کار “احساس آزادی بخشی” برای بایدن کاخ سفید


دکتر آنتونی فاوچی ، کارشناس ارشد بیماری های عفونی کشور ، بعد از ظهر پنجشنبه ، در حالی که با خبرنگاران کاخ سفید صحبت می کرد ، آن را “آزاد کننده” توصیف کرد تا بتواند علناً در مورد علوم پس از رفتن دونالد صحبت کند. ترامپ از دفتر.

وی در دومین کنفرانس مطبوعاتی روزانه دولت بایدن وقتی از وی درمورد مقایسه با حاکمیت غالباً آشفته او در دولت ترامپ.

ترامپ غالباً از توصیه های مشاوران علمی و متخصصان خود منحرف می شود و بیش از حد پیش بینی درمان هایی مانند داروی هیدروکسی کلروکین را می کند و فوزی را مجبور می کند که علناً با رئیس جمهور مخالفت کند یا سکوت کند.

در حالی که فاوچی در ابتدا در جریان جلسات توجیهی گروه ویژه ویروس کرونا در کاخ سفید مرتباً با ترامپ ظاهر می شد ، بعداً با مخالفت فاوسی با برخی ادعاهای دروغ ترامپ ، وی برکنار شد. ترامپ همچنان به انتقاد علنی از فوزی پرداخت ، حتی در طی مبارزات انتخاباتی در هفته های منتهی به انتخابات ، وی و دیگر کارشناسان پزشکی را به عنوان “سفیه” نادیده گرفت.

فاوسی که اکنون به هفت رئیس جمهور مختلف مشاوره داده است ، قبلاً از انتقاد از ترامپ شخصاً پرهیز کرده بود ، حتی برخی اظهارات رئیس جمهور قبلی را نقض کرده بود. پنجشنبه اما برای اولین بار اظهار داشت که صریحاً درباره اختلافاتش با ترامپ صحبت کرد.

دکتر آنتونی فاوسی ، مدیر انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی ، هنگام سخنرانی در جلسه توجیهی جیمز بردی در کاخ سفید در روز پنجشنبه ، 21 ژانویه 2021 ، در واشنگتن ، می خندد.  (الکس براندون / AP)
دکتر آنتونی فاوسی ، مدیر انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی ، هنگام سخنرانی در جلسه توجیهی جیمز بردی در کاخ سفید در روز پنجشنبه ، 21 ژانویه 2021 ، در واشنگتن ، می خندد. (الکس براندون / AP)

فاوسی سیاد گفت: “مواردی در مورد مواردی مانند هیدروکسی کلروکین گفته شد … که واقعاً ناراحت کننده بودند زیرا بر اساس واقعیت های علمی نبودند.”

حتما بخوانید:
تجهیزات پزشکی که در هر خانه لازم است! - مجله سلامت دکترتو

فاوسی افزود: “من اصلاً خوشحال نیستم که بتوانم در موقعیت مخالفت با رئیس جمهور قرار بگیرم.”

به گفته فاوسی ، تفاوت قابل توجه دیگر در کاخ سفید بایدن ، توانایی پذیرش در هنگام ناشناخته بودن چیزی است. فاوسی گفت: “یکی از موارد جدید در این دولت این است: اگر جواب را نمی دانید ، حدس نزنید.” وی بعداً اضافه کرد که تیم جدید کوید تلاش خواهد کرد “کاملاً شفاف ، صریح و صادق باشد … و همه کارهایی را که انجام می دهیم براساس علم و شواهد انجام دهد.”

بازگشت فوزی به جلسات توجیهی جیمز بردی به عنوان نماینده تیم پاسخ ویروس کرونا در تاسیس دولت در پی امضای ده دستور اجرایی مربوط به COVID در اوایل روز از سوی بایدن. این سفارشات بر اساس وعده های قبلی برای افتتاح بیشتر مدارس K-12 ، افزایش تولید تجهیزات محافظت شخصی و اجرای 100 میلیون واکسن تا پایان 100 روز اول است.

وی از مشخص كردن زمان آمریكایی ها برای مراجعه به داروخانه محلی خود و دریافت واكسن ، مانند واكسن آنفلوانزا ، خودداری كرد ، و این روند پیش بینی قبلی را مبنی بر اینكه عموم مردم می توانند در آوریل 2021 به این دسترسی داشته باشند ، تغییر می دهد.

وی درمورد برنامه موجود بودن واکسن در مقیاس بزرگ گفت: “با توجه به حدس زدن حدس نمی زنم ، من کاملاً مطمئن نیستم که چه زمانی این اتفاق خواهد افتاد.”

ابتکارات جدید بایدن در حالی صورت می گیرد که جهش های COVID-19 در انگلستان و آفریقای جنوبی شناسایی شده است. فاوسی روز پنجشنبه گفت که فشار در انگلستان – که تصور می شود دو برابر نسخه اصلی است – اکنون حداقل در 20 ایالت آمریکا است. حتی نگران کننده تر این یافته است که به نظر می رسد جهش آفریقای جنوبی از پادتن های بیماری جلوگیری می کند و باعث می شود واکسن ها به طور بالقوه کمتر کار کنند.

حتما بخوانید:
معرفی انواع کفش زنانه و مردانه + عکس - مجنه
دکتر آنتونی فاوسی ، مدیر انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی ، روز پنجشنبه ، 21 ژانویه 2021 ، در واشنگتن در جلسات جیمز بردی در کاخ سفید با خبرنگاران صحبت کرد.  (الکس براندون / AP)
دکتر آنتونی فاوسی ، مدیر انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی ، روز پنجشنبه ، 21 ژانویه 2021 ، در واشنگتن در جلسات جیمز بردی در کاخ سفید با خبرنگاران صحبت کرد. (الکس براندون / AP)

فوزی گفت: “ما در آفریقای جنوبی بسیار دقیق آن را دنبال می كنیم كه كمی بیشتر نگران است اما این چیزی نیست كه تصور كنیم از عهده آن بر می آییم.”

فاوسی خاطرنشان کرد که نسخه آفریقای جنوبی هنوز در ایالات متحده یافت نشده است ، اما این گسترش اجتناب ناپذیر از پرونده یک واکسیناسیون قوی حمایت کرده است.

وی افزود: “این دلیل بزرگتری است كه ما باید واكسین كنیم تا آنجا كه ممكن است ، زیرا در حالی كه ویروس در حال تكثیر است ، ویروس ها جهش نمی یابند مگر اینکه همانند شوند ، و اگر می توانید این کار را با یک کمپین واکسیناسیون بسیار خوب سرکوب کنید ، پس می توانید برای جلوگیری از این اثر مضر جهش ها. “

فاوسی افزود که اگر دولت بایدن موفق شود اقدامات واکسیناسیون خود را افزایش دهد ، ایالات متحده می تواند تا تابستان 2022 به مصونیت گله برسد.

فاوسی گفت: “اگر تا تابستان 75-80٪ از کشور را واکسینه کنیم ، من معتقدم که تا پاییز به حالت طبیعی نزدیک خواهیم شد.”

_____

بیشتر بخوانید از یاهو نیوز:


منبع: fizik-news.ir