کلینیک دندانپزشکی: مرکز تخصصی ایمپلنت و خدمات دندانپزشکی

جدیدترین آدرس، تلفن مطب، ساعت کاری، سوابق کاری و علمی، رزومه و تحصیلات پزشک را در سایت پذیرش۲۴ مشاهده نمایید. این سایت با بیش از 28 کلینیک در مناطق مختلف شهر تهران قرارداد داشته و میتوانید از طرق مراجعه به قسمت رزرو آنلاین وقت دکتر در مراکز مختلفی که به محل کار یا سکونت شما نزدیکتر میباشند قبل از مراجعه وقت ویزیت را اخذ کنید و با خیال راحت در زمان تعیین شده به مرکز دندانپزشکی شبانه روزی مورد نظر مراجعه کرده و خدمات مورد نظرتان را دریافت نمایید.

روش دیگری که یک دندانپزشک داخل دهان را برای تعیین سلامت آن مشاهده می کند استفاده از اشعه Xاست.از دستگاه های اشعه ایکس در حالی که شما بروی صندلی دندانپزشک نشسته اید استفاده می شود. پس قبل از خراب شدن دندان های خود، باید فکری به حال بهداشت و سلامت آن بکنیم. این کار باعث می شود تا خیال شما از بابت سلامت دندان هایتان راحت شود. تو این دکتر بازی کودکانه، با کلی ابزار و وسایل پزشکی آشنا میشید که هر کدوم کلی سرگرمتون می کنه. اجکتور بزاق، که ابزاری است دارای مکش که دندانپزشک هنگام کار از آن برای کنترل و حذف بزاق دهان استفاده می کند.

آینه دندان ابزار کوچکی است که دندانپزشک برای دیدن داخل دهان بیمار از آن استفاده می کند. ایشان با نهایت دقت وضعیت بیمار را بررسی کرده و با تشخیص درست، درمان لازم را انجام می دهد. یک کلینیک دندانپزشکی جایی است که بیماران در آنجا دندان های خود را درمان می کنند. آنها با امواج تابش کار می کنند. همه پروب ها میله فلزی نازک هستند که انتهای آنها با اشکال مختلف و یا زاویه دار می باشد. پروب در دهان قرار می گیرند و به آرامی در قسمتهای مختلف دندان و لثه کشیده شده و یا فشار داده می شوند.

حتما بخوانید:
سطح بالای پیستون زیر ، گنبدی شکل می باشد

کلینیک های ما در مناطق مختلف شهر مستقر میباشند و نگران بعد مسافت نباشید . مراکز تخصصی داندانپزشکی در همه مناطق تهران بصورت شبانه روزی آمادگی ارائه خدمات مورد نظر شما را دارند . خانم دکتر یزدانی، مورد تایید اکثر تولیدکننده ها و واردکننده های تجهیزات و مواد مصرفی دندانپزشکی است و بیماران ایشان نیز، نظر مثبتی نسبت دندانپزشکی طرف قرارداد بیمه کوثر به او دارند.