نداشته و آنها را اعمال نمی کنند ، مانند ماسک و مسافت ، همچنین ورزش های ارتباطی ، تیم های ورزشی جوانان و افرادی که جمع می شوند ، حتی اگر در خارج از منزل باشند.”

پاتل گفت به همین دلیل آمریکایی ها باید حتی در صورت واکسیناسیون کامل ، مراقب باشند و در خارج از خانه خود ماسک بزنند. و برای بزرگسالانی که می خواهند کودکان را در اردوگاه های تابستانی ثبت نام کنند ، توصیه می کند در مورد اقدامات تخفیف و پروتکل های آزمایش س askingال کنید: “شما نمی توانید نتیجه خود را از [the] ویروس کرونا ، اما می توانید مواردی را مشاهده کنید که هیچ علامتی ندارند و این می تواند بسیار مفید باشد. “

بیشتر بخوانید از یاهو نیوز:

[ad_2]

منبع: fizik-news.ir