[ad_1]

رهبران کنگره پس از ماه ها ترک آمریکایی ها برای تأمین هزینه های زندگی خود در پی شیوع بیماری ویروس کرونا و اخراج کارگران ، یکشنبه شب گفتند که در مورد قانون جدید برای کاهش COVID-19 توافق کرده اند.

این اعلامیه پس از چند روز گفتگوی شدید بین رهبران هر دو مجلس ، از جمله نانسی پلوسی ، رئیس پارلمان و میچ مک کانل ، رهبر اکثریت مجلس سنا منتشر شد ، زیرا هر دو طرف برای رسیدن به توافق با لایحه بودجه برای حفظ دولت تلاش کردند. باز کن. این قانون به دنبال پیشنهادی است که توسط یک گروه دو حزب از قانون گذاران تهیه شده و گامی در جهت تحقق وعده رهبران مبنی بر عدم تعطیلات کریسمس قبل از رسیدن این لایحه به دفتر رئیس جمهور ترامپ است.

مرتبط: شش راه مسدود شدن واشنگتن در آسیب COVID-19 برای آمریکایی های معمولی

در حالی که توافق روز یکشنبه ، همراه با خلاصه ای از رهبری دموکراتیک و مفاد مختلف این لایحه در رسانه ها اعلام شد ، متن از صبح روز دوشنبه منتشر نشده است ، انتظار می رود روز رأی گیری آغاز شود.

مک کانل روز یکشنبه در صحن سنا گفت: “ما با بسته ای نزدیک به 900 میلیارد دلاری موافقت کرده ایم که سیاست های هدفمند آن به آمریکایی های نگران که مدت زیادی منتظر مانده اند کمک می کند.” “ما سرانجام موفقیت دو حزبی مورد نیاز کشور را داشتیم. اکنون باید اجتناب از مالیات یا موانع لحظه آخری را به درستی نهایی کنیم و برای انتقال این قانون از طریق دو اتاق با هم کار کنیم. “

پلوسی یکشنبه شب در یک کنفرانس خبری گفت: “هدف ما همیشه خرد کردن ویروس ، قرار دادن پول در جیب مردم آمریکا بوده است ، کاری که ما در این قانون انجام می دهیم.”

لایحه 2.2 تریلیون دلاری CARE که در ماه مارس تصویب شد در واقع منجر به کاهش فقر شد و آمریکایی ها را در طول رکود اقتصادی با ترکیبی از 1200 دلار برای بررسی مشوق ها و افزایش مزایای بیکاری فدرال فدرال حفظ کرد. بر اساس مطالعه جدید ، با پرداخت هزینه های مستقیم و پایان بیمه بیکاری طولانی ، نزدیک به 8 میلیون آمریکایی به فقر رسیدند. مجلس دموکرات قانون 3 تریلیون دلاری HEROES را در ماه مه تصویب کرد ، اما مجلس سنا تحت کنترل جمهوریخواهان هرگز آن را تصویب نکرد و لایحه امداد COVID-19 خود را تصویب نکرد.

پلوسی پس از آنکه پیشنهاد (دو برابر پیشنهاد فعلی) را “نان نان” خواند ، در اوایل ماه اکتبر از تصمیم خود برای رد کمک 1.8 تریلیون دلاری کاخ سفید دفاع کرد. این پیشنهاد همچنین با مقاومت سناتورهای حزب جمهوری اسلامی روبرو شد.

COVID-19 در ایالات متحده بیش از 317000 نفر را به قتل رساند ، از جمله رکورد یک روزه 3600 نفر در روز چهارشنبه. ادعاهای جدید بیکاری در این ماه افزایش یافت ، زیرا اطلاعات سرشماری نشان داد که از هر 8 آمریکایی 1 نفر در ماه نوامبر کمبود غذا را گزارش کرده است.

واشنگتن ، دی سی - 20 دسامبر: رهبر اقلیت سنا ، چاک شومر (D-NY) به سخنان سخنگوی مجلس نمایندگان نانسی پلوسی (D-CA) در کنفرانس مطبوعاتی کاپیتول هیل در 20 دسامبر 2020 در کلمبیا ، واشنگتن گوش می دهد. .  جمهوریخواهان و دموکرات های سنا سرانجام در مورد لایحه تسکین ویروس کرونا به توافق رسیدند و انتظار می رود که روز دوشنبه رای گیری شود.  (عکس از تاسوس کاتوپودیس / گتی ایماژ)
چاک شومر رهبر اقلیت سنا روز یکشنبه در جریان یک کنفرانس مطبوعاتی در کاپیتول هیل به سخنان نانسی پلوسی رئیس پارلمان گوش داد. (Thassos Catopodis / گتی ایماژ)

این لایحه ، که رهبران موافقت کردند مبلغ پرداخت مستقیم به آمریکایی ها را از طریق چک های تشویقی اضافه کند ، 600 دلار برای هر بزرگسال و کودک برای خانواده های کمتر از 75000 دلار در سال ، برای درآمد تا 100000 دلار در حال تدریج است. بزرگسالان وابسته واجد شرایط پرداخت مشوق نخواهند بود ، اما خانواده هایی که فقط یکی از والدین آنها شهروند باشد ، واجد شرایط خواهند بود. این مبلغ کمتر از 1200 دلار در اوایل سال جاری صادر شده است و شامل آن پس از لابی طولانی توسط سناتور برنی سندرز ، I-Vt. ، سناتور جوش هاولی ، R-Mo است. و شورای مترقی کنگره به ریاست یک نماینده. پرامیلا جیاپال ، دی واش ، که هفته گذشته اصرار داشت که “هر بسته امداد COVID باید شامل چک بقا و افزایش مزایای بیکاری باشد.”

براساس گزارش سی.ان.ان ، مک کانل می خواهد برای کمک به رئیس جمهور جمهوری خواه گرجستان ، دیوید پوردو و کلی لوفلر ، که در مبارزات انتخاباتی خود برای حفظ کرسی های خود در انتخابات دور دوم 5 ژانویه “گیر کرده اند” ، پرداخت مستقیم داشته باشد.

رای گیری در این ایالت آغاز شده است. کنترل مک کانل در مجلس سنا به حفظ حداقل یک کرسی توسط جمهوری خواهان بستگی دارد.

سندرز هفته گذشته در مصاحبه با MSNBC گفت: “همه چیز در این بسته حیاتی است.” “مشکل این است که این بسته بسیار کوچکتر از نیاز کشور در این زمان ناامیدی اقتصادی است.”

مزایای تمدید بیکاری ، که بخشی از یک لایحه دو جانبه بود که اوایل ماه جاری شناور بود ، در لایحه باقی مانده است ، اما مدت زمان آن کاهش یافته است و باید در ماه مارس منقضی شود. این مبلغ هر هفته 300 دلار یا نصف مبلغ CARE Act است. همچنین برای دوره زمانی بین انقضاective قانون مراقبت در تابستان امسال و لازم الاجرا شدن طرح جدید ، هیچ پرداختی به صورت گذشته نگر انجام نخواهد شد.

این قانون همچنین شامل تعدادی از برنامه های توسعه یافته بیکاری دیگر است که تحت قانون مراقبت لازم الاجرا شده اند ، که قرار است در 26 دسامبر منقضی شود و تا 12 میلیون آمریکایی بدون چک های هفتگی بدون تمدید در قانون جدید باقی می ماند. مطالعه ای از دانشگاه کلمبیا که هفته گذشته منتشر شد ، پیش بینی می کند که در صورت عدم تمدید برنامه ها ، 4.8 میلیون آمریکایی دیگر به فقر خواهند رسید.

قیمت کل این لایحه نشان دهنده اصرار جمهوری خواهان برای پایین نگه داشتن مبلغ زیر 1 تریلیون دلار است. در سخنرانی روز جمعه ، سناتور رون جانسون ، R-Wis. ، با توجه به کسری بودجه فدرال که در دولت ترامپ با تصویب لایحه کاهش مالیات 2017 افزایش یافت ، این لایحه را غیر مسئولانه اعلام کرد. صرفه جویی او را مجبور کرد از پیشنهاد افزایش چک های تشویقی به 1200 دلار جلوگیری کند.

این لایحه همچنین شامل تمدید برنامه حمایت از دستمزد است که به مشاغل کوچک (معمولاً آنهایی که 500 کارگر یا کارگر کمتری دارند) وام های سخت برای کمک به آنها در حفظ کارگران و کنار آمدن با اجاره و سایر هزینه ها ارائه می دهد. این برنامه به برخی مشاغل کمک کرده است ، اما به دلیل هدایت مبلغ نامتناسب پول به مشاغل بزرگ ، مورد انتقاد قرار گرفته است. ذینفعان همچنین مستاجر املاک متعلق به ترامپ و خانواده داماد او جارد کوشنر بودند. در معامله جدید 15 میلیارد دلار برای مکانهای زنده ، سینماهای مستقل و نهادهای فرهنگی مانند موزه ها اختصاص داده شده است.

این پیشنهاد شامل یک ماه تمدید مهلت قانونی فدرال در مورد اخراج ها است که قرار است در تاریخ 31 دسامبر منقضی شود ، که به اسکان میلیون ها آمریکایی برای آغاز سال جدید کمک می کند. براساس تحقیقی که اوایل ماه جاری منتشر شد ، طرفداران مهلت قانونی می گویند که این موارد به ویژه در طی همه گیری مهم هستند. در حالی که توقف اجباری اخراج را متوقف می کند ، اجاره ها همچنان انباشته می شوند و اقتصاددانان هنوز نگران تأثیر بر خانوارها هستند.

امیلی بنفر ، رئیس کمیته مهاجرت اتحادیه وکلای دادگستری آمریکا و یکی از نویسندگان این تحقیق ، به یاهو نیوز گفت: “آمریکا گرفتار دو بحران همزمان است: تکثیر COVID-19 به دلیل مهاجرت و خود بحران مهاجرت.” “مهلت قانونی یک م criticalلفه مهم در هر استراتژی تخفیف همه گیر است و به اندازه شستن دست و خود قرنطینه برای جلوگیری از انتقال COVID-19 مهم است. اما بدون تخفیف اجاره بهای 25 دلار [billion to] 35 میلیارد دلار بدهی اجاره ای ، مهلت قانونی به تنهایی نمی تواند بحران تخلیه را خاتمه دهد و خانواده ها را در برابر خسارات شدید و ویرانگر اخراج و سلب مالکیت در صورت پرداخت نشدن اجاره محافظت کند. “

این لایحه همچنین شامل بودجه آژانس های حمل و نقل گسترده ، آموزش ، برنامه های کمک غذایی ، پرداخت های کشاورزان ، توزیع واکسن ، افزایش ظرفیت آزمایش COVID-19 ، مراقبت از کودکان و دسترسی باند پهن بیشتر است. به دنبال فشار کاخ سفید ، این لایحه شامل تخفیف مالیاتی برای وعده های غذایی شرکت ها است که منتقدان آن را کسر ناهار با سه مارتین خوانده اند. براساس گزارش واشنگتن پست ، دموکرات ها در ازای اعتبارات مالیاتی برای خانواده های کم درآمد با این مکمل موافقت کردند.

این پیشنهاد شامل پرداخت خطرات به کارگران اصلی نیست. دو نکته دیگر که در این لایحه گنجانده نشده بود ، موانع اصلی ماههای مذاکره بود. یکی کمک فدرال به دولت های ایالتی و محلی ، که درآمد آنها در طی رکود اقتصادی ناشی از همه گیری به شدت سقوط کرد. جمهوری خواهان با این اقدام مخالفت كردند ، كه سناتور ریك اسكات ، R-Fla ، توصیف كرد: “صدها میلیارد دلار پول مpدیان برای صرفه جویی در ایالت های ضایع”.

دو طرف همچنین نتوانستند با طرحی که برای جمهوری خواهان مهم است کنار بیایند: سپری از مسئولیت که در صورت ابتلا کارمندان به ویروس کرونا ، از مشاغل در برابر دعاوی محافظت می کند. دموکرات ها گفتند که پیشنهاد سناتور جان کورنین در تگزاس بسیار گسترده است. اتحادیه ها نیز کناره گیری کردند ، هفته گذشته AFL-CIO نامه ای به قانونگذاران فرستاد و از آنها خواست “هرگونه قانون گسترده مسئولیت را رد کنند” و گفت: “یک روزنه بزرگ و خطرناک وجود دارد که به کارفرمایان اجازه می دهد زیر شرایط ایمنی را کنار بگذارند”. محل کار. “

در آخر هفته ، مذاکره کنندگان یک مانع قبلی را برطرف کردند و به درخواست سناتور پت تومی ، R-Pa ، برای پایان دادن به برنامه وام اضطراری فدرال رزرو در پایان سال ، به توافق رسیدند.

پلوسی اظهار داشت: راحت تر شدن سال آینده بعد از سوگند یادداشت جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب آسان تر خواهد بود ، اما با توجه به اینکه پلوسی اکثریت کمتری را در پارلمان فرماندهی می کند و سنا همچنان در جمهوری خواه باقی می ماند ، امیدها برای او بیشتر نیست. دست ها ، مگر اینکه دموکرات ها در دور دوم گرجستان پیروز شوند.

_____

بیشتر بخوانید از یاهو نیوز:

[ad_2]

منبع: fizik-news.ir