کارشناسان والدین می گویند فرزندان شما باید کارهای هفتگی را انجام دهند – و برای انجام آنها دستمزد دریافت می کنند


عکس: کریگ اسکاربینسکی – تصاویر گتی

کلید تربیت فرزندان با رفتار خوب ، باهوش و با انگیزه چیست؟ این می تواند به سادگی یک سیستم کار و کمک هزینه باشد.

واگذاری تکالیف به فرزندان مزایای زیادی دارد: نه تنها برای بررسی موارد موجود در لیست کارهای خود کمک بیشتری دریافت خواهید کرد ، بلکه به بچه ها این فرصت را می دهید تا مهارت های جدید ، ارزش کار سخت و مدیریت پول را بیاموزند. – همه درسی که یک عمر در خدمت آنها خواهد بود.

گرگ مرست ، برنامه ریز مالی ، پدر و بنیانگذار BusyKid.com ، گفت: “والدین کار زیادی دارند و نیاز به کمک دارند – من شش فرزند دارم و میزان کارهایی که انجام می شود کنترل نمی شود.” روز زن. “تکالیف خانه مکانی مناسب برای آموزش اخلاق کار ، مسئولیت پذیری و مسئولیت پذیری است.”

در حالی که بسیاری از والدین در حال حاضر دارای سیستم مسئولیت های خانوادگی هستند ، برخی از مزایای اضافی ناشی از توزیع کمک هزینه ها را از دست می دهند. با پرداخت هزینه کار فرزندان خود ، به آنها می آموزید که چگونه پول 101 را مدیریت کنند: چیزی که امروزه اکثر مدارس از آن غفلت می کنند. مرست می گوید: “صادقانه بگویم ، بچه ها یاد نمی گیرند چگونه در مدرسه تصمیمات هوشمندانه بگیرند.” همه چیز به والدین بستگی دارد ؛ بچه ها هیچ جای دیگری درس نمی خوانند. “

البته شما می توانید کارهای خانه را بدون م componentلفه پول به فرزندان خود اختصاص دهید ، اما این کار ممکن است به همان اندازه مفید و مثر نباشد. مرست می گوید: “شما باید دستاوردها را با پول مرتبط کنید ، زیرا این دنیای واقعی است.” “اگر واقعاً می خواهید برخی مهارت های زندگی را به آنها بدهید ، آنها باید یاد بگیرند که کار سخت ، پول درآوردن و سپس تصمیم گیری هوشمندانه با پول مهم است.”

حتما بخوانید:
ژنیکوماستی چگونه انجام می گیرد؟

مرست برای سهولت کار برای والدین ، ​​BusyKid.com را ایجاد کرده است ، سیستم مسئولیت ها و کمک هایی که باعث می شود کودکان بتوانند لیست کارهای خود را پیگیری کرده و پول خود را از طریق تلفن ، رایانه یا رایانه لوحی خود مدیریت کنند. در این برنامه ، والدین می توانند کمک هزینه را توزیع کنند و کودکان می توانند آن را برای پس انداز ، کمک مالی به موسسات خیریه یا هزینه آن خریداری کنند.

برای شروع آماده اید؟ از این لیست مربوط به سن برای کارهای خانه برای کودکان استفاده کنید تا لیستی از کارهای خانواده خود تهیه کنید ، سپس یک لیست کارهای هفتگی ساده ایجاد کنید تا منظم بمانید. در حالی که والدین همیشه باید مهارت ها و میزان بلوغ فرزند خود را در نظر بگیرند ، شما می توانید از این ایده ها برای مسئولیت ها به عنوان راهنمای کلی برای انجام وظایفی که کودکان می توانند با توجه به سن خود انجام دهند ، از کودکان خردسال تا نوجوانان ، استفاده کنند.

لیست مسئولیت های خانه براساس راهنمای سن

عکس: طراحی: مگان تاتم

عکس: طراحی: مگان تاتم

تعهدات کودکان خردسال و کودکان پیش دبستانی (18 تا 5 ماهه)

تکالیف کودکان در دبستان (6-9 سال)

  • کلیه تعهدات قبلی

  • لباسشویی ها را کنار بگذارید

  • غذا و حیوانات خانگی آبزی

  • کف تمیز و تمیز

  • در حال شستن ظروف است

  • چیدن میز

  • مواد غذایی را بردارید

  • ماشین را بشور

کارهای بین راهی (سنین 10-12 سال)

تکلیف برای نوجوانان جوان (سنین 13-15 سال)

تعهدات قدیمی تر برای نوجوانان (بالای 16 سال)

شاید شما هم دوست داشته باشید

حتما بخوانید:
35 جواهر خیره کننده مامان هرگز نمی خواهد بلند شود


منبع: fizik-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma