کالیفرنیا برای افزایش تعطیلات COVID-19 در حال صفر شدن است


در حالی که ملت با آخرین موج ویروس های کرونا مبارزه می کند ، کالیفرنیا متحمل فشارهای مهلک تعطیلات COVID-19 شده است. روز دوشنبه ، فرماندار گاوین نیوزوم اذعان کرد که گلدن استیت فقط در دو هفته گذشته 525،000 مورد ویروس کرونا را ثبت کرده است ، افزایش روزانه بیش از 40،000 مورد ناگهان به یک قاعده جدید تبدیل می شود.

شهرستان لس آنجلس ، بزرگترین ایالت کالیفرنیا ، شاهد جدیدترین موارد است. دکتر کریستینا گالی ، مدیر بهداشت منطقه هفته گذشته در یک کنفرانس خبری گفت که از هر 80 نفر ، از هر 80 نفر ساکن لس آنجلس 1 نفر آلوده شده است.

دکتر باربارا فرر ، یک مقام بهداشت در شهرستان لس آنجلس ، گفت: “ما یک جهش انفجاری و بسیار کشنده را تجربه می کنیم” ، افزود: هر ساعت در شهرستان دو نفر بر اثر COVID-19 می میرند.

فرر در حالی که با اشک دست و پنجه نرم می کرد گفت: “بیش از 8000 نفر که از اعضای مورد علاقه خانواده هایشان بودند ، برنخواهند گشت.” “و مرگ آنها برای دوستان و خانواده آنها و همچنین برای جامعه ما یک ضرر بی اندازه است.”

اما به همان اندازه که اوضاع در کالیفرنیا بد بوده است ، مقامات بهداشتی همچنین هشدار می دهند که بدترین وضعیت در انتظار است.

روز جمعه ، بیمارستان ها به نقطه بحرانی رسیدند که در اوایل این ماه ، دولت تلاش کرد تا حکم ماندن در خانه را خنثی کند ، با بستر تخت مراقبت های ویژه در منطقه جنوبی 11 شهرستان به صفر رسید. این شامل شهرستانهای لس آنجلس ، سان برناردینو ، سن دیگو ، ونتورا ، سانتا باربارا ، سان لوئیس اوبیسپو ، امپریال ، اینیو ، اورنج ، ریور ساید و مونو است.

کاساندرا کریگ ، یک پرستار 10 ساله ثبت شده که در بخش مراقبت های ویژه در جنوب کالیفرنیا کار می کند ، “احساس ترس و فنا” را که هر روز کار به همراه دارد ، توضیح داد.

کریگ به یاهو نیوز گفت: “من می دانم که منتظر چیزی هستم که می تواند غم انگیز یا ترسناک باشد ، و می دانم که ما بیش از ظرفیت در لبه های بیمارستان خود را ترک می کنیم و فقط باید با مشت بپیچیم و انعطاف پذیر باشیم.”

سیستم های بهداشتی شلوغ در کشور در تلاشند تا در موارد جدید پاسخگوی خواسته های موج ، ایجاد تخت های اضافی موقت برای بیماران مبتلا به COVID-19 و خرید املاک و مستغلات در سایر قسمت های بیمارستان باشند.

“ما اتاقها را برای اسکان بیماران مثبت ICU COVID تغییر دادیم. ما در واحدهایی که معمولاً برای مراقبت های ویژه استفاده نمی شوند از فضا استفاده می کنیم. آنها برای بیمارانی که نزدیک به بازگشت به خانه هستند استفاده می شود. ” “هنگامی که در فضایی هستید که برای بیماران جدی مبتلا به COVID طراحی نشده است ، محدودیت فضا ، مواد و آنچه شما می توانید و نمی توانید در این اتاق انجام دهید محدود می شوید.”

روز دوشنبه ، Newsom که روز یکشنبه پس از آزمایش مثبت یکی از کارمندانش به مدت 10 روز در قرنطینه احتیاط قرار گرفت ، هشدار داد که کارکنان بیمارستان بسیار محدود هستند.

فرماندار در یک کنفرانس خبری گفت: “ما همچنان شاهد پر شدن بیمارستان های مراقبت های ویژه هستیم ، رشدی که ما تجربه می کنیم هیچ تفاوتی با سایر مناطق کشور ندارد ، اما کارکنان ما را در این ایالت چالش های واقعی ایجاد می کند.”

کریگ گفت که پرستاران به دلیل داشتن مجوز در کالیفرنیا معمولاً مجاز به داشتن بیش از دو بیمار نیستند. اما به دلیل بحران پرسنل ، سیستم های پزشکی کالیفرنیا مجبور شدند دستورالعمل را اصلاح کنند.

کریگ ، یک مادر و همسر ، از تنشی که موج پرونده ها بر کارمندان تحمیل کرده شکایت دارد. “ما اضافه کار می کنیم. ما از خانواده های خود فاصله داریم. ” “مردم اضافی می آیند. برخی از افراد وارد آخر هفته های خود می شوند. بعضی افراد 16 ساعت دیگر وارد می شوند. تنش داریم “

نیوزوم روز دوشنبه برای كمك كردن از دوش بار گفت كه این ایالت 607 كارمند دولت از جمله گارد ملی كالیفرنیا ، تیم های پزشکی ، سپاه سلامت كالیفرنیا ، پرسنل پیمانی و سایر افراد را در 75 موسسه در 24 شهرستان مستقر كرده است. این ایالت همچنین امکانات مراقبت جایگزین را افتتاح کرده است.

طبق گزارش آسوشیتدپرس ، مکانهایی مانند شهرستان لس آنجلس نیز در صورت نیاز به مراقبت از زندگی ، در حال تهیه برنامه های اضطراری هستند. در تاریخ 15 دسامبر ، نیوزوم 5000 آمادگی را برای جنوب کالیفرنیا سفارش داد تا آمادگی لازم برای بسیاری از کارشناسان بهداشت عمومی در مورد مرگ ناشی از COVID-19 باشد.

مرگ و میر ناشی از بیماری ناشی از قرار گرفتن در معرض ویروس کرونا می تواند به سرعت رخ دهد. هفته گذشته کریگ یک بیمار 70 ساله داشت که اگرچه روی دستگاه تنفس نبود اما تحت درمان اکسیژن قرار گرفت.

“در پایان شیفت من ساعت 7:30 آن شب ، او بیدار بود و صحبت می کرد. … یک خانم بسیار شیرین. کریگ گفت ، وی چند ساعت بعد درگذشت و افزود: “فقط قلبم را شکست که او درگذشت. غمگین هستیم خسته شده بودند. “

از روز سه شنبه ، نزدیک به 18000 بیمار در کالیفرنیا برای COVID-19 در بیمارستان بستری شدند ، که بیش از دو برابر بالاترین قله 7170 در ماه جولای است. بخش های مراقبت های ویژه مملو از 3861 بیمار مبتلا به COVID-19 است. نیوزوم اذعان کرد که مدل پیش بینی وضعیت نشان می دهد که می تواند در ماه آینده نزدیک به 100000 بستری در بیمارستان انجام شود.

در حالی که مقامات بهداشتی معتقدند افزایش عفونت های جدید را می توان از ماه اکتبر جستجو کرد ، ثابت شده است که روز شکرگذاری بیش از حد در حال گسترش است.

شاونی تیلور ، متخصص رابط بالینی در یک بیمارستان لس آنجلس که از کادر پزشکی در مرکز بهداشت روان COVID-19 وی پشتیبانی می کند ، از کالیفرنیایی هایی که اجازه همه گیری و قرنطینه را داده اند شکایت کرده است.

تیلور به یاهو نیوز گفت: “این واقعاً ناامیدکننده است وقتی که شما در مراقبت های بهداشتی کار می کنید و در خط مقدم هستید و می بینید که مردم هنوز دور هم جمع می شوند و هنوز مهمانی می گیرند.” شما احساس ناامیدی می کنید زیرا من هیچ یک از این کارها را نمی کنم. . می خواهم به تعطیلات بروم! من می خواهم با همه دوستان و خانواده ام متحد شوم … اما سعی می کنم مسئولیت را بر عهده بگیرم. مقاومت بسیار زیادی وجود دارد و موارد هنوز هم بالا و پایین می روند. “

بی احتیاطی در اجتماعات بزرگ در فضای داخلی ، همان چیزی است که به ایجاد آخرین حکم ماندن در خانه در کالیفرنیا منجر شد ، که براساس اوایل دسامبر بر اساس ظرفیت ICU در منطقه صادر شد. اگر ظرفیت در منطقه ای خاص (کالیفرنیای شمالی ، ساکرامنتوی بزرگ ، منطقه خلیج ، دره سن خواکین و کالیفرنیای جنوبی) به زیر 15 درصد برسد ، آن منطقه باید ترتیب ماندن در خانه را دنبال کند. کالیفرنیایی ها باید تماس های غیر ضروری خارج از خانه خود را کاهش دهند مگر اینکه مجبور به انجام وظیفه ای ضروری مانند خرید مواد غذایی ، مصرف دارو یا ورزش باشند. ناهار خوری در فضای باز در رستوران ها – که زمانی به عنوان پوشش نقره ای جنوب کالیفرنیا ، جایی که انتظار می رود تا کریسمس دما به 70 برسد – دیده می شود – نیز ممنوع است و همه سفرهای جزئی ممنوع است.

دکتر مارک گالی ، وزیر بهداشت و خدمات انسانی کالیفرنیا در جریان جلسه توجیهی روز دوشنبه هشدار داد: “اقدامات امروز ما ممکن است اتفاقاتی را که در طول مسیر اتفاق می افتد تغییر دهد.” “هر بخشی از توانایی ما برای مخلوط نشدن است [and] صورت خود را پوشانده نگه دارید تا احتمال انتقال COVID یا آلوده شدن توسط فرد دیگری که آن را به ما منتقل می کند ، کاهش یابد. این یک پیروزی برای دولت می شود. “

کریگ موافقت کرد. “اگر کسی مریض شود واقعاً آن را بر وجدان خود می خواهید؟” ارزشش را ندارد. ارزش درد و اندوهی را که خواهید کشید ندارید. “


منبع: fizik-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes